Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

CS:GO Perma ban na Jailbreak ("Obcházení Banu") Za nic

Příspěvekod Ejko » 23 led 2021, 20:59

Topic: Gamesites.cz ^JailBreak #8 Mini | !knife !ws
SID: STEAM_1:0:484869883
Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... mid&Submit
Co se stalo: Takže dneska jsem si chtěl zahrát na CS:GO JailBreak#8mini potom mi vyskočila nabídka že jsem byl Permanentně zabanován za obcházení Banu od Conzole přitom vůbec nevím co jsem špatného provedl abych dostal Permanentní Ban
Uživatelský avatar
Ejko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 zář 2020, 18:45

CS:GO Perma ban na Jailbreak ("Obcházení Banu") Za nic

od Rumcajz » 23 led 2021, 20:59

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: CS:GO Perma ban na Jailbreak ("Obcházení Banu") Za nic

Příspěvekod Bobrcz » 23 led 2021, 21:22

podle mne to mas za Wallhack ;)
Bobrcz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 09 led 2020, 12:31

Re: CS:GO Perma ban na Jailbreak ("Obcházení Banu") Za nic

Příspěvekod Ejko » 23 led 2021, 21:24

Já wallhack nevlastním klidně mě mužete prohledat celej pc ale nic tam nenajdete :)
Uživatelský avatar
Ejko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 zář 2020, 18:45

Re: CS:GO Perma ban na Jailbreak ("Obcházení Banu") Za nic

Příspěvekod ericek111 » 28 led 2021, 23:23

V ten istý moment sa z tej istej IP napojili dvaja hráči (jeden z nich Ty) na ten istý server. Za uplynulý rok si sa z tej IP pripájal len Ty. Nehovoríš nám celú pravdu.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků