Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Duplicita] Ban

Příspěvekod sukaLlustr » 23 led 2021, 19:04

Dobrý den dnes jsem se chtěl opět připojit na servery gamesites ale bylo mi řečeno a dokonce jsem i našel že jsem dostal ban za "wallhack" chtěl bych se zeptat jestli je možné dostat unban protože používání cheatů jako je např. wallhack nemám za potřebí předem děkuji za odpověď případné řešení.
Uživatelský avatar
sukaLlustr
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 11 kvě 2017, 16:08

[Duplicita] Ban

od Rumcajz » 23 led 2021, 19:04

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ban

Příspěvekod sukaLlustr » 23 led 2021, 19:09

erm co tohle?
Uživatelský avatar
sukaLlustr
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 12
Registrován: 11 kvě 2017, 16:08

Re: Ban

Příspěvekod erwin » 23 led 2021, 20:24 VIP

jak-pozadat-o-unban-t77993.html

Požiadaj si o UB týmto spôsobom takto len strácaš čas
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Ban

Příspěvekod ericek111 » 23 led 2021, 22:34

You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků