I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] ChatCoolGame // Brzda // S1

Příspěvekod FearGod » 25 led 2021, 21:28

1. Popis situace - stručné, jasné, přehledné
Krásný večer všem. Nevím bylo to nedávno, co hráčka na serveru zareagovala na AFK adminku stížností. Moc rád bych to též podpořil protiAFKování na serveru a posílám vám sem jednoho AFK admina jménem ChatCoolGame. Napojil jsem se prvně do hry s tím, že jsem něco potřeboval od admina = přesnější věta nebo spíš otázka : Chate ?. Komkry mi odepsal : AFK, já se zeptal kdo. No a bylo mi odpověděno, že Chat afk. Nevím proč, ale třeba se tu ten důvod dozvíme.

2. Důkazy - screenshot / odkaz na video
https://www.youtube.com/watch?v=JA_rZO3W-3s - 1:30 se ptá i jeden z hráčů
FearGod
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 lis 2020, 16:19

[V] ChatCoolGame // Brzda // S1

od Rumcajz » 25 led 2021, 21:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ChatCoolGame // Brzda // S1

Příspěvekod ChatCoolGame » 25 led 2021, 22:29 VIP

Ahoj,

čím bych tak začal.. Napřed bych si objasnil to AFKování. NIKDE není napsané, že nemůžu být AFK, pokud bych, ale byl AFK dlouhou dobu, tak už to je problém, kdyby se na serveru něco dělo, což jsem na videu rozhodně nebyl.

Teď k videu, první zpráva přišla v čase 1:34 kdy Erbi napsal: Chat?, pak jste si psali nějaké hovadiny a v 2:18 si napsal: Chat ?? a já hned na to jsem se odpojil, abych na serveru neafkoval, když jsem začal hrát lolko. Dál v tom videu se neděje absolutně nic.

Jako další by mě zajímalo, kde máš to, že Komkry psal, že jsem AFK. Koukal jsem na to video asi 10x a nic o tom tam Komkry nenapsal.

Jestli jste reálně potřebovali něco, tak závažného máte psát k věci a ne Chat?, Chat ?? apod...

A pokud se nemýlím, tak na svém hlavním účtu máš permu na fórum, asi můžeš popírat, že tohle nepsal žádnej Torpedo, ale podle IP adresy, by to asi bylo lehký.

S pozdravem ChatCoolGame
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: ChatCoolGame // Brzda // S1

Příspěvekod FearGod » 25 led 2021, 22:39

čím bych tak začal.. Napřed bych si objasnil to AFKování. NIKDE není napsané, že nemůžu být AFK, pokud bych, ale byl AFK dlouhou dobu, tak už to je problém, kdyby se na serveru něco dělo, což jsem na videu rozhodně nebyl.
Ehm... To zní docela fajn, ale jsi admin, který nadával lidem do chatu (potrestán) Teď si jedna nejmenovaná adminka stěžovala na AFKování adminů. Každopádně ty afkuješ skoro furt :)


hned na to jsem se odpojil, abych na serveru neafkoval, když jsem začal hrát lolko.
Hned :D No chvíli ti to trvalo co si budeme.... 3:29 jsi už byl ve hře takže hned to fakt není. + ještě k tomu tě na to dobrá nejmenovaná duše musela upozornit :)

Jako další by mě zajímalo, kde máš to, že Komkry psal, že jsem AFK. Koukal jsem na to video asi 10x a nic o tom tam Komkry nenapsal.
https://ctrlv.cz/nyfp
FearGod
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 lis 2020, 16:19

Re: ChatCoolGame // Brzda // S1

Příspěvekod DogeTennant » 25 led 2021, 22:43 VIP

Z videa jde poznat že byl Chat afk max. dvě a půl minuty pak se odpojil protože věděl že nebude moci řešit věci na serveru, na serveru byli ještě další dva admini, takže jstě určitě mohli napsat jim o pomoc, pokud jste něco potřebovali, což vypadá že ne, jelikož poté co Chat odešel tak jste žádného jiného admina nekontaktovali, takže se mi spíš zdá že admina akorát huntíte. A jak sám Chat napsal, pro adminy není zakázáno afkovat, maximálně je zakázáno afkovat delší dobu.

Napojil jsem se prvně do hry s tím, že jsem něco potřeboval od admina


A tohle je akorát k smíchu..

Stížnost neoprávněná.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: ChatCoolGame // Brzda // S1

Příspěvekod benvoluto001 » 25 led 2021, 22:43

Leč jsem zabanovaný, tak se k tomuto musím vyjádřit.
Server mi není jedno, ban jsem si nechal dát z osobních důvodů, ale o server mám stále zájem a chci aby se tam hrálo fér a podle nějakých pravidel.

Takže, první věc, na chatcoolgama tohle není první stížnost ohledně afkování. Nikdo to neřeší všem je to jedno.
Afkování není nijak závažná věc.

Ale vrátíme se do minulosti. Cituji dogeho:

Minimálně kvůli tomu případu na lobby je stížnost oprávněná, i když šlo prostě o nepozornost, takové věci by se něměli stávat. S Kiki si o tom ještě promluvím.
Přikládám screen od zaujaté hráčky DevilNaty: https://ctrlv.cz/7kSY
Pro některý, kdyby chtěli říct, že je to vytržený z kontextu přidávám URL na stížnost.
kiki-su1-t234879.html

Co se dělo dále? Kiki sebrali CHH, protože podle některých zaujatých lidí si jen afkovala hodiny.

Takže volám po spravedlnosti. Proč někteří admini můžou beztrestně afkovat - ChatCoolGame?
A proč někteří admini nemůžou? - Kiki

Ono to bude možná tím, že na některé lidi je jiný pohled.

Po asi 4 stížnostech se ptám, proč ChatCoolGame stále afkuje na serveru, když sám slíbil, že si na to dá pozor? A proč JEDNOU Kiki afkovala, PROTOŽE MUSELA NĚCO VYŘEŠIT a sundáte jí práva?

Moc mi to hlava nebere :)
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09

Re: [V] ChatCoolGame // Brzda // S1

Příspěvekod DogeTennant » 25 led 2021, 23:05 VIP

Kiki nepřišla o CHH jen kvůli afkování hodin, o tom jsme i mluvili na tsku bene.

Po asi 4 stížnostech se ptám


*Po dvou stížnostech, a rozdíl v afkování byl pár minut vs. několik hodin a ta stížnost samotná nebyla důvod zrušení, jak už jsem psal.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: [V] ChatCoolGame // Brzda // S1

Příspěvekod benvoluto001 » 25 led 2021, 23:19

Holt stížnosti na Chata budou padat asi dál, sice ne ode mě, ale asi budou. Bohužel ale nemá nikdo z nás mladší sestru, kterou bychom naverbovali.

Promin doge, jsi jediný rozumný na GS s fandou. Ale Vídíme to každý jinak. :/
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků