Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

Dotaz pro hráče / Adminy / Vyšší

Příspěvekod CapsGlock » 02 led 2021, 10:44 VIP

Ahoj všichni....
Všiml jsem si že skoro nikdo nehraje Avatar mod, je takový furt prázdný a zajímalo by mne zda by se dalo udělat pro nalákání nějakých hráčů dát na server free VIP a E-VIP nechat stále na hráčích zda si koupí či ne...
zajímal by mě na toto názor všech co někdy hráli AV mod jak hráči tak admini protože nerad vidím upadat skvělé mody...
A dále by mě zajímalo od HLSA a HL. A. názor na toto po případně zda by byli ochotni nějak rozvinout či posunout AV mod...

sám si zkusím připravit nějaký návrh na update co se týče nákupů a itemů...
Každý někdy udělá chybu důležité je to nevzdat - NEVER BACK DOWN

Hlavní Administrativní tajemník BaseBuilder a ALL Zombie Serverů a COD#MW Serverů

Sponzor herního portálu Gamesites.cz
Uživatelský avatar
CapsGlock
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 645
Registrován: 29 pro 2015, 01:33
Bydliště: CS 1.6 - Basebuilder, COD:MW - Servers

Dotaz pro hráče / Adminy / Vyšší

od Rumcajz » 02 led 2021, 10:44

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: CS 1.6 - Basebuilder, COD:MW - Servers

Re: Dotaz pro hráče / Adminy / Vyšší

Příspěvekod Tokop » 02 led 2021, 11:15 VIP

Nevím jaká je aktuální dlouhodobější situace na Avataru, ale hádám, že to bude obdobné jako u poloviny serverů na 1.6 a v tom případě, tak takových pokusů tady na různé servery bylo. Nemá to smysl. Bohužel budoucnost 1.6 bude brzy vypadat tak, že místo současných cca 60 serverů na 1.6 zůstane 1 na sekci. Jestli ti je tedy líto blížící se zánik spoustu serverů na 1.6, tak hraj na serveru, který se ještě drží a má nejvíce aktivních hráčů v dané sekci, která tě baví a je zde šance, že se ten jeden server ještě dlouho udrží z důvodů, kdy si hráči vzpomenou na ten pravěk, kdy hráli na GS Csko 1.6 zombíky, jb, public a řeknou si, že to bylo super a chtějí si zavzpomínat a zahrát si, ale jestli je ten server dlouhodoběji potopený, tak to fakt nemá význam a můžete si v tomto topicu plést jak dlouhé vlákna chcete se sebelepším promyšleným plánem.
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 549
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Dotaz pro hráče / Adminy / Vyšší

Příspěvekod Luther » 02 led 2021, 21:48

Zrovna zánik posledního Avatar serveru by mě velice mrzel. Jedná se o originální GS mod, který by snad mohl zažít další "boom" s příchodem pokračování filmu. Do té doby by určitě pomohl nějaký výraznější update, který by ten server mohl znova nakopnout. ;) Bez pravidelných updatů, alespoň přidání pár itemů a map (a to je problém víceméně většiny 1.6kových serverů) je ten server bez hráčů, a nikdo si nebude kupovat na mrtvý server alespoň VIP, určen ke zrušení. ;)
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Uživatelský avatar
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1017
Registrován: 28 úno 2013, 21:15

Re: Dotaz pro hráče / Adminy / Vyšší

Příspěvekod Dako » 29 led 2021, 21:56

Jakožto hráč, který si u vás před lety koupil to evip na tento server, tak v té době to byla bomba server, neustále hráči prostě super, teď když se tam nic neděje tak je to server pomalu jen pro Novip hráče, protože VIP tam nemají zas tak velkou výhodu a hlavně žádnou cenu, navíc právě tam teď hraje dost NOVIP hráčů, takže kdyby se tam udělal nějakej suprovej update, rozhodně si myslím že by to nebylo vůbec na škodu a velice možná by se to zase rozjelo a třeba by byl lepší než samotný zombie server. Což znamená další koupený VIP pro nové hráče :D :D
Osobně já potom moc toužím.
Uživatelský avatar
Dako
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 16
Registrován: 18 bře 2016, 14:42


Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků