Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

[atrakcia]

Příspěvekod Tomasek159 » 29 led 2021, 16:08

Čau, netuším či už podobné niečo existuje, mne to napadlo dnes a aj som tú atrakciu spravil.

Atrakcia je o tom, že simon postaví 10 blokov, vyberie si každého hráča (ideálne zo 4 hráčov spraviť túto atrakciu), tomu hodí dvoma kockami a z toho;

prvá určuje či sa väzeň posúva dopredu alebo dozadu - párna - posúva sa dopredu | nepárna - posúva sa dozadu
druhá určuje počet blokov, o ktoré sa väzeň posunie


Kto sa dostane na posledný blok, tak vyhráva.
Pravidlo pre organizátora: Ak padne číslo na kocke, ktoré predstavuje nereálne posunutie sa z bloku ( napríklad ak padne 6ka a je na druhom bloku a má sa posúvať dozadu, tak sa nikam neposúva) Rovnako to platí aj, ak je na predposlednom bloku a padne číslo 2, tak sa nikam neposúva, pretože číslo predstavuje iba reálne posunutie sa, neplatí tu niečo také, že keď padne väčšie číslo a nemá sa už kam posunúť, tak sa posunie čo najviac.)
Je to podobné atrakcii schody do neba, akurát tu je tá výhoda, že hráč môže vyhrať aj keď je nešikovný a nevie otázky a že sa tu hrá o PP, nie o prežitie.
Hádže sa kockou od 1 po 6, čo som si všimol, hráčom sa to ľúbi, ale atrakciu nepoznali, tak preto ju chcem zdieľať. Simon si samozrejme túto atrakciu môže zmeniť podľa seba.
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

[atrakcia]

od Rumcajz » 29 led 2021, 16:08

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [atrakcia]

Příspěvekod erwin » 29 led 2021, 22:05 VIP

Ahoj, ja som jediný kto sa so svojím tímom snaží a vytvára nejaké atrakcie pokiaľ máš nejaké smysluplné atrakcie ktore sú zrealizovatelné aj pre bežného simona či stavitela tak si ma zajtra odchyť na TS zavolám si svojho pomocníka a vypočujeme tvoje atrakcie a uvidíme či sa dočkajú realizácie. ( Veľa atrakcií vymyslené mnou pôjdu do SM tak skúsime ešte rozšíriť počet ) ;)
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků