Vše ohledně kategorie serverů: Jump Servery

fix fix fix fix

Příspěvekod letoa » 02 úno 2021, 00:23 VIP

Dobrý večer. 8-)

Chci se optat, zda by se mohl nějak opravit server BHOP/JUMP.

Vždy když se spawnu, tak jsem na špatné straně. Dá se to nějak fixnout normálně přes mojí hru / nebo to musíte udělat Vy?
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

fix fix fix fix

od Rumcajz » 02 úno 2021, 00:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: fix fix fix fix

Příspěvekod CHzB » 02 úno 2021, 11:12 VIP

na jumpu máš pokud vím uložit pozici a když spadnes dolu tak das ,,2,, a da te to na tu pozici kde si byl.. Na bhopu mas spawny jinak když jde na prvni drahu hned jak se spawnes do hry tak te to vrati na spawn ae vím že na některých mapach je že když jdeš třeba na 3 mapu tak te to někdy spawne i na 4 drahu automaticky a někdy před 3 drahu a nekdy až na začátek.
Thanks <3
Uživatelský avatar
CHzB
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 626
Registrován: 28 pro 2017, 15:36

Re: fix fix fix fix

Příspěvekod letoa » 02 úno 2021, 19:35 VIP

CHzB píše:na jumpu máš pokud vím uložit pozici a když spadnes dolu tak das ,,2,, a da te to na tu pozici kde si byl.. Na bhopu mas spawny jinak když jde na prvni drahu hned jak se spawnes do hry tak te to vrati na spawn ae vím že na některých mapach je že když jdeš třeba na 3 mapu tak te to někdy spawne i na 4 drahu automaticky a někdy před 3 drahu a nekdy až na začátek.

Já to myslím tak, že když spadnu na BHOPU či JUMPU prostě a spawne mě to zpět na poslední pozici, tak jsem otočený na druhou stranu... Prostě se musím otáčet, abych byl otočený před tou "dráhou" jestli mě chápeš... asi to je nějaký BUG? :roll:

jakoby jsem zády k té "dráze" či-že se musím otáčet jak blbec a to mě třeba zdržuje :DDDDD
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno

Re: fix fix fix fix

Příspěvekod CHzB » 04 úno 2021, 16:27 VIP

ecnebi píše:
CHzB píše:na jumpu máš pokud vím uložit pozici a když spadnes dolu tak das ,,2,, a da te to na tu pozici kde si byl.. Na bhopu mas spawny jinak když jde na prvni drahu hned jak se spawnes do hry tak te to vrati na spawn ae vím že na některých mapach je že když jdeš třeba na 3 mapu tak te to někdy spawne i na 4 drahu automaticky a někdy před 3 drahu a nekdy až na začátek.

Já to myslím tak, že když spadnu na BHOPU či JUMPU prostě a spawne mě to zpět na poslední pozici, tak jsem otočený na druhou stranu... Prostě se musím otáčet, abych byl otočený před tou "dráhou" jestli mě chápeš... asi to je nějaký BUG? :roll:

jakoby jsem zády k té "dráze" či-že se musím otáčet jak blbec a to mě třeba zdržuje :DDDDD




Jo ty myslíš toto.. To se mi děje taky někdy hlavně na BHOPU. Kouknu na to a zkusím to natočit a pošlu to dál.
Thanks <3
Uživatelský avatar
CHzB
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 626
Registrován: 28 pro 2017, 15:36

Re: fix fix fix fix

Příspěvekod letoa » 04 úno 2021, 22:17 VIP

CHzB píše:
ecnebi píše:
CHzB píše:na jumpu máš pokud vím uložit pozici a když spadnes dolu tak das ,,2,, a da te to na tu pozici kde si byl.. Na bhopu mas spawny jinak když jde na prvni drahu hned jak se spawnes do hry tak te to vrati na spawn ae vím že na některých mapach je že když jdeš třeba na 3 mapu tak te to někdy spawne i na 4 drahu automaticky a někdy před 3 drahu a nekdy až na začátek.

Já to myslím tak, že když spadnu na BHOPU či JUMPU prostě a spawne mě to zpět na poslední pozici, tak jsem otočený na druhou stranu... Prostě se musím otáčet, abych byl otočený před tou "dráhou" jestli mě chápeš... asi to je nějaký BUG? :roll:

jakoby jsem zády k té "dráze" či-že se musím otáčet jak blbec a to mě třeba zdržuje :DDDDD




Jo ty myslíš toto.. To se mi děje taky někdy hlavně na BHOPU. Kouknu na to a zkusím to natočit a pošlu to dál.

Děkuji. Vážím si toho :)
Uživatelský avatar
letoa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 14 zář 2020, 15:09
Bydliště: Brno


Zpět na Jump Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků