Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Žádost o CT Unban

Příspěvekod sejmanlpg » 03 úno 2021, 11:43

Zdravím, nedávno jsem dostal ban na CT na jailbreak serveru. Při nahlášení na fóru mi nešel otevřít důkaz, nevím, zda adminům ano, ale beru to jako ban bez důkazu :). Vím, že jsem udělal chybu a myslel si, že to tak je správně, ale očividně není :). Omlouvám se za to.. A na mou omluvu bych rád dodal, že pamatovat si všechna pravidla je velmi obtížné, ještě když je máte poházené všude možně. :)
Byl bych rád o vyjádření admina, který mě zabanoval. :)
Další problém ohledně banu je, že mi nikdo neřekl na jak dlouho jsem ban dostal. Jsem rád, že to máte vyřešené, ale informace pro mě jsou nulové, díky za pochopení. Dáda :)
"Člověk navrhuje, Bůh disponuje"
Uživatelský avatar
sejmanlpg
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 91
Registrován: 01 úno 2021, 18:57

[V] Žádost o CT Unban

od Rumcajz » 03 úno 2021, 11:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o CT Unban

Příspěvekod Wurst1 » 03 úno 2021, 12:32

Ahoj,

I když jsi trochu zbytečně tvrdohlavě obhajoval svůj postoj, tak ti hráči nakonec dobře vysvětlili situaci. Nakonci ses omluvil a nevidím důvod, proč bys z nahlášení měl mít ban. (Ano, demo jde otevřít.)
Jarypo příště bude koukat na demo bez pouštění si jeho oblíbené hudby v pozadí, aby slyšel, co se na serveru stalo.

Dostal jsi unban a můžeš jít hrát.


Pro jistotu přikládám odkaz, který ti posílali na serveru. -> uprava-pravidel-t227946.html

e. Ještě chválím hráče, přesně takhle by to mělo vypadat a admini by nebyli potřeba :D.
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16

Re: [V] Žádost o CT Unban

Příspěvekod Miesacka » 07 úno 2021, 12:31

Ahoj dostal som CT ban na jailbreaku 2 pretože sa pripojil k CT típek ktorý začal dávať hromady FK a zneužívanie blockou a vulgarizmus , rasizmus . Ja som napísal do chatu či by ho niekto nenahlásil a hned potom ako som to napísal do chatu tak som dostal CT ban prosim vás o unban keby to bolo možne ďakujem za pochopenie. :D :D :D
Miesacka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 úno 2021, 12:28

Re: [V] Žádost o CT Unban

Příspěvekod KondomfromCTF » 07 úno 2021, 20:31 VIP

Miesacka píše:Ahoj dostal som CT ban na jailbreaku 2 pretože sa pripojil k CT típek ktorý začal dávať hromady FK a zneužívanie blockou a vulgarizmus , rasizmus . Ja som napísal do chatu či by ho niekto nenahlásil a hned potom ako som to napísal do chatu tak som dostal CT ban prosim vás o unban keby to bolo možne ďakujem za pochopenie. :D :D :D


Hi,

zkus to podle vzoru, ďakujem za pochopenie. :D :D :D

LOCK.
https://steamcommunity.com/id/dancuspicus/
Uživatelský avatar
KondomfromCTF
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 789
Registrován: 12 črc 2015, 09:23


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků