Zde můžete najít rady a návody k hře CS2.

[Vyřešeno] FACEIT AC

Příspěvekod turboklacek » 02 bře 2021, 20:20

Druh vašeho zařízení ? - Počítač
O Jaký problém se jedná ? - Nejde mi spustit hra.
Možná příčina ? - Vůbec netuším
Jak dlouho problém přetrvává? - Týden

Čau, občas hraju na vašem serveru, tak mě napadlo si sem jít pro radu.

Před týdnem jsem si chtěl jít zahrát faceit s kamarádem na novém počítači, všechno jsem s klidem stáhnul, ale jakmile mám zapnutý Faceit anticheat, tak mi nejde spustit csko, když ho vypnu, csko se ihned spustí.

Psal jsem tiket na faceit fórum, kde jsem si týden psal s nějakým adminem či co to bylo, ale ten mi byl schopnej odepsat jednou za 2dny, dneska byl můj tiket smazán a nejde rozkliknout. Zkoušel jsem všechny různý metody typu ověřit soubory, reinstalovat csgo, reinstalovat steam, ovladače, všechno možný co mi radil mi nějak nepomohlo. Když si otevřu service log faceitu, tak mi to píše tenhle error : (Blocked file \Device\HarddiskVolume5\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll) a nebo vůbec nic. DLL soubor jsem zkoušel smazat a nahradit nově staženém ale stále nic. Na redditu jsem nic nenašel a ani proste nikde jinde, proto mě napadlo, že se zkusím zeptat tady, třeba měl někdo podobný problém.

Díky
Uživatelský avatar
turboklacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 bře 2021, 20:11

[Vyřešeno] FACEIT AC

od Rumcajz » 02 bře 2021, 20:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: FACEIT AC

Příspěvekod Bestch » 02 bře 2021, 21:00

Ahoj,
pravdepodobne máš v počítači vírus/program ktorý ti to blokuje (ak máš smart game booster tak ho odinštaluj), vyskúšaj si poskenovať počítač. Alebo keď tak vyskúšaj si pridať do launch options: -allow_third_party_software
Uživatelský avatar
Bestch
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 29 led 2014, 18:48

Re: FACEIT AC

Příspěvekod turboklacek » 02 bře 2021, 21:23

Ahoj

Zkoušel jsem, jak "kód" do launch options,skenovat počítač ( žádné chyby ) tak odinstalovat nepotřebný programy jako je třeba tohle, co může nějak upravovat dll soubory, ale pořád nic

Jediná varianta co mě napadá zkusit reinstalovat počítač, ale to se mi moc nechce dělat
Uživatelský avatar
turboklacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 bře 2021, 20:11

Re: FACEIT AC

Příspěvekod turboklacek » 02 bře 2021, 22:18

Zprovoznil jsem to, zapínam anticheat přes správce uloh, mam kod v launch options a reinstaloval jsem directx a funguje, muzete lock, snad to pomuze ostatnim
Uživatelský avatar
turboklacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 02 bře 2021, 20:11


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků