Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Totalus - mute?

Příspěvekod ErbiCZ » 04 bře 2021, 22:11 VIP

Váš nick v hre: ErbiCZ
Odkaz z banlistu: https://mc.gamesites.cz/mutes
Napíšte, čo sa stalo: Taaak, dostal jsem mute za "Opakovanou provokaci". Dneska jsem napojil na server a nenapsal jsem nic špatného, pouze jsem řešil s adminem Jarypo proč je zakázané slovo "KYS", když je to úplně stejné jakoby psal člověk slovo "WTF". Poté jsem napsal: "Torpedo, MC sekce je něco jiného. Místo mozku mají MC kostku".

Za tohle jsem dostal mute na týden?
Kde je nějaký předchozí mute? Předchozí ban?
Ani jednou jsem nedostal MUTE/BAN/KICK, pouze dneska 1x kick a rovnou mute na 7 dní.
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

[V] Totalus - mute?

od Rumcajz » 04 bře 2021, 22:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Totalus - mute?

Příspěvekod TotalusCZ » 04 bře 2021, 22:31

Zdravím,

Tvé chování na serveru, jsem již konzultoval s Vedením MC, bylo mi řečeno, že když chodíš na server hlavně provokovat a řešit co vlastně ani nemusíš a ani nijak zajímat nemusí, ale stejně to máš potřebu řešit a mít vždy poslední slovo. Také se mi bylo řečeno že server je public a muteban tě vlastně nijak neomezuje ve hraní na serveru, chodíš tam provokovat což není podstata serveru. Čímž vůbec nevadí když se ti dá delší mute a to klidně i právě týdenní.

Neustále provokuješ adminy a nedáš si pokoj, musíš mít svoji pravdu která je jediná ta správná a stojíš si za ní.

Když ti admin řekne něco na serveru, tak místo toho aby si ho poslechl a začal s ním řešit třeba na ts nebo v pm, nebo s někým z vyšších, řešíš to s adminem na serveru a snažíš se ho shodit a prosadit svou pravdu.

Tvé chování se nelíbí i spoustě hráčů, kteří už tě také mají plné zuby.

Tudíž po konzultaci a dnešním představeníčku co si předvedl jsem se tě konečně rozhodl zamutovat.

Důkazu je spousta, ale protože HLSA a Vedení chat vidí tudíž si určitě přečtou copak nám provádíš na serveru.

Zbytečně to tu nespamuj ať se nemusí toto téma locknout.

S pozdravem

TotalusCZ

PS: jo a pohádku o kterou sis psal na ts, nu myslím že bude stačit když si vlastně řekneš jak se chováš a pohádka je to krásná.
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko

Re: Totalus - mute?

Příspěvekod ErbiCZ » 04 bře 2021, 22:44 VIP

chodíš na server hlavně provokovat
Není pravda
musíš mít svoji pravdu která je jediná ta správná a stojíš si za ní.
Naposled jsem psal hráči pravdu, proč už nejsem HLSA. Ty si psal nesmysl, že se má podívat na můj chat a poté pochopí, proč nejsem HLSA.
Když ti admin řekne něco na serveru, tak místo toho aby si ho poslechl a začal s ním řešit třeba na ts nebo v pm, nebo s někým z vyšších, řešíš to s adminem na serveru a snažíš se ho shodit a prosadit svou pravdu.
Nikoho neshazuji
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47

Re: Totalus - mute?

Příspěvekod TotalusCZ » 04 bře 2021, 23:17

Není pravda


ale je, normálně se ani nepřipojíš aby si šel normálně hrát, jen když se něco řeší a potřebuješ jít říct svou pravdu.

Naposled jsem psal hráči pravdu, proč už nejsem HLSA. Ty si psal nesmysl, že se má podívat na můj chat a poté pochopí, proč nejsem HLSA.


Nepochopil si mě jak jsem to myslel, snažil jsem se ti to vysvětlit na serveru, marně... Z HLSA si se nechal zrušit, ale to myslel jsem to tak, že už bys jím ani byt nemohl po tom co píšeš a děláš. Což jsem ti i psal a i hrači to pochopili, jen ty, protože máš jako obvykle svoji pravdu.

Nikoho neshazuji


Ale Ano a neustále, možná si to neuvědomuješ což je sad.

A dávám lock, dále se k tomu vyjádří vyšší.
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko

Re: Totalus - mute?

Příspěvekod DogeTennant » 04 bře 2021, 23:59 VIP

Po dlouhém řešení na TS, dostane Erbi unmute zítra ráno, nicméně doufám že se nadále na serveru bude chovat slušně a neprovokovat. A také že se bude udržovat respekt z obou stran.

Vyřešeno
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2236
Registrován: 15 dub 2015, 15:56


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků