Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

[V]Vonbraun /neprimerane kickovanie

Příspěvekod YeaZ » 16 bře 2021, 12:45 VIP

dostal som kick že som sa pripojil do roomky bez hesla 2x posebe po tom čo som napisal dobry den a nič vulgrane tak začal jeida a suprerer sa vyjadrovat nevhodne namna a nadavat mi
zaznam nemam kedže nemožem točit a needel som že sa takto budu spravat ked to je admin + tam bol vonbraun ktory am kickol

<12:43:09> You were kicked from the server by "VonBraun"
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

[V]Vonbraun /neprimerane kickovanie

od Rumcajz » 16 bře 2021, 12:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Vonbraun /neprimerane kickovanie

Příspěvekod Vonbrauncz » 16 bře 2021, 13:13

Lezl jsi do roomky, kde jsme ti říkali, abys nelezl, tak jsi dostal kick, nic víc, nic mín :D

e. VB Ještě bych dodal, že jsi dostal jeden kick z roomky, ten nepomohl, tak jsi došel zas, tak jsi dostal další kick a ban do roomky ;) Resp. jsi došel po 2. kicku zase, tak jsi dostal ban do roomky.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43

Re: Vonbraun /neprimerane kickovanie

Příspěvekod YeaZ » 16 bře 2021, 13:19 VIP

nikto mi nepovedal že tam nemam lozit jedine čo tam bolo počut su nadavky od jeidy a suprerera takže ak maš zaznam pošli rad si vypočujem ako nevhodne sa admin vyjadruje
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: Vonbraun /neprimerane kickovanie

Příspěvekod SupreRer » 16 bře 2021, 13:27 VIP

Lol. Je to moje room, a jasně jsem ti řekl "Táhni YeaZ, tu nemáš co dělat."
Ve svojí roomce ti budu nadávat jak chci.
https://streamable.com/7oyjb8 - legit AB in progress
Uživatelský avatar
SupreRer
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 993
Registrován: 30 lis 2019, 20:07
Bydliště: JailBreak #1

Re: Vonbraun /neprimerane kickovanie

Příspěvekod YeaZ » 16 bře 2021, 13:31 VIP

ano tak teraz ta vyvodim z mieri ty nemaš ako admin byt nevhodny je jedno či to je roomka alebo chat nemaš mi nadavat vobec ani v chatu ani v roomke či už je tvoja alebo niekoho ineho to neviem viem že to nesmieš a to iste nemože ani hrač prideš do jeho roomky začne ti nadavat tiež ho nezabanuješ ?? či čo jasne že zabanuješ zaujimave že v tvojej roomke sa ptm može ... trošku mimo
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: Vonbraun /neprimerane kickovanie

Příspěvekod YeaZ » 16 bře 2021, 19:39 VIP

Vonbrauncz píše:Lezl jsi do roomky, kde jsme ti říkali, abys nelezl, tak jsi dostal kick, nic víc, nic mín :D

e. VB Ještě bych dodal, že jsi dostal jeden kick z roomky, ten nepomohl, tak jsi došel zas, tak jsi dostal další kick a ban do roomky ;) Resp. jsi došel po 2. kicku zase, tak jsi dostal ban do roomky.




lenže on mal prist ban do roomky hned a nie kick zo servera lentak ...

e.Khertys: A kdo jsi ty, abys tu vypisoval, ze mel nejdrive prijit ban do roomky? Jini by ti po prvnim kicku dali rovnou ban na server, tak bud rad.
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: Vonbraun /neprimerane kickovanie

Příspěvekod eXtr3mer » 17 bře 2021, 17:03

Keď sa pripojíš do cudzej roomky bez toho, aby o tom jej majiteľ vedel a nechce ťa tam, tak môžeš dostať kick alebo ban :) Podľa toho, čo si napísal ty aj obaja admini, tak všetko prebehlo tak ako malo, pričom s tebou boli ešte dosť trpezliví.

Pravidlá TS platia pre verejné roomky, v súkromných roomkach určuje pravidlá jej majiteľ ;)

Sťažnosť zamietnutá
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Vonbraun /neprimerane kickovanie

Příspěvekod YeaZ » 17 bře 2021, 17:17 VIP

Jailbreak1 píše:
Vonbrauncz píše:Lezl jsi do roomky, kde jsme ti říkali, abys nelezl, tak jsi dostal kick, nic víc, nic mín :D

e. VB Ještě bych dodal, že jsi dostal jeden kick z roomky, ten nepomohl, tak jsi došel zas, tak jsi dostal další kick a ban do roomky ;) Resp. jsi došel po 2. kicku zase, tak jsi dostal ban do roomky.




lenže on mal prist ban do roomky hned a nie kick zo servera lentak ...

e.Khertys: A kdo jsi ty, abys tu vypisoval, ze mel nejdrive prijit ban do roomky? Jini by ti po prvnim kicku dali rovnou ban na server, tak bud rad.




khertys ty akože na minecrafte banuješ a ptm kickuješ ? zaujimave ... akože nepride mi vhodne aby sa admin v sukromnej roomke vyjaadroval tak ako vyjadroval ja tiež nemma povolene nadavat adminovy vo svojej roomke tak tie pravidla si asi napisane aby admin mohol robit čokolvek a hrač iba držat hubu a počuvat ... ?

e.Khertys: Ne? Ale kick, pak ban. Presne to co jsem napsal, "ban" z roomky je uplne mimo,
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: Vonbraun /neprimerane kickovanie

Příspěvekod YeaZ » 17 bře 2021, 20:15 VIP

e.Khertys: Ne? Ale kick, pak ban. Presne to co jsem napsal, "ban" z roomky je uplne mimo,[/quote]


a čo tak upozornit napriklad ja som prišiel do roomky dostal som kick prišiel som znovu slušne som sa chcel spytat prečo som dostal kick a admini tam začnu nadavat a kickne ma zo servera ? to mi nepride vhodne mali mi dat ban do roomky a nie kick zo servera že sa tam admin nevie spravaat
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: [V]Vonbraun /neprimerane kickovanie

Příspěvekod eXtr3mer » 17 bře 2021, 20:50

eXtr3mer píše:Keď sa pripojíš do cudzej roomky bez toho, aby o tom jej majiteľ vedel a nechce ťa tam, tak môžeš dostať kick alebo ban :) Podľa toho, čo si napísal ty aj obaja admini, tak všetko prebehlo tak ako malo, pričom s tebou boli ešte dosť trpezliví.

Čítaj až kým to nepochopíš ;)

Nezáleží na tom, či ide o admina alebo nie. Ak majiteľ roomky nechce nejakú osobu vo svojej roomke, tak má možnosť využiť práva, aby mu tým zabránil v pripojení sa do roomky :)

Správanie ľudí v room rieši tiež majiteľ, on totiž určuje pravidlá danej roomky. Nevolá sa to súkromná room len tak zo srandy ;)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník