Vše ohledně kategorie serverů: CTF Servery

Re: Odobratie C4

Příspěvekod ReXy » 10 bře 2021, 21:53 VIP

Dlouho jsem o tom též přemýšlel... Líbí se mi nápad od Jerryho. Dát C4 za 15000 Doláčů a 95 adrenalinu by bylo hodně cool, ale zase by to tam asi nikdo nekupoval :D Každopádně to co se děje na serveru s těma c4kama je katastrofální. Hodíš port do txt, položíš bombu a přehodíš se do týmu... Pokud se nestihneš přehodit, tak zkazíš hru svému týmu i sobě. -100 adrenalinu a 0 Doláčů. Na druhou stranu, se mi jí odebrat nechce. Byla tady od doby, co jsem začal hrát 1.6ku. Snažil bych se ji nějak omezit, jak psal Dwandy. Nebo zdražit, jak psal Jerry Slivovička. :D

Co se týče turet, tak za mne osobně to je v cajku. Už tak jsou nepřesné jak prase. Stačí, ať se kolem ní točíš, vystřílíš půlku zásobníku a tureta je v tahu.
Mužeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.
Love what you do, do what you love.
Uživatelský avatar
ReXy
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 2557
Registrován: 13 dub 2015, 12:12
Bydliště: Pandora

Re: Odobratie C4

od Rumcajz » 10 bře 2021, 21:53

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Pandora

Re: Odobratie C4

Příspěvekod JumP4FuN » 12 bře 2021, 22:32

Súhlasím s Pánom Maximussom. Obmedziť ju je podľa mňa blbosť, radšej by som to odstránil úplne.

Rozmýsľal som dlhšie nad obmedzením ale nenapadá ma rozumné riešenie ktoré by zabránilo terajším problémom a zároveň spravilo C4 "dobrou" výhodou. Odstránenie mi príde ako najlepšia cesta.
Obrázek
Obrázek
Yet hope remains
while the company is true
Uživatelský avatar
JumP4FuN
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 196
Registrován: 26 led 2018, 21:12

Re: Odobratie C4

Příspěvekod Crissis » 14 bře 2021, 18:26

Rexy ... zdraženie je síce jedna z možností ale neni to riešenie ... kedže trollovia by si skrátka nekupovali guny(s brokovnicov sa tam dá robiť velká zábava a ver mi že zabíjať s ňou je tiež celkom lahké) ... a našetrili by na ňu za chvilku ... takže by za mapu nepoložil napr. 15x C4 ale len nieakých 6-7 ... čo je stále veľa ... nezabúdaj že Evipka peniaze a adrenalín zarobia velice rýchlo ...
Uživatelský avatar
Crissis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 48
Registrován: 03 bře 2014, 00:05

Re: Odobratie C4

Příspěvekod Flexar97 » 16 bře 2021, 21:46

Myslím si že by bylo pro dobro CTF odebrat C4 opravdu to kazí hru a co se týče turety tak i když nemam evip abych ji mohl pokládat tak mi nějak nevadí ve hře i když mam občas nervy jelikož vylezu a je tam, ale to mam spíš větší z kemperů :D no ale dá se docela rychle rozbít a podle mě by měli zůstat tak jak jsou aby měli evip nějakou výhodu.
Flexar97
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 16 úno 2021, 20:38

Re: Odobratie C4

Příspěvekod Dwandy » 25 bře 2021, 17:38 VIP

ok tak já to odstraním
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Předchozí

Zpět na CTF Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků