Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] A-Team/pravidla reklamy

Příspěvekod YeaZ » 09 dub 2021, 15:46 VIP

Názov topiku: UB žiadost a neprimerane banovanie reklamy ktora bola neumyselna
Váš nick v hre: Zixess/BeasterSk druhy acc aby bolo jasne že som sa nelogoval do hry počas banu .
Odkaz z banlistu: https://mc.gamesites.cz/ban/12213/detail
Napíšte, čo sa stalo: zdravim dnes večer som hral na vašich serveroch stym že som mal skopirovany nespravny odkaz aa nedaval som si pozor čo posiela (nabuduce dam pozor stalo sa to prvy krat aj posledny ) a omylom som tmy poslal reklamu nebolo to na server ako sa piše v pravidlach na forum a a ptm je niečo ine v pravidlach pre adminov (podla čoho banuju ) v tom čase ked sa to stalo bola jedna hodina tym padom tam bolo presne 3 hrači ja osku a ešte jeden osku ho namotaval aby to šiel skusit proste viz chat jeho tak som to šiel skusit vedel som žeto neni ip na server proste žiadny šiel to skusit osku proste hrač tam ostal spravil dobre dalej sa stala prsote sme sa trošku z oskom pochitili otom že by nemal huntit body o 1 proste ked vie sam že nejsom taky aby som posielal reklamy do chatu pri 3 hračov 5iq šak to nema vyznam pochopim keby je to poobede alebo vetši počet ale takto je to len huntenie bodov ja som sa ospravedlnil proste viac krat že to boal moja chyba a stalo sa to prvy krat no osku napisal že to nebude riešit že si mam nato dat pozor ja som ho vzal že okej ja si dam pozor samozrejme že to je akademik a oni si radi honia ego o 1 vnoci a nahlasovat veci tak som dalej postupoval tak že som šiel totalusovy napisat na ts ( <00:53:57> "Zix": totalus si tu ?) proste že ako sa to rieši alebo čo mi z toho hrozi on nebol na tsku aktivny napisal som sare (mc admin) ona mi povedala že by zato nemusel byt trest proste čo mi prišlo tiež logicke tak som to nechal tak že som afk na serveri tak som si povedal prsote pravdu že som šiel vyprovkovat trošku osku skopiroval som si ip lobby serveru na mc gs poslal som to a samostatne som mu napisal že to je ip od gska on napisal že to vie ale to už na screene neni viz v chatu sa to da dohladat takže by som to bral samostatne ako podvod nahlasovat ip adresu ... gs mc lobby servera
https://www.gamesites.cz/servery/mc/
82.208.17.13:27929 ip ktoru som poslal na provokaciu zo srandy ... screen oskov kde neni všetko podstatne hej proste nemal som to robit ale on by nemal orezavat screeny alebo proste to tam dat cele stym že to bola reklama na gs tak prečo ma zato nahlasil ? :D https://ctrlv.sk/cIaW screen oskov kde je ta ista ip ktoru si ide zistit na serveroch mc ... jeho nahlasenie post1079574.html#p1079574 nepride mi vhodne aby tam nedal čo sa tam stalo za tym viz screen 1 https://ctrlv.sk/ezDo hned zatym som sa ospravedlnoval par krat proste že som to nechcel spravit nebolo to umyselne tak sme to tam riešili stači si pozriet chat o 1:00 proste kde sme sa bavili a osku to uzavrel že to prsote necha tak
tak som bol rad že ma aspon rozum proste a takuto vec a huntenie bodov necha mimo ked je jedna večer a na serveru su 3 hrači žiadam servera admina alebo hlsa avby sem dal cely naš chat o jednej kde neni všetko čo by malo byt pri screene osparveldovnoval som sa prsoet pri tom druhom screene by malo vidiet že som napisal sam že to je ip gs servera a smajliky proste vtip a za druhe aby sa zmenili pravidla reklamy sice sa toto stalo naposledy ale tyžden za neusmyslnu reklmau pri 3 hračov a o jednej neni vhodne pochypil by som aspon keby vole bolo to poobeede ked oskov argument je že hrači by sa odpojili zo servera a šli to skusis panebože boli sme tam 3 jedine čo sme to šli skusit sme boli mi dvaja oskuuu a nie ten tretiii hraaaač aspon kratši ban toto neni moc vhodne no nakoniec ž iadam o zrušenie uplne banu alebo skratenie na čo najmenej kedže každy normalny admin ktory by vtu hodinu bol na serveri by mi ban nedal chatov je že bol si nahlaseny v pp totalus proste ub žiadost kaju som mal mutlu ta pisala iba hluposti do chatu fanda proste že mam dat ub žiadost ale čo sa vyrieši ub žiadostou ban mi skratite a nič proste dalej budete banovat ludi že omylom maju nakiprovany zly odkaz pri 3 hračov o jednej večer . asi som sa dost opakoval ale snad to pochopite všetko ostatne odznelo na tsku ked som to riešil .
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

[V] A-Team/pravidla reklamy

od Rumcajz » 09 dub 2021, 15:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: A-Team/pravidla reklamy

Příspěvekod YeaZ » 09 dub 2021, 15:51 VIP

len by som dodal to jednu vec že sa ospravedlnujem a nabuduce si dam pozor
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: A-Team/pravidla reklamy

Příspěvekod ChatCoolGame » 09 dub 2021, 21:38 VIP

Ahoj, jen ať tu je vyjádření i ode mě, tak ban jsi dostal na základě nahlášení v PP sekci, kdy si napsal reklamu na nějaký TS server.

Zbytek vyřeší vyšší.

S pozdravem ChatCoolGame
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: A-Team/pravidla reklamy

Příspěvekod DogeTennant » 10 dub 2021, 19:56 VIP

Na tom kolik je na serveru hráčů moc nezáleží, je to pořád stejné porušení pravidel, dále pak si dávej pozor protože můžeš dostat ban za reklamu i v případě že pošleš nefunkční IP nebo IP na naše servery (pokud z té IP není automaticky poznat, že se jedná o náš server, např. minigames.gamesites.cz), protože Admin nemá povinnost si ověřovat každou IP a to ani nemluvím o té druhé která fakt byla na jiný TS server.

Ban je oprávněný, každopádně jelikož to vypadá, že jsi to opravdu udělal omylem a omluvil ses tak ti ten ban o trochu zkrátím z týdnu na 4 dny, ale dávej si na to pozor, protože příště už bych to udělat nemusel.

Vyřešeno
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2235
Registrován: 15 dub 2015, 15:56


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků