Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

pokus o hezkou přihlášku hned ji smažu

Příspěvekod MinatoxX » 08 dub 2021, 08:09

Nick ve hře: Mewiik
Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561199016989275/
Věk: 11
Steam ID: STEAM_1:1:528361773
Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=126566
Proč chci akademika: Rád bych byl admin protože bych hlídal jailbreaky kde je málo lidí občas tam by mohli být také neskušení v ct nebo i vězni aby ty v vězni si to užili nově na gamesites tak bych neměl v ct začátečníky a aby do ct šli zkušení lidé a začátečníci by se to naučili v t.

Něco o mně: Jmenuji se dan, velmi se věnuju csgo jailbreaku a minigames . Hraní počítačovích her se věnuji už 5 let, csgo se věnuji od roku 2018 také hraju minecraft,GTA V, Fortnite, Osu, Seen, Roblox, Valorant. Taky se rád koukám na anime například The promised neverland, High school dxd, Tokyo ghoul, Naruto, Death note, Pokemony, Mha, Dragon maid atd... Anime se věnuji spíš horrorovému žánru taky se rád koukám na filmy, filmy mám rád spíš v fantazi a komedy žándru. Rád se koukám na dema z forka když se nudím občas mě i pobaví.

Moje prohřešky na GS nebo jinde: Dostal jsem první ban za neúmyslný fk když vězni měli doplnit na čáře a já jsem si myslel že měli doplňovat tak jsem dal fk. Další ban byl za mfk když jsem poslal vězně na čáru a jen tak jsem je zabil to byl úmyslný mfk od dalších nemám ponětí. A taky jsem dostal ban za hození zbraně t a zapnul jsem clasic box. Jinde pohřešky nemám
V případě tady je můj banlist: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... ext=Mewiik


▬ Nahraných alespoň 20 hodin na serveru ✔
▬ Funkční mikrofón a TeamSpeak3 ✔

▬ V chatu se vyjadřovat slušně, nespamovat a nepsat žádné blbosti! ✔ (Občas se krotím ale něak to zvládnu :-) )
▬ Nahlásit 3 hříšníky do porušení pravidel, dle určeného vzoru ✔

▬ Na mém steam profilu není žádný VAC ban a účet není být soukromý ✔
▬ Nemám současně práva na CS:GO konkurenčních serverech ✔
Football je nuda, Blue Lock je Výjímka
Uživatelský avatar
MinatoxX
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 15 srp 2020, 17:07
Bydliště: Ve skále není tu východ

pokus o hezkou přihlášku hned ji smažu

od Rumcajz » 08 dub 2021, 08:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Ve skále není tu východ

Re: pokus o hezkou přihlášku hned ji smažu

Příspěvekod MinatoxX » 08 dub 2021, 08:14

Nick ve hře: Mewiik
Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561199016989275/

Věk: 11
Steam ID: STEAM_1:1:528361773

Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=126566
Proč chci akademika: Rád bych byl admin protože bych hlídal jailbreaky kde je málo lidí občas tam by mohli být také neskušení v ct nebo i vězni aby ty v vězni si to užili nově na gamesites tak bych neměl v ct začátečníky a aby do ct šli zkušení lidé a začátečníci by se to naučili v t.

Něco o mně: Jmenuji se dan, velmi se věnuju csgo jailbreaku a minigames . Hraní počítačovích her se věnuji už 5 let, csgo se věnuji od roku 2018 také hraju minecraft,GTA V, Fortnite, Osu, Seen, Roblox, Valorant. Taky se rád koukám na anime například The promised neverland, High school dxd, Tokyo ghoul, Naruto, Death note, Pokemony, Mha, Dragon maid atd... Anime se věnuji spíš horrorovému žánru taky se rád koukám na filmy, filmy mám rád spíš v fantazi a komedy žándru. Rád se koukám na dema z forka když se nudím občas mě i pobaví.

Moje prohřešky na GS nebo jinde: Dostal jsem první ban za neúmyslný fk když vězni měli doplnit na čáře a já jsem si myslel že měli doplňovat tak jsem dal fk. Další ban byl za mfk když jsem poslal vězně na čáru a jen tak jsem je zabil to byl úmyslný mfk od dalších nemám ponětí. A taky jsem dostal ban za hození zbraně t a zapnul jsem clasic box. Jinde pohřešky nemám
V případě tady je můj banlist: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... ext=Mewiik


▬ Nahraných alespoň 20 hodin na serveru ✔
▬ Funkční mikrofón a TeamSpeak3 ✔

▬ V chatu se vyjadřovat slušně, nespamovat a nepsat žádné blbosti! ✔ (Občas se krotím ale něak to zvládnu :-) )
▬ Nahlásit 3 hříšníky do porušení pravidel, dle určeného vzoru ✔

▬ Na mém steam profilu není žádný VAC ban a účet není být soukromý ✔
▬ Nemám současně práva na CS:GO konkurenčních serverech ✔
Football je nuda, Blue Lock je Výjímka
Uživatelský avatar
MinatoxX
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 15 srp 2020, 17:07
Bydliště: Ve skále není tu východ

Re: pokus o hezkou přihlášku hned ji smažu

Příspěvekod erwin » 10 dub 2021, 20:20 VIP

Prijatý. Nahodený na Vedenie GS.
Viete prečo deti v Afrike nejedia lieky?
Lebo je na nich napísané až po jedle.
Uživatelský avatar
erwin
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1019
Registrován: 01 kvě 2018, 23:31
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: pokus o hezkou přihlášku hned ji smažu

Příspěvekod Krakin » 11 dub 2021, 15:09 VIP

Zdravím Mewiiku! Musím říct, že hezky popisuješ důvod, proč bys rád pomáhal portálu jako admin. Jen se obávám, že kvůli tvému věku a týden starému banu za MFK ( :? ) budeš poslán do akademie.

Nenech se však odradit poznámkami, že jsi na adminování příliš mladý! Naopak, přeji, aby jsi tady panu Ládikovi sebral titul o nejmladšího CS:GO admina v historii! GL. 8-)
CS:GO Admin 7.3.2018 - 7.3.2020
Uživatelský avatar
Krakin
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 591
Registrován: 29 srp 2013, 17:41

Re: pokus o hezkou přihlášku hned ji smažu

Příspěvekod MinatoxX » 11 dub 2021, 20:37

já se strašně všem omlouvám chtěl jsem to smazat ale ja trouba nevím jak všem se omlouvám
naschle :)
Football je nuda, Blue Lock je Výjímka
Uživatelský avatar
MinatoxX
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 15 srp 2020, 17:07
Bydliště: Ve skále není tu východ

Re: pokus o hezkou přihlášku hned ji smažu

Příspěvekod Twixo38 » 12 dub 2021, 12:11 VIP

Vieš o tom, že vedľa tlačítka "Odeslat" je i "Náhled" a môžeš si prezrieť svôj príspevok i bez toho, aby si ho poslal? Takto tu sú zbytočné príspevky :(
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků