Zde můžete najít rady a návody k hře CS2.

[Vyřešeno] Problem CSGO

Příspěvekod djula » 14 dub 2021, 11:35

Ahojte,

potreboval by som poradit, začal som hrať csgo, ked zapnem csgo vedla postavy teroristu su nejake moznosti s objednanim hudby a podobne, kliknem vlavo hore na chcem hrat, vyberiem nenarocny mod, niektoru ponuku map, je jedno ktoru, ci d2, alebo mapy sigma, delta, alebo hostages, obvykle mi trvá pripojiť ma na nejaky server 8-10s.
Vcera vecer som este hral, okolo 23...

Dnes si chcem pustit csgo, od zaciatku to je ine, nehra mi hudba, hore mi pise, ze CSGO sa vas snazi pripojit na servery, ked spustim vyhladavanie, cakal som 12minut na spojenie s d2 a nic, nespojilo ma, odpaja mi vyhladavanie a niekedy namiesto sekund vpravo hore vyskoci vykricnik v trojuholniku, ze ma nevie pripojit..

Restartol som pc, restartol som CSGO, cs1.6 ide bez problemov (Viem ze to s tym nic nema, ale skusal som tym, ci steam funguje v pohode, a ide), nejde mi pripojit sa na nenarocny, na deadmatch, ani na komunitne servery GameSites.

Pls o radu, overil som uz integritu suborov cez steam, cez pravy klik, viete co myslim... Nepomohlo.

Dakujem za rady
Uživatelský avatar
djula
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 02 úno 2013, 18:50

[Vyřešeno] Problem CSGO

od Rumcajz » 14 dub 2021, 11:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Problem CSGO

Příspěvekod tibcrois » 14 dub 2021, 12:40 VIP

djula píše:Ahojte,

potreboval by som poradit, začal som hrať csgo, ked zapnem csgo vedla postavy teroristu su nejake moznosti s objednanim hudby a podobne, kliknem vlavo hore na chcem hrat, vyberiem nenarocny mod, niektoru ponuku map, je jedno ktoru, ci d2, alebo mapy sigma, delta, alebo hostages, obvykle mi trvá pripojiť ma na nejaky server 8-10s.
Vcera vecer som este hral, okolo 23...

Dnes si chcem pustit csgo, od zaciatku to je ine, nehra mi hudba, hore mi pise, ze CSGO sa vas snazi pripojit na servery, ked spustim vyhladavanie, cakal som 12minut na spojenie s d2 a nic, nespojilo ma, odpaja mi vyhladavanie a niekedy namiesto sekund vpravo hore vyskoci vykricnik v trojuholniku, ze ma nevie pripojit..

Restartol som pc, restartol som CSGO, cs1.6 ide bez problemov (Viem ze to s tym nic nema, ale skusal som tym, ci steam funguje v pohode, a ide), nejde mi pripojit sa na nenarocny, na deadmatch, ani na komunitne servery GameSites.

Pls o radu, overil som uz integritu suborov cez steam, cez pravy klik, viete co myslim... Nepomohlo.

Dakujem za rady


Ahoj, jestli ti tam běhá modře Čeká na připojení nebo něco takovýho, tak chyba je na straně Valve a ne na tvojí. Musíš prostě čekat, nedá se to urychlit ani nijak změnit. Prostě vyčkej. Jestli teda myslím ten isty problém.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: Problem CSGO

Příspěvekod djula » 14 dub 2021, 12:45

tibcrois píše:Ahoj, jestli ti tam běhá modře Čeká na připojení nebo něco takovýho, tak chyba je na straně Valve a ne na tvojí. Musíš prostě čekat, nedá se to urychlit ani nijak změnit. Prostě vyčkej. Jestli teda myslím ten isty problém.



Ano, hore mi beha modry pasik, v ktorom to vypisuje. Pripoji sa, nasledne ked uz chcem pustit vyhladanie serverov, namiesto sekund vpravo hore niekedy vyskoci oranzovy trojuholnik s vykricnikom, problem.
Uživatelský avatar
djula
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 02 úno 2013, 18:50

Re: Problem CSGO

Příspěvekod djula » 14 dub 2021, 12:54

djula píše:
tibcrois píše:Ahoj, jestli ti tam běhá modře Čeká na připojení nebo něco takovýho, tak chyba je na straně Valve a ne na tvojí. Musíš prostě čekat, nedá se to urychlit ani nijak změnit. Prostě vyčkej. Jestli teda myslím ten isty problém.



Ano, hore mi beha modry pasik, v ktorom to vypisuje. Pripoji sa, nasledne ked uz chcem pustit vyhladanie serverov, namiesto sekund vpravo hore niekedy vyskoci oranzovy trojuholnik s vykricnikom, problem.


Ten vykričnik pise, ze Vyhledavani zapasu neni k dispozici, probiha obnovovani...
WTF?
Uživatelský avatar
djula
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 15
Registrován: 02 úno 2013, 18:50

Re: Problem CSGO

Příspěvekod tibcrois » 14 dub 2021, 20:03 VIP

Každopádně jestli to furt přetrvává, tak problém bude u tebe a ne u valve. Jelikož ti to píše připojování a nemůže se to připojit, měl bys hledat chybu v připojení internetu. Můžeš na ts / dis? Kdyžtak pm
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: Problem CSGO

Příspěvekod KalvinJB » 14 dub 2021, 21:27 VIP

Ahoj, 100% jde o chybu Valve, děje se to poslední dobu spoustě lidem včetně mě, musíš vydržet na opravu.

Vyřešeno.
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků