Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Rasistický nevyrovnaní lidé

Příspěvekod ZeleznyMuz » 19 dub 2021, 01:59

Dobrý den tím to bych chtěl zahájit diskuzi o rasistických hráčích na vašem webu.
Jelikož jsem dne 19.4 hrál na vašem serveru Gamesites Jailbreak v 1:30 asi max 2:30
Tak jsem byl zestuzen tak jako člověk i jako rom od hrače MATO a skoda120
3 mapy po sobě mně nazývali černou opicí, že jsem špína podkulturní jediněc jen tak jsem dostaval freekilly
Timto bych chtěl upozornit na tohle chování příjde mi nevkusné a taky nelidské koukat na lidskou barvu člověka a nejvíc mně zarazilo že skoro celý server byl snima jelikož jsme ve 21. století a nejsme tady za komunistů a dál tak jsem si myslel, že už jsme to někam dotáhli ale kde pak jediny kdo se mně zastal byl hráč BubbleGum a high a doufám v tom, že v téhle věci mo podpoří, protože mi to příjde opravdu nevhodné a chtěl bych aby se s tím něco dělo! Tak tedy doufám, že mi na tohle někdo odepíše Nebot jsem ted opravdu velmi zklamaný našim narodem všude ve světě nás mají za rasisty (Českou Republiku) a jak tak koukám tak vidím že mají pravdu je to jako na hřšiti když Bale dal lokta našemu. Tak já tedy doufám, že dá někdo lokta (tím myslím vacban) hráči MATO a skoda120 Jestli se to nebude řešit zajdu k radikalnějšímu řešení k panu Janovi Balentovi. Tohle chování se nemůže jen tak nechat být! [color=#FF0000]
[/color]
ZeleznyMuz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 dub 2021, 01:32

Rasistický nevyrovnaní lidé

od Rumcajz » 19 dub 2021, 01:59

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Rasistický nevyrovnaní lidé

Příspěvekod MataMatovy » 19 dub 2021, 02:11

už se těším na vacban XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Yare yare daze
Uživatelský avatar
MataMatovy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 05 srp 2019, 21:56
Bydliště: Morioh

Re: Rasistický nevyrovnaní lidé

Příspěvekod Derakh12 » 19 dub 2021, 03:34 VIP

Ahoj. Samozřejmě toto chování není nijak normální a na našich serverech není tolerováno a to napříč všemi sekcemi. Každopádně bez toho aniž by u toho byl admin a popřípadě ty nám pomohl že ony hráče nahlásíš do Porušování pravidel se nikam dále nedostaneme. Jsem si jist že kdyby na serveru v danou dobu admin byl tak by tomuto udělal rychlou čáru přes rozpočet.

Avšak na tebe apeluji abys v žádném případě nesdílel své sociální sítě, osobní informace jako tel. číslo, adresu a podobné lidem které neznáš a lidem na serveru už vůbec ne.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Rasistický nevyrovnaní lidé

Příspěvekod Skoda120 » 19 dub 2021, 20:26

to je noob opačne rasy Tryhard
Skoda120
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 dub 2021, 18:15


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků