Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Akadémia/absencia prvkov módu

Příspěvekod Tyranizator » 19 dub 2021, 15:58

Zdravím, v prvom rade by som chcel poukázať na absenciu hitbox tabulky/dmg tabulky (zjaví sa buď pri smrti alebo na konci kola), ktorá už je to azda mesiac v móde chýba. Bol to jeden z nástrojov, ako zistiť, kto vás len tak random hitoval. Vyjadrenie znelo že vraj Extremer na tom pracuje, ale nikam sme sa nedostali. Stále DMG tabulka nebola pridaná naspäť.
Ďalšou vecou je odstránenie radarových informácii, momentálne fungujú len na vzdialenosť menšiu, ako jeden meter. Nechápem, prečo to zmizlo.

Druhou témou je akadémia. Budem vychádzať z príkladu: je na TTT nemenovaný nový akademik, forum zaspamoval cca 20timi hláseniami a to len s dvoma tematikami: hacky(cca 5 nahlaseni) a chat/spam (15nahlásení). Ako toto dokazuje hráčovu znalosť pravidiel modu? Nebolo by správne keby, keď hráč chce práva na TTT mal aspoň nejakú časť bodov získanú z priamo pravidiel modu ako zo vseobecnych porusovani pravidiel ako hacky a nadavky (tieto pravidla sú vseobecne pre kazdy server GS rovnake) ???? Mne príde strašne blbé , že akadémia slúži len ako podnet na zaspamovanie fora a nerieši priamo mod ako taky...
Ten systém bodov v akademii je totálna hlúposť, ktorá dokazuje len ochotu nahuntit si body a nie znalosť pravidiel.
Žijete nereálne životy, začnite žiť skutočný
Tyranizator
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 21 dub 2015, 20:14

Akadémia/absencia prvkov módu

od Rumcajz » 19 dub 2021, 15:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Akadémia/absencia prvkov módu

Příspěvekod Dandeenka » 20 dub 2021, 08:07 VIP

Zdravím,
Tyranizator píše:Zdravím, v prvom rade by som chcel poukázať na absenciu hitbox tabulky/dmg tabulky (zjaví sa buď pri smrti alebo na konci kola), ktorá už je to azda mesiac v móde chýba. Bol to jeden z nástrojov, ako zistiť, kto vás len tak random hitoval. Vyjadrenie znelo že vraj Extremer na tom pracuje, ale nikam sme sa nedostali. Stále DMG tabulka nebola pridaná naspäť.

O tomto problému víme a usilovně na něm pracujeme, jen to není tak jednoduché, jelikož pracujeme na více věcích naráz. Věřím ale, že při troše trpělivosti budete nakonec všichni nadšení z výsledku. ;)
Ďalšou vecou je odstránenie radarových informácii, momentálne fungujú len na vzdialenosť menšiu, ako jeden meter. Nechápem, prečo to zmizlo.

Měla jsem za to, že radar na TTT záměrně nefunguje a nikdy jsem ho nepoužívala, ale podívám se na to.
Ten systém bodov v akademii je totálna hlúposť, ktorá dokazuje len ochotu nahuntit si body a nie znalosť pravidiel.

Hráč může udělat akademii čistě na základě nahlášení cheatů a nadávek, no pak už je na mně jako HLSA, jestli ho s takovými nahlášeními vezmu. ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: Akadémia/absencia prvkov módu

Příspěvekod DeeDee21 » 23 dub 2021, 12:10 VIP

Tak ja se ktomu taky vyjádřím když sem na servru a sem na druhej straně mapy a vy křičite že ste dostaly random ať to nahlasím tak já nevim co mam nahlasit když sem tu situaci neviděl ja nahlašuju pouze to co sem vyděl když už vydim něco učeho sem tak to nahlasím ale tohle fakt nahlašovat nebudu jeto zbitečne a když už vám na servru napíšu ať to dáte do PP Tak my napíšete že jeto zbyteční že to radši pošlete Extremeroj a ten to zabanuje tak co já mam potom nahlašovat :?:
[EVIP] JailBreak #5
[VIP] Pintball 1
[EVIP] Deathrun
[EVIP] Zobie blood 1
[EVIP] Troble in town 1

[VIP] Jump Server
[VIP] Dust2 Only #1
[EVIP] JailBreak #1
[VIP] Knife #1
[EVIP] Capture Flag #1
Uživatelský avatar
DeeDee21
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 393
Registrován: 23 zář 2017, 08:22
Bydliště: Česká Třebová

Re: Akadémia/absencia prvkov módu

Příspěvekod AZUNY » 23 dub 2021, 15:40

DeeDee21 píše:Tak ja se ktomu taky vyjádřím když sem na servru a sem na druhej straně mapy a vy křičite že ste dostaly random ať to nahlasím tak já nevim co mam nahlasit když sem tu situaci neviděl ja nahlašuju pouze to co sem vyděl když už vydim něco učeho sem tak to nahlasím ale tohle fakt nahlašovat nebudu jeto zbitečne a když už vám na servru napíšu ať to dáte do PP Tak my napíšete že jeto zbyteční že to radši pošlete Extremeroj a ten to zabanuje tak co já mam potom nahlašovat :?:


Jasne banuje sa a nahlasuje sa len to čo sa vidí to už nám je všetkým jasné ale ty tam máš nahlásených možno 3 randomy a výťah ktorý ti neprešiel ostatné sú iba nadávky spam a sh záhadné že vidíš iba toto a nechápem prečo to nahlasuješ po jednom čo tak si k tomu večer sadnúť a spraviť z toho možno 2 veľké nahlásenia? Jasne že nie to by bola práca naviac takto zbytočne spamuješ fórum novými príspevkami. Ďalej ako akademik máš pomáhať hráčom a keď niečo robia zle tak ich aj upozorniť ale to som od teba nikdy nevidel.
Za mňa nie si dobrý adept na budúceho admina ale ja o tom nerozhodujem takže som zvedavý
NEZAVID TVRDE TRENUJ
AZUNY
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 43
Registrován: 13 zář 2020, 21:51

Re: Akadémia/absencia prvkov módu

Příspěvekod DeeDee21 » 23 dub 2021, 17:43 VIP

Zrovna že to říkaš ty kterí Otravuje server a děla zle já když vidim že někdo nadáva tak ho upozornim ale hlavně když se napojim tak jediné co vydim je bacha snitcher a tak dále takže raděj po napomenutí si jako banda stejně stoho nic nedělate ještě co dodám je že mě Neustale Randomujete zatim sem se to snažil tak nějak brát jako v pohodě a řešit Domluvou už nebude domluva ale Rovnou PUDETE do PP toď Vše za Mě.
[EVIP] JailBreak #5
[VIP] Pintball 1
[EVIP] Deathrun
[EVIP] Zobie blood 1
[EVIP] Troble in town 1

[VIP] Jump Server
[VIP] Dust2 Only #1
[EVIP] JailBreak #1
[VIP] Knife #1
[EVIP] Capture Flag #1
Uživatelský avatar
DeeDee21
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 393
Registrován: 23 zář 2017, 08:22
Bydliště: Česká Třebová

Re: Akadémia/absencia prvkov módu

Příspěvekod AZUNY » 23 dub 2021, 18:16

DeeDee21 píše:Zrovna že to říkaš ty kterí Otravuje server a děla zle já když vidim že někdo nadáva tak ho upozornim ale hlavně když se napojim tak jediné co vydim je bacha snitcher a tak dále takže raděj po napomenutí si jako banda stejně stoho nic nedělate ještě co dodám je že mě Neustale Randomujete zatim sem se to snažil tak nějak brát jako v pohodě a řešit Domluvou už nebude domluva ale Rovnou PUDETE do PP toď Vše za Mě.


Ja delam zle iba tým ktorý si to zaslúžia a nemám ten pocit že by som zrovna tebe robil zle a to bacha snitcher to je len pravda nepíšem na teba nič iné pretože ani iného slova na teba nemám a to že ťa niekto randomuje to už je len tvoj osobný problém ja som ti nedal ani jeden random. A tvoja domluva nevyzerá nijak ty to rovno hodíš na forko tak sa potom nediv že ti všetci vravia snitcher :D A keď máš ten pocit že ťa randomujem tak to aj hoď do toho pp :D skús nad sebou popremýšľať
Odo mňa tiež všetko :)
NEZAVID TVRDE TRENUJ
AZUNY
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 43
Registrován: 13 zář 2020, 21:51

Re: Akadémia/absencia prvkov módu

Příspěvekod Friskyy » 23 dub 2021, 21:13

už nebude domluva ale Rovnou PUDETE do PP

S takovým pohledem na situaci se adminem určitě nestaneš :) .
Zkus třeba upozornit hráče na nadávky či co udělali v dané situaci špatně, popřípadě vysvětlit a pomoct. Nápad Azunyho je taky fajn, zbytečně spamovat fórum nahlášeními ( které mnohdy jsou maximálně tak na upozornění) je bezvýznamné.Za celý den hraní na serveru sesbírej dostatek důkazů a potřebné screeny a následně z toho vytvoř jedno větší nahlášení ;) myslím, že by jsi tím ulehčil život všem. Jo a ještě jedna věc... Neber si to zle, ale doporučil bych pořádně nastudovat pravidla českého pravopisu :|
Bez ohledu na to jak jsi šílený, vždy existuje někdo, kdo tvoje šílenství dokončí.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198799557570/
Uživatelský avatar
Friskyy
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 343
Registrován: 26 bře 2020, 19:10

Re: Akadémia/absencia prvkov módu

Příspěvekod DeeDee21 » 23 dub 2021, 21:47 VIP

Ano to je sice fajn beru si to sice k srdci ale jak potom my někdo na servru řekně že se to nevyplatí nahlašovat že to někomu pošla na steamu do pošty a ten to zabanu tak co jeto za systém ja se stažim vždy je upozornovat ale očividně to nefunguje ano ty si naservru někajých cca pár minut zato ja tam sem 3 až 4 mapy v kuse tak vym jak to tam chodí ano udělat jedno velyké nahlašení to je pěkné ale také pomyslet nato že když už točiš pak si někam odběhneš a hrač ti uteče tak pak stratiš SÍD NEBO TO ŽE KDYŽ UZ DÁVAM NĚCO DO PP TAK HRAČI MUDRUJOU ŽE SEM AFK TOĎ ZATIM VŠE azuny je asi fajn dukud se nechytne party :roll:
[EVIP] JailBreak #5
[VIP] Pintball 1
[EVIP] Deathrun
[EVIP] Zobie blood 1
[EVIP] Troble in town 1

[VIP] Jump Server
[VIP] Dust2 Only #1
[EVIP] JailBreak #1
[VIP] Knife #1
[EVIP] Capture Flag #1
Uživatelský avatar
DeeDee21
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 393
Registrován: 23 zář 2017, 08:22
Bydliště: Česká Třebová

Re: Akadémia/absencia prvkov módu

Příspěvekod DeeDee21 » 23 dub 2021, 22:00 VIP

ježiš Berte to tak že mi mozek už vipína :D
Sem už ospalej :D
[EVIP] JailBreak #5
[VIP] Pintball 1
[EVIP] Deathrun
[EVIP] Zobie blood 1
[EVIP] Troble in town 1

[VIP] Jump Server
[VIP] Dust2 Only #1
[EVIP] JailBreak #1
[VIP] Knife #1
[EVIP] Capture Flag #1
Uživatelský avatar
DeeDee21
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 393
Registrován: 23 zář 2017, 08:22
Bydliště: Česká Třebová


Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků