Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Gamesites Discord

Příspěvekod Bast1kk » 22 dub 2021, 10:03

Ahoj,
dneska jsem se dozvěděl že Gamesites má vlastní discord, ale bohužel je mrtvý a "odfláklý", což je dle mého chyba, protože preferuji DC a myslím si, že i ostatní budou rádi že by se to předělalo. Proto bych navrhoval předělávku discordu, protože to je škoda takto ho nechat "umřít". Osobně bych byl rád, kdyby se toho někdo ujmul (Klidně i já, ale radši to nechám na nějakém velkém profíkovi :lol: ) - (Přidat voice roomky, přidat sekce (jb, aim, jump, ttt, atd..), role, atd..)

- Samozřejmě je to jen návrh, takže mě nemusíte ukamenovat ;) :lol:
DISCORD • Basten#3365
TEAMSPEAK 3 • Basten
Uživatelský avatar
Bast1kk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 133
Registrován: 04 bře 2021, 01:23
Bydliště: Summer Jail

Gamesites Discord

od Rumcajz » 22 dub 2021, 10:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Summer Jail

Re: Gamesites Discord

Příspěvekod Lacht4n3k » 25 dub 2021, 16:35

Bast1kk píše:Ahoj,
dneska jsem se dozvěděl že Gamesites má vlastní discord, ale bohužel je mrtvý a "odfláklý", což je dle mého chyba, protože preferuji DC a myslím si, že i ostatní budou rádi že by se to předělalo. Proto bych navrhoval předělávku discordu, protože to je škoda takto ho nechat "umřít". Osobně bych byl rád, kdyby se toho někdo ujmul (Klidně i já, ale radši to nechám na nějakém velkém profíkovi :lol: ) - (Přidat voice roomky, přidat sekce (jb, aim, jump, ttt, atd..), role, atd..)

- Samozřejmě je to jen návrh, takže mě nemusíte ukamenovat ;) :lol:


+1

Ale vytvořit a nastavit discord server na takhle velký herní portál není záležitost na 1. hodinu :D
Uživatelský avatar
Lacht4n3k
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 úno 2021, 16:19
Bydliště: Mirage


Zpět na Gamesites.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků