Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

LamkaSro/Destroy

Příspěvekod lamka » 27 črc 2013, 18:02

ZoZMzNfoDFY3Ks7S2m5PdsWSC/0=

________________________________________________________________________________________________________________________________________________
<18:35:16> Trying to resolve hostname ts.gamesites.cz
<18:35:17> Trying to connect to server on ts.gamesites.cz
<18:35:17> You are banned temporarily. Reason: "demence" Try again in 00:54:34

________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ahoj byl sem dnes na LOL vědomostním turnaji a dostal sem ban za něco co dělali i ostatní .. bylo 1. kolo soutěže a pointa byla uhádnout jméno postavy která řekne nějakou pro ní typickou hlášku .. po tom co byla puštěna hláška sem napsal do chatu všechny jména postav jako 1. takže sem měl postoupit do dalšího kola ale kvůli tomu že pan Destroy si to nezakázal a nelíbilo se mu to tak mě radši vybanoval než aby uznal svojí chybu : že měl nedomyšlená pravidla a třeba řekl toto kolo nepočítáme, změna pravidel každý napíše jen jednu postavu do chatu najednou ... to že on to má nedomyšlené snad neznamená že já za to musím pykat když je to jeho chyba !!! požaduji UB, a kompenzaci za neoprávněné vyloučení ze soutěže za něco co nebylo zakázané ani v pravidlech ani nikde navíc jsem se ptal jesli můžu napsat kolik jmen chci a on mi řekl že klidně hlavně abych to uhádl, doufám že moje žádost bude vyřízena rychle a ku prospěchu všem...


Děkuji za pozornost LamkaSro.
Uživatelský avatar
lamka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 23 led 2013, 21:39

LamkaSro/Destroy

od Rumcajz » 27 črc 2013, 18:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: LamkaSro/Destroy

Příspěvekod LH2PG » 28 črc 2013, 00:33

uz ked si tam bol , si spamoval , bolo ti povedane spam = kick ! dostal si uz aj kick !
ked si robil dalsi bordel , tak ban bol opravneny!
MADE BY VIRUSKO :
Obrázek
Uživatelský avatar
LH2PG
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 23 led 2013, 17:14
Bydliště: Praha

Re: LamkaSro/Destroy

Příspěvekod KOFOLA » 11 srp 2013, 19:36

Ban opravneny. LOCK.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
KOFOLA
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1821
Registrován: 23 led 2013, 19:36
Bydliště: Karviná - Nové město


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků