Chcete se stát supportem CS:GO? Podej si žádost zde!

Porušení pravidel

Příspěvekod Epsilon » 26 dub 2021, 09:22

Ahojky krásky, dneska jsem si řekl že si zavzpomínám na moje staré časy na jailbreaku.
Mezitím co jsem si užíval hry tak nějaký malý klučík "Bertík" začal říkat info při schovce.
Jak jsme hráli tak jsem to ignoroval zalezl jsem si do venty a vidím v chatu info kde jsem, se slovy že se to nesmí tak jsem mu to jednoduše vysvětlil, že to je blbec, a i kdybych porušoval pravidla tak by mě nemusel prozradit a stačilo to napsat do team chatu.
Po tomto incidentu co mi tvrdil že to je pravidlo tak jsem se ho zeptal aby mi poslal odkaz, ale zcela ignoroval.
Jakmile odešel přišel admin Yiry nebo tak něco a ten ho potom "zprcal" za další blbosti co dělal, ale bez odezvy se odpojil a i když jsem řekl Yirymu že psát na forum nebudu, tak po odehrání pár kol s mega pohodovím adminem Evangelistou se kterým jsem si v klidu pokecal sice na pár kol, ale tenhle admin na mě udělal dojem s jeho přístupem, po jeho opuštění serveru jsem odešel taky a nedalo mi to a musel jsem to sem napsat jak se choval Bert.

Důkazík- https://ctrlv.cz/ew1e

S pozdravem Epsík :3
Epsilon
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Porušení pravidel

od Rumcajz » 26 dub 2021, 09:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz

Re: Porušení pravidel

Příspěvekod Epsilon » 26 dub 2021, 09:43

Ještě sem dodávám
Nick - je v chatu
ID - nemám
jailbreak jsem kliknul náhodně takže taky nevím.
Takže nepotřebuju aby byl zabanován jenom chci aby jste na něj dohlídli kdyby jste ho náhodou potkali :)
Epsilon
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Re: Porušení pravidel

Příspěvekod ericek111 » 26 dub 2021, 15:43

Si tu trochu vedľa. No ak by si aj mal všetky náležitosti, za toto by hráč ban nedostal.Obrázek
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Obrázek
ericek111
Hlavní CheatHunter
Hlavní CheatHunter

Zpět na Counter-Strike: Global Offensive