Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Nwm důvod Banu

Příspěvekod Bubaklopatice » 28 dub 2021, 06:17

Název předmětu: KapitánBubák /jailbreak#6

Vaše SID: STEAM_1:0:654987651
Odkaz banu z banlistu:ten nemam muj ban jsem tam nenašel
Popište co se stalo:nwm co jsem udělal chci se jen zeptat za co jsem dostal ct ban dneska ráno jsem se připojil na server zjístím že mam ct ban nwm za co a chci se jen zeptat proč jsem dostal ban link na ban jsem v ban listu nenašel.
Bubaklopatice
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2021, 06:04

[V] Nwm důvod Banu

od Rumcajz » 28 dub 2021, 06:17

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nwm důvod Banu

Příspěvekod ericek111 » 28 dub 2021, 13:24

Tvoje Steam ID: STEAM_1:0:580341711

Dostal si ban z nahlásenia na fórum za zneužívanie blokov: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... 711&Submit
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: Nwm důvod Banu

Příspěvekod Bubaklopatice » 28 dub 2021, 14:15

a mohu dostat nějaký demo kde jsem to dělal protože jsem asi hlupy a nepamatuju si to
Bubaklopatice
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2021, 06:04

Re: Nwm důvod Banu

Příspěvekod AltairGS » 28 dub 2021, 14:21 VIP

Bubaklopatice píše:a mohu dostat nějaký demo kde jsem to dělal protože jsem asi hlupy a nepamatuju si to

3h-risnici-fk-zneuzivani-bloku-hrani-for-fun-t244047.html
Uživatelský avatar
AltairGS
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 832
Registrován: 31 říj 2016, 16:11


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků