Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 28 dub 2021, 20:33

Vaše SID: STEAM_0:1:579015425
Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno): https://banlist.gamesites.cz/csgo/aim/i ... mid&Submit
Popíšte čo sa stalo:
Opravdu jsem nepoužíval wh a ani jiné podvody. Rád by jsem viděl dema kde jsem usvědčen že používám wh nebo případně něco jiného. Hraji faceit a nedovolil by jsem si podvádět na vašich servrech.
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

[V] Žádost o unban na retakes servrech Synnek

od Rumcajz » 28 dub 2021, 20:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod polskasila » 28 dub 2021, 22:57 VIP

187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: [V] Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 30 dub 2021, 18:27

Prosím nejdou mi stáhnou ty dema nevím proč může mi je někdo hodit na dc MarekSynek#5752
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

Re: [V] Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod tibcrois » 30 dub 2021, 19:46 VIP

Synnek píše:Prosím nejdou mi stáhnou ty dema nevím proč může mi je někdo hodit na dc MarekSynek#5752

Zkus jiný prohlížeč.

e.by tibcrois: tohle mi pomohlo, zkus to
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: [V] Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod Synnek » 30 dub 2021, 20:06

1.demo

02:44-02:45-fajne sa na nho pozrel xd

Nevím podle mě jsem normálně koukal na dveře a držel je protože byly zavřené

04:34-Ked zacina kolo tu fajne vidno ze si vobec necekuje ze by mu z rampy niekto prisiel,nic obv ale ked si pozriete cele demo tak...

Podle tebe jsem to neočekával držel jsem úhel a potom co tam proběhl spoluhráč jsem se tam znova koukl ale dobře

12:29-12:30-Tu je to celkom jasné že sa na nho pozrel

Tady to vypadá debilně protože jsem si myslel že jsem T tak jsem šel holdit rampu a pak jsem si všiml že jsem ct ale nevadí tak jsem se otočil protože přes ventu je to rychlejší

13:14-Tu by som chcel naviazat na čas 04:34,zrazu tam niekto je tak uz tam caka,v 04:34 to ani nepozrel.

Předtím jsem se tam koukl dvakrát a držel off angl

14:47-14:56-Ten prvy kill celkom vedel a druhy kill ani site nepozrie ale rovno na nho 

první kill podle mě normální o druhém jsme nemohl vědět ale měl jsem u sebe moli tak jsem ho tam hodil vypadá to čudně

15:26-15:28-Fajne sa zase pozrel na toho kowy cez unimu +to kolo kedy ide kowy defusovat,podla mna dost cudne ze ked to smokol enemy tak nezacal strielat do toho automaticky ale pozrel na pravu stranu.Akoze nemusi to byt podozrive ale na zaklade casov co su hore by som povedal ze zapnutost aj toto.

To že jsem levej a mám cros ve stěně nic neznamená ale ok a to že byl za tím smokem jsem nemohl vědět ale má něco nahráno a byla to 1V1 asi dost obv že to pustí idk


15:48-zase zacina kolo-rovno za typkom do garaze a nasledne lock na typka co idu z heavnu,ziadny play ze moze prist single dvere unima,rovno sa na nho pozrel na heaven ked bol este dole na rebriku.

Tak náhoda je náhoda ten lock na tu random hlavu byl dobrej nedokážu vysvětlit ale už chápu proč jsi mi dal ban sám by jsem si ho dal taky xdddddd

17:02-nic obv prvy kill do garaze,pocul ale potom zase rovno heaven ide pozerat pozera tam dost dlho a zrazu ked to typek ide picknut tak si pozrie single dvere.Hraje to na debila ale nedari sa mu to no.

Je to jen důkaz toho že jsem jen lucky a nadprůměrný hráč a mohl jsi si odpustit toho "debila" díky

18:52-18:53 a dalej-Ked si vsimnete,typka v okne nevidi a ani pod oknom a ked urobia taky pohyb dopredu tak trhne zbrnaou na obidvoch,ako keby si myslel ze ho peeknu naraz,dost cudne ale tak 

to že jsem trhl dolu a pak nahoru tak dolu jsem trh protože mohl stát na té rampě a pak nahoru protože může být v okně to že tam byl byla náhoda a nemohl jsem o něm vědět

2.demo

03:55-04:05-Vies o nom a este ho dost presne das prefire.

Tak jasně že vím když se tam stále a stále někdo spuneje tak je dost pravděpodobné že tam někdo bude a jedna věc za celou hru ale nevadí

3.demo

00:26-00:35-Zabijes typka vo vente a normalne na istotu ides za svojim kamaratom co walkoval cely cas a rovno si aj spravne tipnes stranu.Ziadny check ze by mohol prist outside alebo okno,dvere,rovno po nom.

Tak jako když je jeden venta spoluráčovi nevyběhl z tamté strany tak kde by jinde byl ?

00:54-00:56-Celkom nenapadne sa pozries na nho cez stenu,inak sranda ze s kamaratom vladisom ktory uz ma ban nepozerate behind iba garaz kde isli dvaja a zrazu typek co isiel na rebrik kde afkoval tak zrazu si sa pozrel aj tam,zaujimave,ale zo zaciatku prvych 10 sekund ani ťutu ze by mohol peakovat z rebrika 

Proč budu krýt stejnou věc jako on akorát by jsem se mu motal pod nohy

02:51-02:52 a celé kolo-Nenapadne si sa pozeral do steny a videl si len ze nikto neni na blizko tak si bez pozretia prisiel az na site a skocil a zabil typka.

Sry že nechodím rovně a pohybuj se do strany no ale dobře podle mě normalní

03:34-Celkom na istotu to vybiehaš na to že walkujes 5 sekúnd 

Tak jakoby je to reatake server kde se spwneš docela blízko takže proč by někdo stál a čekal ?

06:54-Zrazu keď vieš že tam nikto není tak si tam ides s nozom v ruke aj granatom,zaujimave.

Nemohl by nikdy stihnout vyběhnout absolutně nepodstatné

07:00-07:01-Typka pocujes hore a pocujes aj jedneho co ti beha hore a zrazu sa pozries na nho rovno cez stenu xaxa :D

nepočujem lebo jsem hluchej kokot a byl to normální předmíření to že lezl po žebříku ja nevím hrju prostě normálně

07:25-Ja ti neviem kamo,snazis sa to skryvat ale ty proste sa stale pozries na typka cez stenu a to nie len random do steny pozries ale rovno na typka a to neni prvy cas :D-

Však tady to s Wh ani nevidíš lulw doslova mě to spawlo s crosem na něm xdddd


08:25-Zabili ste typka v garazi a last bol niekde unima/single doors a normalne si sa pozrel kde je a ked si videl ze je daleko tak nijak si ho nekryl ale si si zacal strielat po mape.Myslim ze toto je dostacujuce az az

týpek doslova řval do voic fvere dvere dvere

08:45-08:50-Sledujes typka po lave strane a ked typek z prava pozera ta tak sa to bojis peeknut riadne,zaujimave.

Však jsem normálně vyšel ?


10:13-10:14-Zase si kontrolujes typka cez pol mapy xD

Kde si kontroluju hráče ? když skáču dolu :DDD asi nemáš šajn jak funguje wh

11:12-11:13-Zase sa na nho pozrie

Aha jako nevím normální

10:55-Zase nikto neni vonku a outside len nozom pozries

Jakoby jsem jen proskočil

10:57-Zaujimavu vetu do toho voicu hovoris.

aha dobrej důvod prej vidím jestli na mě koukáš nebo ne a i kdyby sjem to věděl tak proč by jsem podle tebe hrál dál obv lulw zase


11:38-11:42-No tak toto nepotrebuje komentar hadam

xddddd prostě rád říkám že jsem zaplej nemohu za to že jsem dobrej

13:01-13:02-Krasne si si typka pozeral na tom heavne xd

tomu se říka předmíření kdyby jsi nevěděl

13:15-13:16-Typek mu skoci na site a on sa pozrie na typka co mu ide z unimy a walkuje xaxa

jako co tam bylo já ho slyšel ale myslel jsem že pujde z jiné strany

14:32-14:34-Krasne si pozeras toho hraca peterko

však co tam bylo doslova jsem tam umřel

14:52-Zase si sa pozrel na hraca co ti ide z vonka a este rovno ides po nom

zase uplný hovno wtf však tam je doslova spawn tak proč by jsem tam nešl když mám relativně dobrej spawn aby jsem tam byl dříve

16:34-Zrazu typek vybieha rychlejsie tak z knifu hned prehadzujes

co kurva však tam je sakra spawn ????

18:31-Tu si to zahral na debila no,cakas kym peekne ale nechces zbytocne dlho lebo neisiel tak si pozeral do situ :D

já nevím je to komedie celkem

Na konec by jsem řekl že jsem celkem smutný že jsem považovaný za hackra reálně kdybych je používal tak je mi jedno kde by jsem hrál ne ale to je jedno jsou tam nějaký dost divný věci nic neříkám hlavně to první demo ale co se dá dělat prostě štěstí a dobrej predict věřím když někdo uvidí celou hru uzná že nejsem zaplej jako jediný důkaz můžu dát že hraju faceit a jsem tam lvl 5 https://www.faceit.com/en/players/MarekSynek
Uživatelský avatar
Synnek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 dub 2021, 20:24

Re: [V] Žádost o unban na retakes servrech Synnek

Příspěvekod tibcrois » 30 dub 2021, 20:44 VIP

Na tvým vyjádření vůbec nezáleží, teď už se toho chopí chh sekce, která ti pak pod tvou původní žádost dodá verdikt.
Zamykám i zde, abychom předešli spamu. Buď trpělivý a počkej si na verdikt.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků