Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Selenka/TTT1 :-)

Příspěvekod Selenka » 12 kvě 2021, 13:58 VIP

SID: STEAM_0:0:92124696
Odkaz: http://www.gamesites.cz/amxban/classic/ ... hp?bid=175
Takze Popis.:

skratene, bol koniec mapy assault, dosla som na strechu, kde som videla Kossa ako strielal s kulometom, tak som ho zabila a po tom, ako ma zabil aleluja, tak som tam dole videla aj mrtve tela, takze som bola presvedcena o tom, ze bol zradca a myslela som, ze tam strielal tam po ostatnych, a po tom chcel vediet asi dovod killu, proste napisal ze pocuvam, tak som mu odpisala, ze tam strielal, a potom sa spytal, ze ci len tak do nicoho, a ja ze to nevyzeralo, akoby do nicoho, a on ze to vyzera na ban. proste si myslela ze bol zradca, ze strielal po ostatnych, tot vse. na nasledujucej sňmape rats, mi dal slay so slovami "myslis si ze si tu nedotnutelna co ? zial nie si", a nasledne mi dal ban za random. Co mi pride akoby do mna rypal za to, ze som este nikdy nedostala od ziadneho admina ziadny ban , "tak predsa len mi nejaky musel prospet":-))) Co mi opat pride akoby sa proste ako povysoval, a myslim si, ze tento ban bol neprimerany, bol to iba jeden jediny "random", nikdy predtym som mu random ani nedala.
Zial tento "admin" si o sebe ocividne prilis moc mysli, vzdy ked byva na serveri tak ostatnym hracom nadava do "gena" a podobne, co mi taktiez pride neprimerane spravanie na admina ked ho porovnam s inymi adminmi, a admin ma ist prikladom hracom. Takze to nie su moc pozitivne skusenosti, nechcem byt zla, ale mohli by ste si s nim urobit mensi poriadok:_)
No, a samozrejme, bol nakoniec zrádca. Adminovi som sa neospravedlnila, kedze som, opakujem, bola presvedcena o tom, ze bol zradca, a myslim, ze kebych sa ospravedlnila, tak by to nic nezmenilo.
Takze bych poprosila o demo a vysvetlenie, plus ten slay a nasledny ban, za jeden "random".. Dakujem velice pekne:_)))
Uživatelský avatar
Selenka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 27 úno 2015, 17:09

[V] Selenka/TTT1 :-)

od Rumcajz » 12 kvě 2021, 13:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Selenka/TTT1 :-)

Příspěvekod Selenka » 12 kvě 2021, 14:07 VIP

ospravedlnujem sa, dala som to do zlej sekcie, ma to byt v 1.6 sekci, tak to prosim presunte ked tak, robim to prvykrat lol... .

e.Denny presunuté ;)
Uživatelský avatar
Selenka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 27 úno 2015, 17:09

Re: Selenka/TTT1 :-)

Příspěvekod KosSo » 12 kvě 2021, 16:43 VIP

Nazdar.

Selenka píše:dosla som na strechu, kde som videla Kossa ako strielal s kulometom, tak som ho zabila a po tom, ako ma zabil aleluja, tak som tam dole videla aj mrtve tela


Sama tu napíšeš, že si mŕtve telo videla až keď si zomrela. Samozrejme, že ťa aleluja zabil keď si do mňa bezdôvodne začala strielať po tom, ako som strielal gulometom zo strechy kade tade do stien, nie do hráčov...

Áno hráča jedného som zabil, ale to bolo tak 30 sekúnd predtým ako si ty čo i len prišla na strechu, vtedy som ako som spomínal strielal len tak.

Dal som ti len hodinu BAN, keďže som nevidel žiadny náznak z tvojej strany a vyriešenie alebo ospravedlnenie. Iný hráč keby je problémovejší má hneď minimálne 4 hodiny.


Ak máš demo ty, kľudne ho pošli.
Obrázek
Uživatelský avatar
KosSo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1436
Registrován: 05 úno 2013, 15:25
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Selenka/TTT1 :-)

Příspěvekod Selenka » 12 kvě 2021, 17:21 VIP

Bezdovodne? Ja som sa jasne vyjadrila, proc som ta zabila :D takze si to laskavo cele precitaj este raz, vsetko, co si sem napisal, som uz vysvetlovala :D
Jezis uplne bolo jasne ze si bol zradca, takto som uz zabila par hracov, proste striela zo strechy tak ho zabijem, nie je na tom nic zle :D ja sem to demo kludne dolozim, ale to bys mal v prvom rade ty, ale tak nebudem sa natahovat s takym clovekom, ja si myslim, ze som situaciu jasne vysvetlila, a nakoniec som to mrtve telo videla este pred smrtou, uz som si to potom nepamatala, sorry,.. takze :DD a v deme je to iste, tak, ako som to opisovala, ale tak dokazy su dokazy a dodam aj to z rats, why not:-))
Paci oboje https://www.uschovna.cz/sk/zasilka/LIDY ... 4XJVA-WEF/
Ja som sa za randomy ospravedlnovala VZDY, s tym, ze bol hrac nevinny, ale preco bych sa mala ospravedlnovat s tym, ze som bola presvedcena, ze si bol zradca, a nakoniec si aj bol ?
Akoze ja co sa vzdy snazim hrat a spravat a vsetko podla pravidiel, aj ked to niekedy nevyjde, co iba vynimocne niekoho nahlasujem, aj ked ma vsetci hituju a randomuju, len z mojej laskavosti to vacsinu casu neriesim, nikto to neriesi, a teraz co len jeden jedinykrat ta "randomnem" mi das aj slay aj ban, a este si dovolis napisat, ze ci si myslim, ze som nedotknutelna? akoze sorryy toto ako fakt :oops:
Uživatelský avatar
Selenka
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 27 úno 2015, 17:09

Re: Selenka/TTT1 :-)

Příspěvekod KosSo » 12 kvě 2021, 20:50 VIP

Vďaka za demo, až teraz som si všimol že akurát v tom momente ako si išla po mne strielať tak Stalky napísal, že som to ja. Pravdepodobne ti to na TS stihol povedať skôr, klasika :)
Obrázek
Uživatelský avatar
KosSo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1436
Registrován: 05 úno 2013, 15:25
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: Selenka/TTT1 :-)

Příspěvekod Dandeenka » 12 kvě 2021, 21:21 VIP

Zdravím,

na demu jde vidět kill, který je vcelku agresivní a opravdu se tváří jako random - neviděla jsi, po čem KosSo střílí. I tak si ale myslím, že na místě nebyl ban, ale maximálně slay. S adminem jsem to probrala.

Vyřešeno.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků