Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

Joseph/TTT

Příspěvekod josep » 15 kvě 2021, 19:42

Môj nick vo hre: Joseph+ další 4ria
Odkaz z bl: https://banlist.gamesites.cz/csgo/ttt/i ... mid&Submit
Ahoj po dnešnom hraní, neviem čo sa stalo, ale asi pan furry a s encom robia na servery čo chcú to, že je SA neznamená, že môže len tak zabanovať 4 hráčov za ghoosting iba preto, že mu povedia, že ghoostia to môže povedať úplne každý a preto žiadam o unban mňa a dalších 4roch hráčov, ktorí boli somnou zabanovaný za údajny "ghoosting" pri najmenšom budem požadovať vyčasovanie všetkých dôkazoch, ktoré svedčia o našich priestupkoch, to že tam máte neschopný adminov z JB, ktorí nemali úspech na JB, pretože sa nevedia naučiť blbé pravidlá tak idú otravovať ľudom, ktorí tam hrajú 2roky a zrazu borec, ktorí tam mal 2roky admina sa stane SA s aktivitou 2h za týždeň dakedy ani s takou aktivitou. Toto mne ako hráčovi, ktorý kupuje VIP a podporuje portál normálne aby sa na "šéfovske" posty dostali ľudia, ktorý nemajú pomaly ani aktivitu, to že proti admin teamu tam majú problém 3/4 hráčov už ani nehovorím. Z mojej strany by ľudia, ktorý sú inej orientácie viz. guhh a džefy nemali by to aspoň na servery dávať najavo a správať sa normálne nie ako egoisti. Ktorí si po večeroch honia pélka nad poníkmy. Z mojej strany všetko žiadam za nás všetkých o doloženie dôkazov Ďakujem J.
josep
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 13 říj 2019, 18:47

Joseph/TTT

od Rumcajz » 15 kvě 2021, 19:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Joseph/TTT

Příspěvekod NotTera » 15 kvě 2021, 20:05 VIP

Lépe bych to nenapsal.

chudák Železo se v hrobě obrací...
https://imgur.com/a/MvmIZtP
Uživatelský avatar
NotTera
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 183
Registrován: 02 úno 2019, 20:54
Bydliště: Praha

Re: Joseph/TTT

Příspěvekod GuHHH666 » 15 kvě 2021, 22:08 VIP

1. Příště to napiš normálně nebo ti to smažu rovnou
2. Demo máš tu, časování není třeba, ghostíte tam celou mapu ;)
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites

Re: Joseph/TTT

Příspěvekod josep » 15 kvě 2021, 22:33

Čiže ty dáš 4 bany a niesi schopný ani ten ghoosting vyčasovať? A mi ghoostime celú mapu rovno 4 mapy, vyčasuj to lebo potom inak fakt nejaký rozumný a podložený dôkaz nemáš. Keď niesi ani schopný to vyčasovať a ešte by ma zaujímalo čo je na tom čo som hore napísal zle? To že je to pravda? Ale to si musel vedieť, že s tvojou orientáciou na poníky a tým, že budeš SA že ťa nie všetci budú mať radi.
josep
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 13 říj 2019, 18:47


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků