Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] fragzen -> Žádost o admina na 1v1

Příspěvekod fragzen » 11 dub 2021, 22:24

Nick na serveru: fragzen

SID: STEAM_0:1:197666151

Sekce, na které chci práva: 1v1

Věk: 16 let (26.7.2004)

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1323

Bany, které jsem dostal: Na žádném serveru sem nikdy nedostal ban.

Něco o mně: Ahoj, jmenuji se Dominik "fragzen" Josifidis a studuji střední školu oboru Číšník. Co se týče koníčků od 4 let hraji hokej, chodím do fitka, občas si zasparuju v Boxu, a mým velkým koníčkem co se týče her od roku 2014 je CS:GO ve kterém sem se stal semi-pro v roce 2018 pod první smlouvou v týmu RAMS. Pocházím z Ostravy, rodinu mám i v Řecku, rád pomáhám lidem, rád se starám o různé věci, proto si myslím a vím že bych vám byl dost prospěšný. Volný čas když neberu CSko, školu, hokej tak trávím s přítelkyni, kamarády a tak dále. Už asi 4 rokem streamuji na twitchi, teď sem se vrátil po 2 roční pauze, streamy mám každý den, občas obden :)

Proč právě já: Dokážu lidem dost pomoct, rád se starám o různé věci jak sem psal nahoře proto bych se rád postaral právě o 1v1 servery, rád zaučuji nováčky, vyčistil bych toxic a cheaterskou komunitu, nejsem typ co vše řeší banem, takže prvně upozorním a ponaučím ;) Serveru se budu věnovat denno denně, a přibližně takových 3-5 hodin každý den od PO-NE :)

Zkušenosti s CS:GO: Jak už sem psal něco o mně, od roku 2018 jsem semi-profesionální hráč, momentálně ukončuji své působení v organizaci BloodyDevils, zkušenosti dle mého mám poměrně dost velké jak z LAN Akcí, Bootcampu, CZ/SK či Mezinárodních týmu, a tak dále. CSku se chci v budoucnosti věnovat full time proto do toho dávám vše co můžu, tak zvaně eSport taky sport :D

Případné poznámky: Žádné nemám, každopádně všem co tohle čtou chci popřát hezký zbytek dne, a hodně štěstí jak v herním tak osobním životě, a v této době hlavně zdraví s pozdravem fragzen <3
fragzen
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 dub 2021, 22:04

[Zamítnuto] fragzen -> Žádost o admina na 1v1

od Rumcajz » 11 dub 2021, 22:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: fragzen -> Žádost o admina na 1v1

Příspěvekod tibcrois » 12 dub 2021, 00:37 VIP

Zdravím,
Dodal jsi špatný hlstats, tento je z jb, ten správný jsem si dohledal, hodiny splňuješ, což je fajn. V obou hlstats se vyskytuje trashtalk, sem tam nějaká nadávka. Takže tohle budeš muset zlepšit.

Chybí ti 5 nahlášených příspěvků do pp, na serverech se vyskytuje toxic komunita + semtam nějaký ten zapatec, takže 5hříšníků pro tebe určitě nebude problém. Navíc tímto zjistím jak se orientuješ na forku + jak umíš pracovat s demy.

Takže zlepši slovník/chování na serveru, splň nahlášení, samozřejmě pokračuj s aktivitou a +- za měsíc si můžeš požádat nebo mi napsat a domluvíme se co bude dál.

V případě jakéhokoli dotazu mě neváhej kontaktovat buď zde na webu či na steamu.

Prozatím Zamítnuto.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: [Zamítnuto] fragzen -> Žádost o admina na 1v1

Příspěvekod fragzen » 26 kvě 2021, 23:11

Zdravím,
Už sem par lidi nahlásil a chtěl bych si znovu požádat o Admina.
fragzen
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 dub 2021, 22:04

Re: [Zamítnuto] fragzen -> Žádost o admina na 1v1

Příspěvekod tibcrois » 27 kvě 2021, 00:35 VIP

Zdravím,

Myslel jsem, že když si znova požádáš, tak budeš vše splňovat a ono ne..

Aktivita nic moc, chat taky nic moc..

Zlepši tyhle věci a můžem se bavit co dál.. až tak uděláš napiš sem nebo na steam..
Nemyslím si, že bych toho po tobě chtěl tolik..

Opět prozatím Zamítnuto.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků