Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Vzkaz pro Hermana Goeringa

Příspěvekod Lentakschlebiko » 30 kvě 2021, 21:18

Ty přeafektovaná jahůdko.

Ban na chat a voice, protože jsem si do chatu nominoval mapy jako de_ment, de_bil apod. :D

Nemáš smysl pro humor co ?

Doufám, že ti to udělalo radost, že jsi pohonil ego tím, že si dal ban někomu, někde v nějaký 20 let starý počítačový hře kterou hraješ, protože ti bába nedala spoření a nemohl jsi si koupit "plejstejšna" :D

Chápeš ten paradox jo ? Cítíš z toho to, že jsi banánek ?

Že jsem si dal tu práci s tím jít na stránky vzpomenout si na heslo a napsat si to sem i přes to, že už jdu stejně chrápat a ráno ten ban mít už nebudu :D

Další paradox co v tom vidím je ten, že mě zabanuje admin jménem Herman Goering :D that's so funny. Jsi reprezentativní osoba ne ? Máš ohromnou moc vládnutí na serveru ne ? Proč nemáš reprezentativní nick ?

No nic ... asi si teď zrovna někde na šichtě u pásu tak až se vrátíš po noční tak si tohle prosímtě přečti a napiš mi na to nějakou strašně stírací a urážející odpověď nebo si naopak hraj, že jsi nad věcí a nepiš sem nic. V každém případě se začni trochu usmívat a uvolni se. Vstaň z tý židle a jdi mezi lidi. Třeba se pak naučíš chápat vtip. [img][img][/img][/img]
Přílohy
_69394898_69390429.jpg
Běda ti jestli tu fotku smažete !!!! No co běda ... tak jí smažete a neudělám s tim nic že jo. Ale neni to o nic horší než jeho nick :D tupci.
Lentakschlebiko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 pro 2019, 20:47

Vzkaz pro Hermana Goeringa

od Rumcajz » 30 kvě 2021, 21:18

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Vzkaz pro Hermana Goeringa

Příspěvekod eXtr3mer » 31 kvě 2021, 12:08

Ahoj, ak s banom nesúhlasíš, tak si môžeš požiadať o unban :) Takáto téma nemá žiadny efekt a nepomôže tebe ani nám...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Vzkaz pro Hermana Goeringa

Příspěvekod Lentakschlebiko » 31 kvě 2021, 18:17

Ano to nesouhlasím, ale o unban žádat nechci.

Ban je samozřejmě správný a dle pravidel. Porušil jsem pravidla o tom žádná, ale otázka je jestli to bylo tak závažné aby to bylo na ban. Zkrátka by neměl admin myslet černobíle a měl by mít jistou dávku tolerance. Nikoho jsem neurážel. Nikomu jsem sprostě nenadával.

Například -

Můj známej žil nějakou dobu v USA, vožral se, sednul do auta a zboural nějakou zeď u místního kostela. Šel k soudu a soudce mu řekl, ať jde za farářem a domluví se s ním, aby vlastnoručně opravil tu zeď. Ten známej je klempíř a zkrátka rukama dělat umí. Tak tu zeď opravil a ten farář mu napsal nějaký papír k tomu soudu jako, že je s ním spokojenej a že to hezky opravil. To byl celý jeho trest. Mimo jiné mu pak stejně opravil úplně celou zeď kolem celýho kostela za což dostal zaplaceno. Následně se o tom dozvěděl i ten soudce tak tomu taky něco dělal na baráku a dneska jsou kamarádi a jezdí spolu všichni na ryby. True story kamaráde. Takhle to má fungovat.

Kdyby něco takovýho udělal u nás v CZ tak by okamžitě přišel o řidičák. Následně by platil nesmyslně předraženou opravu zdi nějaké firmě co by si určil farář a ještě by z toho měl velký popotahování ve smyslu obecného ohrožení, protože u té zdi mohl být člověk a dostal by ještě mega pokutu a třeba roky podmínku.

Schválně jestli si to dočetl tak mi napiš jestli jsi si z toho příběhu něco vzal. :)
Lentakschlebiko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 pro 2019, 20:47

Re: Vzkaz pro Hermana Goeringa

Příspěvekod PanRed3ull » 31 kvě 2021, 19:30 VIP

http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hl ... 556&page=1
Príbeh pekný, lenže toto je svet internetu nie reálny život nezabúdaj na to. A k nadavkam tiež nezabúdaj na to že možno ty si už 18+ ale sú tu aj deti 10,11,12,13 ktoré sú vychovávaného slušne a take nadávky nemusia na nich pôsobiť dobre. Chovaj sa tak ako chces aby sa k tebe chovali ostatný dakujem.
Uživatelský avatar
PanRed3ull
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 303
Registrován: 23 črc 2013, 12:20

Re: Vzkaz pro Hermana Goeringa

Příspěvekod odyseenko » 01 čer 2021, 07:04 VIP

Lentakschlebiko píše:
Kdyby něco takovýho udělal u nás v CZ tak by okamžitě přišel o řidičák. Následně by platil nesmyslně předraženou opravu zdi nějaké firmě co by si určil farář a ještě by z toho měl velký popotahování ve smyslu obecného ohrožení, protože u té zdi mohl být člověk a dostal by ještě mega pokutu a třeba roky podmínku.


Ono nie každý je taký, máš pravdu, že väčšina by to urobila. Ale je aj možnosť mimosúdnej dohody, ak ma chápeš.
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Vzkaz pro Hermana Goeringa

Příspěvekod sussybakaa » 07 čer 2021, 21:08

a To jsou hry
Myslet znamená h*vno vědět
Uživatelský avatar
sussybakaa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 čer 2021, 21:03


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků