Zde můžete najít rady a návody k Minecraftu.

reska blízko cudzej resky

Příspěvekod Articuno » 14 čer 2021, 19:16

dobrý den chcel bi som sa opýtať mam na survival 1 resku a jeden hráč ma núti aby som ju zmazal lebo je blízko jeho resky ale podlá dyn mapy na jeho reske už minimálne 10 dni neprebieha aktivita myslel som si že hráč ktorý ju vlastný je neaktívny
+ už pred wipe ma tiež konkrétne ten isti hráč nútil aby som sa presťahoval mam slabší PC a mam malú vykresľovaciu vzdialenosť
a nevidím kde ma kto res plus ja som si spravil res na ostrove a on ma res na voľnej a mne tažke sa pozerať na loďke či tam niekto niečo nemá reska ma stala 102800 a mam tam aj jedného vesničana šporil som na nu 5 dni ma právo ma žiadať aby som resku zmazal predpokladám že len preto že on je Evip a ja nemám ani vip čiže ma tam asi nechce preto lebo som preneho chátra

prosím radu
Prosím vas čitajte Pravidla je to sice strašna otrava vas davať na forko ale aspoň dostanete ban !!!
Uživatelský avatar
Articuno
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 10 pro 2013, 15:55

reska blízko cudzej resky

od Rumcajz » 14 čer 2021, 19:16

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: reska blízko cudzej resky

Příspěvekod DogeTennant » 14 čer 2021, 19:28 VIP

čau, resku mazat nemusíš
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2234
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: reska blízko cudzej resky

Příspěvekod Articuno » 14 čer 2021, 19:31

druha možnosť prečo ma vihania je ten že pred Wipe sa reska volala yakari a teraz sa vola yakarijenaj a mam yakariho skin tak možno nenávisť,,, hráča na servery skoro nevidno každý sa pýta či tam bol píšu že nie príde mi že asi bi to mohol byť aj admin ma fly je vo vzduchu a na mieste zdasa sa že neznáša yakariho je to niaky fanúšik mooná alebo iného youtubera
Prosím vas čitajte Pravidla je to sice strašna otrava vas davať na forko ale aspoň dostanete ban !!!
Uživatelský avatar
Articuno
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 10 pro 2013, 15:55

Re: reska blízko cudzej resky

Příspěvekod Articuno » 14 čer 2021, 19:58

ban 12303 predpokladám že za tie lávové jazierka ktoré som vyťažil
Prosím vas čitajte Pravidla je to sice strašna otrava vas davať na forko ale aspoň dostanete ban !!!
Uživatelský avatar
Articuno
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 101
Registrován: 10 pro 2013, 15:55

Re: reska blízko cudzej resky

Příspěvekod osku666 » 14 čer 2021, 20:58

Ahoj, nenutil jsem tě násilím at smažeš rezidenci, s SirYakari to nemá nic společného takže je to podle mě blbost co píšeš, ale když už tak bych se zarazil nad nějakým textem co něco obsahuje s hlubokou tématikou, nebo bych řešil s a-t kdyby se reska jmenovala "KYS" ale to je asi vše k tomuto. Rezidence tě nemohla stát tolik, příjde mi malá za takovou cenu, pokud říkám něco blbě tak pardon, odhadem mi to příjde na 100k málo, určitě tě neodsuzuji za to že nemáš zakoupené EVIP/VIP výhody, každý jsme člověk a nikdo není nic víc než ten druhý. Šlo mi hlavně o prostor který tvoje rezidence zabrala, počítal jsem si rozměry jak by mohla vycházet ponorka na terén pod vodou (aby se vešla do hlubokého oceánu) a Tvoje rezidence mi prostě z té nejhlavnější části zabrala prostor a proto jsem tě požádal, jestli to zrušíš nebo ne co je celé, nejsem admin FLY je výhoda EVIP/VIP který si můžeš zakoupit zde: https://aktivace.gamesites.cz/sekce/3-minecraft/ , Youtubery atd do serveru nějak netahám abych někoho kvůli tomu nesnášel každý máme nějaký názor ale nesnášet někoho kvůli zálibám je kravina ( pokud to někomu neubližuje ).
Taky mám hodně slabý Počítač, můj pozemek je aktivní akorát je ve stavu kdy sbírám materiál do truhel než ve stavu stavby,
na serveru jsem byl posledních pár dní, a pokud ses někoho ptal a řekl ti že jsem tam nebyl tak asi lhal...

Rezidenci Smazat nemusíš, jen jsem se chtěl dohodnout je to na tvém rozhodnutí rezidenci tam máš uplně legálně postavenou jenom mě překáží v budoucí stavbě.


Ban jsi dostal za ničení přírody :| můžeš si to ověřit na Banlistu --> : https://mc.gamesites.cz/ban/12303/detail
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo


Zpět na Rady a Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků