Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Žádost o admin práva na JB Serverech

Příspěvekod Ex0Man » 17 čer 2021, 11:40

Název: JailBreak

Takže ahoj, jsem Samuel a rád bych zažádal o admin práva na serverech JB, za kladné vyřízení mé žádosti děkuji předem :)

Nick ve hře: Ex0

Nick na forum: Ex0Man

Steam nick: seri0ussman21

Valve ID: VALVE_0:0:72217476 (Snad to nevadí ovšem, moc ale moc by jste mě potěšili kdybych se mohl stát členem A-Teamu)

Nějaké prohřešky nebo bany: Za své 4 roky hraní CS 1.6 JB jsem měl pouze 2 bany a to jeden k CT a jeden na 3 hodiny, ovšem jsem se poučil a všechno to za co jsem dostal ban bylo napraveno a poučil jsem se z toho. Nyní žádné stížnosti ani prohřešky nemám a většina lidí na JB 4Mini mě má rádo, teda alespoň myslím

Něco o mně: Ahoj, jmenuji se Samuel jsem z Moravy z olomouckého kraje z Prostějova, chodím na základní školu do 8 Třídy. Mými koníčky je Pes, Hraní CS 1.6 a různých her, Fotbal, Technika a rád pomáhám opravovat věci nebo i auta. Miluji zábavu a nemám rád když je někdo sprostý jako dlaždič nebo dělá naschvály. :)

Proč by jsem chtěl adminovat na GS nebo jak bych byl užitečný? Chci na GS Adminovat proto abych pomohl udržet pořádek, aby se GS dále rozvíjelo a vylepšovalo + aby se u nás hráči cítili dobře. Také chci udržet hráče na uzdě aby dodržovali pravidla, chovali se slušně, byly komunikativní, milý a chci udělat dobrou komunitu a né žádnou toxic dětskou irelevantní skupinu či komunitu. UŽITEČNOST: Jsem dobrý v konfliktech - Dokážu je řešit s chladnou hlavou, jsem spravedlivý, slušný a chci pomáhat. Dále umím pomáhat lidem kteří jsou nový a nemusím moc nějáké FKillery :)

ZA KLADNÉ VYŘÍZENÍ MÉ ŽÁDOSTI PŘEDEM DĚKUJI :)


JSEM RÁD ŽE EXISTUJE GAMESITES, PROTOŽE BEZ NĚJ BYCH ASI NEVÍM KDE BYL ! DÍKY MOCC <3 !


- Samuel/Ex0
Uživatelský avatar
Ex0Man
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 17 čer 2021, 11:07
Bydliště: Prostějov

[Zamítnuto] Žádost o admin práva na JB Serverech

od Rumcajz » 17 čer 2021, 11:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Prostějov

Re: Žádost o admin práva na JB Serverech

Příspěvekod Ex0Man » 17 čer 2021, 11:43

Zapoměl jsem dodat že mi je 14 let :)
Uživatelský avatar
Ex0Man
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 17 čer 2021, 11:07
Bydliště: Prostějov

Re: Žádost o admin práva na JB Serverech

Příspěvekod Vonbrauncz » 17 čer 2021, 13:03

Ahoj, nesplňuješ základní podmínky.

Pokud chceš mít nějaké šance, tak začni tím, že si koupíš originální hru a přihlásíš se do Akademie.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník