I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] BAŠTA/free move/huntení po serveroch

Příspěvekod 5ebi » 18 čer 2021, 21:01

Takže , tuná uvedený maloletý bašta, mi dal na serveri move od CT za aroganciu, to by bolo v poriadku , ale keďže ja som dostal potom aj free Kick keď som sa ho spýtal či má na sebe koženú vestu , pripojil som sa na iný server do ct, všetko bolo okej , zrazu maloletý bašta prišiel na server , vyslovene má vyhuntil na inom serveri , dal má do grabu a šup do T :) Vraj som sa nemal napájať do ct , ale pokiaľ viem vyhuntil má on , a move není žiaden Ban a není nikde napísané že by som už v ten deň / hodinu nemohol ísť do ct :) Maloletý bašta by podľa môjho usudenia nemal byť v admin teame na portáli gamesites lebo nieje dostatočne vyspelý na takú zodpovednosť a nezvláda to psychicky , má.vybuchy hnevu a potrebuje byť stredobodom pozornosti. Ďakujem
„Je lepší selhat v originalitě než uspět v nápodobě.“
Herman Melville
5ebi
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 led 2021, 17:43

[Zamítnuto] BAŠTA/free move/huntení po serveroch

od Rumcajz » 18 čer 2021, 21:01

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BAŠTA/free move/huntení po serveroch

Příspěvekod Bast1kk » 18 čer 2021, 21:06

Ahoj,
na daném serveru jsme řešili situaci a jí ti dal move. Poté jsem se připojil na random server a ty jsi byl v CT, tak jsem tě moovnoul znovu, protože jsem tě minulou mapu za něco moovoval (nebylo to ani 5. minut). Navíc kick jsi dostal od jiného admina. Pro jistotu jsem s tebou situaci řešil dlouho, ale stále jsi měl svůj názor a vyjadřoval ses arogantně. ještě k tomu kicku, byl jsi asi 3x upozorněn a by jsi mě neprovokoval. Jo, ještě ten věk. 15 mi je, bohužel tak nezním, což já neovlivním.

Navíc nemáš demo.

Díky, Bašta
DISCORD • Basten#3365
TEAMSPEAK 3 • Basten
Uživatelský avatar
Bast1kk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 133
Registrován: 04 bře 2021, 01:23
Bydliště: Summer Jail

Re: BAŠTA/free move/huntení po serveroch

Příspěvekod 5ebi » 18 čer 2021, 23:48

Ty ma na inom serveri nemáš čo movnut chápeš , a to že či to bolo náhodou alebo nie to mi je jedno huntil si ma , ja tiež môžem povedať že som ti nechcel dať pestou na nos že to bola náhoda ja som odhanal muchu a práve si tam vbehol :) nieje to zmysluplný dôvod , demo dodám ak bude treba :)
„Je lepší selhat v originalitě než uspět v nápodobě.“
Herman Melville
5ebi
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 led 2021, 17:43

Re: BAŠTA/free move/huntení po serveroch

Příspěvekod 5ebi » 18 čer 2021, 23:50

A pre tvoje info sám admin LUDVA mi vravel že si nemal právo má movnut na ďalšej mape :) a nieto ešte na inom serveri
„Je lepší selhat v originalitě než uspět v nápodobě.“
Herman Melville
5ebi
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 led 2021, 17:43

Re: BAŠTA/free move/huntení po serveroch

Příspěvekod Heppsak » 19 čer 2021, 12:32 VIP

Ahoj,
chápu to správně, že jsi dostal move, a proto jsi šel na jinej jail do ct, abys to obešel?

Když tě admin přehodí, tak k tomu nejspíše bude mít nějaký důvod. Proto když tě během pár sekund/minut uvidí běhat po dalším jb v ct, tak má právo tě přehodit znovu.
Samozřejmě když půjdeš do ct po nějaké rozumné době (10-30 minut, záleží i podle závažnosti), tak jeho právo na přehoz padá a ty můžeš hrát v klidu dál.

Na druhou stranu se mi nelíbí, když někdo někoho takhle nahání, přesněji "huntí". Podle slov Bašty se ale připojil náhodou, což je tedy v pořádku.

Příště chci vidět stížnost podle vzoru i s důkazem, jinak se tím nebudeme vůbec zabývat.

Zamítnuto
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: [Zamítnuto] BAŠTA/free move/huntení po serveroch

Příspěvekod 5ebi » 19 čer 2021, 14:50

A keď mu prijebem a poviem že to bola náhoda tiež to je v "pořádku" ?
Zbytočne ti dávame stiaznosti , keď to je ajtak taký veľký bačov syr platne :) kys GS
„Je lepší selhat v originalitě než uspět v nápodobě.“
Herman Melville
5ebi
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 led 2021, 17:43


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků