[Z] Akademik/JB/TEN pajímýr

Příspěvekod Pajha » 19 čer 2021, 21:56

Nick ve hře: Padžimýr



Odkaz na steam profi[/color]l: https://steamcommunity.com/profiles/76561199077372382/


Věk: 12

Steam ID: STEAM_1:0:558553327



Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=130134


Proč chci akademika: ahoj, jistě mě páni admini moc dobře znáte ;) každopádně to řešit nebudu. Jsem kamarád a rád hraji na GS podle pravidel a někdy zase ne, měním se jak chameleon. Chci akademika proto abych udělal z GS lepší místo tak jak to bylo "za starých časů". Chci být takový akademik který je v pohodě a rád si sním pokecáš. Chtěl bych nahlašovat hříšníky jenom pokud se vážně chovají jako hovádi. Rád poradím ale né těm kteří si mé rady neváží.


Něco o mně: Ahoj jsem Štěpánek, Již jsem udělal hodně "maličkých chybek" ze kterých se určitě poučím ;) :) . Hodně lidí mě nemá rádo. Mám ve škole kamarády který mě uráží za mojí váhu. Měl jsem přítelkyní se kterou nyní nejsem protože jsme si nerozuměli. Hraji na klavír a kytaru ale od příštího roku končím, byl to pro mě velký stres. Můj chat není z cela perfektní polepším se. Za pár měsíců mi bude 13 budu velký klučina :) . Ano samozřejmě se tu najde admin který si řekne " jáj ten kokosák chce akademika ať se jde odpálit na mars" ale ne ! Přichází nová éra se kterou jsem samozřejmě připraven pykat tresty. s některými adminy mám problém protože se mi nelíbí jeho arogantnost či chování ale taktéž to dokáži krotit. Jsem velice jednoduše naštvatelný člověk. Dokáži sníst hamburger do jedné minuty. Rád sedím u počítače a nedělám nic, také někdy propadnu nudou a někdy zase mám chuť jít ven. Mám sílu empatie dokáži se v cítit do člověka a říct o něm jak se cítí. Mám rád párky v rohlíku. Rád pojídám jídlo které není zdravé a někdy mi to tak ujede že sním i něco, co není moje. Aktuálně mám popálené ramena tudíž budete slyšet při mém simonování větrák ( bolí to). Kdokoliv kdo tuhle přihlášku bude brát z humorem tak ne opravdu chci jít na akademika a opravdu se chci zlepšit. Doufám že jsem napsal dostatek informací o sebe samém a kdo to čte přeji hezký zbytek večera, dopoledne či odpoledne :) . Na GS nejsem až moc tupý ze strany pravidel přece jenom mám 2 globály 8-) ale také nejsem nejlepší.


Moje prohřešky na GS nebo jinde: hooodně banů, mutu a vyhazovů jak kdyby jsme se měli bavit o mé váze :D :) .



Co se mé minulosti týče, prosím správce akademie aby mi zde napsali, jaký trest si mám odpykat a v čem bych se měl do
příštího roku zlepšit ? ( předpokládám rok protože to, co jsem udělal bylo neskutečné)


DOUFÁM že jsem se správcům akademie zcela otevřel přesně tak jak bylo potřeba znovu prosím aby mi napsali co mám zplešit protože akademika v tuto chvíli chci.


Sbohem, tak zase zanedlouho :D .
Ne všichni, kteří bloudí, jsou ztraceni.
Uživatelský avatar
Pajha
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 14 kvě 2021, 19:48

[Z] Akademik/JB/TEN pajímýr

od Rumcajz » 19 čer 2021, 21:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Akademik/JB/TEN pajímýr

Příspěvekod KiziaR » 20 čer 2021, 13:19 VIP

Ahoj, máš za tento měsíc 3 bany a tvůj chat je plný nadávek. S tímhle se na Akademika nedostaneš.
Zlepši vše co můžeš a za 2 měsíce to zkus znovu.
Hezky ses rozepsal

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18

Re: [Z] Akademik/JB/TEN pajímýr

Příspěvekod Pajha » 20 čer 2021, 14:48

Challenge accepted, vidíme se tedy za 2 měsíce ;)
Ne všichni, kteří bloudí, jsou ztraceni.
Uživatelský avatar
Pajha
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 14 kvě 2021, 19:48

Re: [Z] Akademik/JB/TEN pajímýr

Příspěvekod Heppsak » 03 črc 2021, 21:51 VIP

Ahoj,
bohužel jsi svojí šanci promrhal poměrně brzo. Kvůli tvému chování, viz topic-t246290.html#p1093083, ti to prodlužuji aspoň o 3 měsíce.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník