Porušuje nekdo pravidla na Jailbreak serverech? Sdělte nám to zde.

[Nedostatečné] funzicek | FK | jb1

Příspěvekod Matesz » 20 čer 2021, 13:47

funzicek

STEAM_1:1:470309570

SSID

HLSTATS

jb 1

20.06.2021 11:10

simon řekne nalepte se na vychody z cel a TAM pustíte K a M (*otevře cely aby pustil VD*) a děcko co sotva přestalo cucat mamčin cecek mě zabije že pohnu myší když byly cely otevřené :oops: :x :roll: :evil:

GOTV / YOUTUBE
18:00

Pokud budete namítat že jsem se tam pohl když byly zavřený cely tak se kouknětě na pohled všech ct ani jedno mě nevidělo ;)
pác a pusu :)
Obrázek
what is it that you truly desire?

Obrázek
Uživatelský avatar
Matesz
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 29 pro 2017, 14:38
Bydliště: Brno

[Nedostatečné] funzicek | FK | jb1

od Rumcajz » 20 čer 2021, 13:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brno

Re: funzicek | FK | jb1

Příspěvekod Kaskader108 » 20 čer 2021, 16:15 VIP

Ahoj,
funzicek ban nedostane.
  • Jendoslav mu to vysvětlil, ale druhé CT (Co byl tehdá simon) řeklo, že dal jiný příkaz. FK si dostal, ale ne úmyslný a kdyby to simon viděl nebo si to pamatoval, tak ti VD určitě dají.
I tak díky za nahlášení.:)
Uživatelský avatar
Kaskader108
CS:GO Správce Akademie
CS:GO Správce Akademie
 
Příspěvky: 1102
Registrován: 19 dub 2018, 16:44

Re: [Nedostatečné] funzicek | FK | jb1

Příspěvekod Matesz » 20 čer 2021, 16:24

však si tam byl, sám řekl že simon říkal "PAK".. je mi z tohohle už zle prostě nechapu jak muže GS připustit aby byli děcka co neumí skoro ani mluvit v CT a nezavedou se nějaký strašně basic CT testy.. na jiných portálech to tak funguje :) tak proč né tady ? asi už vím nikdo by pak nemohl do CT protože 70% hraču GS sou děti (bohužel i A-A xd) možná by se to chtělo zamyslet ;)
Obrázek
what is it that you truly desire?

Obrázek
Uživatelský avatar
Matesz
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 29 pro 2017, 14:38
Bydliště: Brno

Re: [Nedostatečné] funzicek | FK | jb1

Příspěvekod Kaskader108 » 20 čer 2021, 22:30 VIP

Ano na serveru jsem byl, ale opravdu si nepamatuju co bylo 3 kola dozadu přesně za příkaz. Fufíček ti dal FK, ale předtím se zeptal jestli ses mohl nebo nemohl hýbat. Simon řekl že ne tak tě zabil. 3 kola dál si dostal mik a řekl jsi, že dal jiný příkaz než si myslí. Fufiček se opět zeptal CT a ten mu řekl to samé jako při FK. Takže Fuficek neměl žádný důvod ti to VD dát, jelikož mu CT říkalo že FK nebyl.
Matesz píše:je mi z tohohle už zle prostě nechapu jak muže GS připustit aby byli děcka co neumí skoro ani mluvit v CT a nezavedou se nějaký strašně basic CT testy..

Nepřišlo my, že by neuměl mluvit. To že se nevyzná úplně v příkazech neznamená, že u CT nemá co dělat. Náhodou předtím simonoval celkem dobře tak nevidím důvod, proč by nemohl být u CT.
Matesz píše:tak proč né tady ? asi už vím nikdo by pak nemohl do CT protože 70% hraču GS sou děti (bohužel i A-A xd)

I děti můžou hrát ne? Nechápu co máš za problém a jak tak koukám tak by ses měl zamyslet spíš ty když říkaš "dítěti" že je smrad usoplenej a pak na něj začneš řvát. Radši ať jsou u CT děti co se snaží, než člověk jako ty co po něm vyjede jak vlk po masu.
Matesz píše:možná by se to chtělo zamyslet ;)

Máš pravdu, měl bys to zkusit. Někdy to pomáhá.

Pěkný večer
Uživatelský avatar
Kaskader108
CS:GO Správce Akademie
CS:GO Správce Akademie
 
Příspěvky: 1102
Registrován: 19 dub 2018, 16:44


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků