I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené]chris walker jb1

Příspěvekod posse » 22 čer 2021, 18:09

http://hltv.fakaheda.eu/20312-210622173 ... ta.dem.zip
21:22 bezduvodnej grab na to, proc hlida simona pomoci granatu nebo co lol, totalni nesmysl, asi propousteli z psychiatricky lecebny
26:33 asi hlasi free vd nevim nemam cas koukat se zvukem
Uživatelský avatar
posse
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 čer 2021, 18:04

[Vyriešené]chris walker jb1

od Rumcajz » 22 čer 2021, 18:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: chris walker jb1

Příspěvekod skinnywliggler » 22 čer 2021, 22:15

Ahoj, máš štěstí, že mi demo nejde stáhnout: Not Found
The requested URL /20312-210622173 ... ta.dem.zip was not found on this server. ( Ale zrovna tady ty momenty si moc dobře pamatuji ).

Takže za 1) Máš hlídat simona tak, aby si mohl v případě pokusu o vzpouru rychle zasáhnout a né, že máš pořád v ruce granát. Měl jsi to tak i minule kolo. Navíc CT byl vždy dál od simona.

2) Kdyby jsi sledoval hru, tak víš, že po killu co dalo CT jednomu vězni, tak psal do chatu, že dostane VD, ale to ty asi nevíš. Já na takové věci si dávám vždy pozor, kdyby náhodou CT zapomnělo nahlásit VD, tak ho nahlásím já.
Uživatelský avatar
skinnywliggler
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 324
Registrován: 07 úno 2013, 00:33

Re: chris walker jb1

Příspěvekod talenthunter » 22 čer 2021, 22:30

k situacii by som sa vyjadril rad aj ja , za prve florida toto neni ten človek ktorého si mal v grabe za ten granát : D dajáky random čo musí nahlásiť každú sprostosť

druhá vec , to vd bolo free , Vrr využíva situaciu takisto ako Katijka ked vidí dajakého malého chlapca (13-) vek tak kazdy opravneny kill začne písať že to bol fk a neviem čo že nech jej dalšie kolo nahlási vd . chlapcovi som písal alebo hovoril už si nepamätám , že freekill to nebol , potom sa vrr začala obhajovat že som povedal "na zadnu stenu" a nie "do boxu na zadnu stenu" samozrejme 15 ľuďí v boxe , jedina v cele a čo si pamätám tak ani tam nebola na zadnej stene , takže vd určite nemala dostať tolko z mojej strany , ale tak keď to poviem 4 krát do voicu ze to je free vd nič tak čo už no :)
karty na stole no nehrame sedmu
Obrázek
Uživatelský avatar
talenthunter
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 179
Registrován: 14 srp 2020, 23:18
Bydliště: Cukrovarská 39, 926 01 Sereď

Re: chris walker jb1

Příspěvekod skinnywliggler » 22 čer 2021, 22:53

talenthunter píše:k situacii by som sa vyjadril rad aj ja , za prve florida toto neni ten človek ktorého si mal v grabe za ten granát : D dajáky random čo musí nahlásiť každú sprostosť

druhá vec , to vd bolo free , Vrr využíva situaciu takisto ako Katijka ked vidí dajakého malého chlapca (13-) vek tak kazdy opravneny kill začne písať že to bol fk a neviem čo že nech jej dalšie kolo nahlási vd . chlapcovi som písal alebo hovoril už si nepamätám , že freekill to nebol , potom sa vrr začala obhajovat že som povedal "na zadnu stenu" a nie "do boxu na zadnu stenu" samozrejme 15 ľuďí v boxe , jedina v cele a čo si pamätám tak ani tam nebola na zadnej stene , takže vd určite nemala dostať tolko z mojej strany , ale tak keď to poviem 4 krát do voicu ze to je free vd nič tak čo už no :)


Říkám to demo mi nejde stáhnou, tak jsem nevěděl, jestli píše o sobě nebo jiném CT. :D
A o tom Free VD, jsem měl za to, že to někdo z CT psal do chatu proto jsem to řešil. To Free VD je možná jediné za co bych se omluvil. Jinak si stojím za svým ;)
Uživatelský avatar
skinnywliggler
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 324
Registrován: 07 úno 2013, 00:33

Re: chris walker jb1

Příspěvekod skinnywliggler » 23 čer 2021, 15:14

Ještě jedno zde napíšu. Demo jsem si přehrál, ale bez zvuku. Čas 20:00 píše do chatu Tadeáš CT, že Vrr dostane VD, proto jsem ji to nahlašoval další kolo. A jak nepij sa který to potom odpojil, tak Xim byly upozornění ať hlídají simona normálně. Žádný přehoz nebo kick, ban nedostali. ;)
Uživatelský avatar
skinnywliggler
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 324
Registrován: 07 úno 2013, 00:33

Re: chris walker jb1

Příspěvekod eXtr3mer » 24 čer 2021, 15:49

1. Hráč skákal v rohu s granátom v ruke a nestrážil Simona...
2. Simon povedal, že po otvorení ciel pôjdu hráči do boxu, pričom bol upozornený na lag. Príkaz zopakoval, ale cely už mal otvorené a pretože jeho ďalší príkaz bol, aby hráči šli na zadnú stenu. Padlo tam pár FK, na čo upozorňovali aj hráči v chate. Vrr sa ozvala, vysvetlila situáciu, CT sa jej ospravedlnilo a nahlásilo jej VD...

Sťažnosť zamietnutá
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků