Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyř.] M I S E L I N / Povinne cist

Příspěvekod eX3mPlary » 21 čer 2021, 22:20

dostal sem od nej ban na jb2, bohuzel tedka nemam pristup k cs a v ban databazi uz neni

takze rad bych zahajil soudni rizeni jmenem Ceske Republiky:
Takze pane miselin308 aka CAYDE6: Vysvetlete nam za co byl udelen ban???!!

Jmenem Ceske republiky se vas tazam - kde byl nejaky kick nebo nejake durazne upozorneni??!?

pozaduji velke vysvetleni celych situaci

Pokud ma nejakej ochranej stit, tak by bylo dobry mu ho uz sundat, myslim ze to co predvadi uz delsi dobu na jb neni normalni takze proto jsem vytvoril online anketu, byl bych rad kdyby se kazdy zapojil
https://www.survio.com/survey/d/B4L3C7B4Z7S0R6R3K
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

[Vyř.] M I S E L I N / Povinne cist

od Rumcajz » 21 čer 2021, 22:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: U tebe doma

Re: M I S E L I N / Povinne cist

Příspěvekod Miselin308 » 22 čer 2021, 07:06

Přijdu si v klidu zahrát s přáteli, první co vidím si ty jak vypisuješ všechny mé nicky, následně si utahuješ ze všeho co jsem kdy udělal na gs špatně, a následně si začneš dávat moje nicky když ti dám ban na chat za provokaci. To jsem ti řekl ať si to změnit jestli mě s tím chceš štvát, dal sis můj další Nick, změnil jsem ti to sám, následně nějaký tvůj kamarád, děcko neschopné simonovat začalo provokovat taky, i Wonder why. Nakonec další mapu si začneš dávat nicky kterýma si že mě utahuješ. Nauč se chovat, to že už nechodíš chatovat na ns neznamená že nebudeš dostávat bany za něco jiné :')
Za mne vše
DEAD (VIP) Surprise : Jinak Mišelin, kolik jsi zaplatil kozlákovi aby byl na tvý straně u mé UB žádosti?
Uživatelský avatar
Miselin308
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 18 črc 2017, 22:57

Re: M I S E L I N / Povinne cist

Příspěvekod eX3mPlary » 22 čer 2021, 08:33

Čus tu zprávu, která je plná sraček, jsem si přečetl a až dojdu dom se k tomu vyjádřím takže mi to nezamykejte, dík.
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: M I S E L I N / Povinne cist

Příspěvekod eX3mPlary » 22 čer 2021, 14:14

Čus,

začal bych tím že to co si napsal o provokaci je úplně out of context. Minule když jsme se potkali na serveru si mi tvrdil že nejsi nejvíce rušeny admin tak jsem si oživil paměť a vyvrátil to, což si sám potvrdil. Teď k těm nickům.. Dej mi jeden rozumný důvod proč bych si nemohl dát jeden z tvých nicku. Každému dojde že nejsem ty, teda až pár výjimkám s podprůměrným IQ. Nevím proč si ty nicky dávali, ale myslím si že to bylo kvůli tvé reakci která byla přehnaná. Rozumný člověk se nad tím zasměje a jde dál ale ty si jak dement měl potřebuju picovat na malé dítě, což taky o něčem vypovídá :roll: . Dal jsem si nick "spek". To že ty si insecure mrdka není můj problém. To je vše, víc už se mi psát nechce.
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: M I S E L I N / Povinne cist

Příspěvekod eX3mPlary » 22 čer 2021, 19:24

=========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: Destiny
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^JailBreak #1
[=] Doba trvani trestu: 10 minut
[=] Duvod trestu: Nadavky [Male]
[=] Zabanovany nickname: big forehead
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:1:451244010
[=] Zabanovana IP:
[=] Pro unban jdete na: www.gamesites.cz/unban
=========================================

nebudu zakladat novy topic tak to dam sem

ban mi dal za toto: 2021-06-22 20:19:19 musi delat ramena. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_arctic
podle me ban nemel prijit, btw zadne upozorneni/kick
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: M I S E L I N / Povinne cist

Příspěvekod Miselin308 » 22 čer 2021, 19:30

2021-06-22 20:19:19 musi delat ramena. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_arctic
2021-06-22 20:16:40 :D. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_arctic
2021-06-22 20:16:20 uz si se vyjadril na forko. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_arctic
2021-06-22 20:16:16 hej Miseline. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_arctic
2021-06-22 20:16:08 DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDw.
Nebudu tě na serveru poslouchat, když něco řeším, nevyjadřuj se, chováš se jak děcko s těma kecama, iq jak opice.
Za mne vše.
DEAD (VIP) Surprise : Jinak Mišelin, kolik jsi zaplatil kozlákovi aby byl na tvý straně u mé UB žádosti?
Uživatelský avatar
Miselin308
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 18 črc 2017, 22:57

Re: M I S E L I N / Povinne cist

Příspěvekod eX3mPlary » 22 čer 2021, 20:16

Normálně jsem se zeptal jestli si se vyjadril, samozřejmě ty jako arogantni curak si neodpověděl. Celý server se ti smál jaký si ubožák když grabnes typka za to že 1 nehlidal simona. Pro mě si prostě ubohy, arogantní dement, jo a ty tvoje hovna co píšeš např. "IQ jak opice" bych měl spíš psát já tobe. Jinak věř že já tebe poslouchat taky nechci.
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: M I S E L I N / Povinne cist

Příspěvekod Miselin308 » 22 čer 2021, 20:36

Aspoň se nauč vyjadřovat na foru ;) Ten týpek, kterýho jsem graboval že jedenkrát nehlídal simona, kolo předtím hodil gun hráči, dali jste mu kill, protože poprvé neschopné ct, následně další kolo, poslední kolo, neposlouchal simonku, dal fk, a následně si šel mačkat tlačítka, a celým serverem myslíš sebe a maxika? Nikdo jinej se tomu totiž nesmál, až na vás dva recidivisty :)
DEAD (VIP) Surprise : Jinak Mišelin, kolik jsi zaplatil kozlákovi aby byl na tvý straně u mé UB žádosti?
Uživatelský avatar
Miselin308
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 605
Registrován: 18 črc 2017, 22:57

Re: M I S E L I N / Povinne cist

Příspěvekod eX3mPlary » 22 čer 2021, 21:09

O moje vyjadřování na forku se nestarej šašku. U té gun se omluvil, může se stát každému, a za FK se taky omluvil. Hlavně nechápu proč ses zeptal jenom ho zda si pamatoval poslední prikaz, když bylo víc ctcek ktera nedavala pozor. Vím že se hráčů smálo víc, to jen ty si zafixovanej na mě a Maxe. Už se dal nevyjadruj protože mě ty tvoje hovna nezajímají
Obrázek
Uživatelský avatar
eX3mPlary
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 299
Registrován: 10 pro 2018, 09:52
Bydliště: U tebe doma

Re: M I S E L I N / Povinne cist

Příspěvekod Vonbrauncz » 23 čer 2021, 04:59

Co se týče 1. části stížnosti, tak tam bylo vše ok, provokoval jsi admina, tak se nemůžeš divit trestu, zároveň jsem si prošel tvoje hlstats a zjistil jsem, že se neumíš na serveru chovat, proto jsem tě taky náležitě odměnil: http://www.gamesites.cz/amxban/jailbrea ... hp?bid=809

Co se týče 2. banu na 10 minut, tak tam byl ban docela přestřelený a admin na to bude důrazně upozorněný, aby se to do budoucnu už neopakovalo.

To, že Mišelin má nějakou imunitu, je samozřejmě blbost, kterou jste si vymysleli. ;)

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků