I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Oprávněné] Dr.Borgan22 / TTT

Příspěvekod skrize » 15 črc 2021, 14:03

Název tématu: Dr.Borgan22 / TTT
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198966999627/
Popis situace/prohřešku admina: Admin nadržuje kamarátom na TeamSpeaku. Jednoducho hráč nadáva Borgan mu da mute, jeho kamarát nadáva Borgan to ignoruje aj po opakovanom upozornení v AdminChate. Kickuje bez upozornenia, neovláda pravidlá a pokiaľ ich niekto porušuje ignoruje to.
Dátum: 15.07.2021 10:32:52 ttt_cg_skyscraper_2017_b1
TeamSpeak3: https://ctrlv.link/maOB
Důkaz o jeho pochybení: http://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/TTT2/auto-20210715-103252-ttt_cg_skyscraper_2017_b1.dem.gz
Čas: 08:20 - 08:27 , 09:18 - 09:40 , 12:10 - 12:25 , 12:41 - 13:05

Posledný čas je tam počuť ako sa hráč spýta, prečo ho nekickne Borgan ignoruje.

Určite by sa tam toho našlo oveľa viac, ale dúfam, že toto stačí.
Uživatelský avatar
skrize
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 125
Registrován: 11 dub 2021, 12:53

[Oprávněné] Dr.Borgan22 / TTT

od Rumcajz » 15 črc 2021, 14:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Dr.Borgan22 / TTT

Příspěvekod DrBorgan22 » 15 črc 2021, 15:06 VIP

Zdravím,
Na serveru bylo hodně lidí, takže si myslím je potřeba si říct že se to celkem špatně koriguje.Nevím proč sem píšeš něco s tím že ostatním dávám bany a kamarádům ne.To, že řekne dark se kterým jsem na ts „píčo" a já mu za to nedal napomenutí neznamená že kamarády neřeším a ostatní jo.Když se podíváš na celé demo, tak zjistíš že řeším několik jiných lidí, kteří spamují a nadávají.
Že jsem ho neupozornil tak za to se ti moc omlouvám, ale vzhledem k tomu že jsem si myslel že to neřekl do hry tak jsem ho nechal.Co se týče ostatních např. proxe, tak ten sice nadávku řekl taky(za což se ti omlouvám že jsem ho nenapomenul protože jsem měl hluk na ts.) ale jak asi hodně lidí ví, že prox hraje dost slušně a to že někomu to slovíčko někdy ulítne se taky stane.
Dál co se týče toho že kickuju nějaký hráče bez upozornění tak to není nic proti ban. pořádku. Je na mě jak usoudím velikost nadávky a podle toho to taky řeším. Navíc na serveru kde je několik lidí se špatně pomatuje koho jsem napomenul a koho ne. Abych to nějak shrnul, tak se ti ještě jednou omlouvám, za všechny neupozorněný nadávky ale taky jsem jenom člověk.
Navíc si myslím že na to že chceš být taky admin(asi), tak není úplně modrý si na ostatní ztěžovat. Jsme jeden kolektiv a jestli chceš s ostatníma adminama nějak vyjít tak by si se měl zamyslet jak se k ním chováš.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DrBorgan22
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 654
Registrován: 06 led 2018, 09:55
Bydliště: Pod drnem

Re: Dr.Borgan22 / TTT

Příspěvekod skrize » 15 črc 2021, 15:57

"To, že řekne dark se kterým jsem na ts „píčo" a já mu za to nedal napomenutí neznamená že kamarády neřeším a ostatní jo."
Ale áno znamená doslova ani nie 5 min od tej situácie si dal mute inému hráčovi.

"Když se podíváš na celé demo, tak zjistíš že řeším několik jiných lidí, kteří spamují a nadávají."
Áno to je pravda, ale náhoda, že nie toho kto s tebou volá na TeamSpeaku nejde o to že si o tom nevedel alebo nepočul UPOZORŇOVAL som ťa aj v AdminChate (môžete si pozrieť môj log, čo som písal)

vzhledem k tomu že jsem si myslel že to neřekl do hry tak jsem ho nechal
Ako som už hovoril UPOZORŇOVAL som ťa, že to hovoril do hry.

proxe, tak ten sice nadávku řekl taky(za což se ti omlouvám že jsem ho nenapomenul protože jsem měl hluk na ts.
Zas a znova UPOZORŇOVAL som ťa nie len ja, ale aj hráči

Navíc si myslím že na to že chceš být taky admin(asi), tak není úplně modrý si na ostatní ztěžovat.
Každý ma právo napísať niečo do sekcie "Stížnosti na Adminy" a to, že ma kvôli tomu nezoberú na Admina tak len niečo vypovedá o AdminTeamu a celkovo o tom, ako to na GameSites funguje.

+ čas 12:10 - 12:25
Uživatelský avatar
skrize
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 125
Registrován: 11 dub 2021, 12:53

Re: Dr.Borgan22 / TTT

Příspěvekod DrBorgan22 » 16 črc 2021, 10:48 VIP

"To, že řekne dark se kterým jsem na ts „píčo" a já mu za to nedal napomenutí neznamená že kamarády neřeším a ostatní jo."
Ale áno znamená doslova ani nie 5 min od tej situácie si dal mute inému hráčovi.

Tak porovnej „píčo" a tohle ;)

"Když se podíváš na celé demo, tak zjistíš že řeším několik jiných lidí, kteří spamují a nadávají."
Áno to je pravda, ale náhoda, že nie toho kto s tebou volá na TeamSpeaku nejde o to že si o tom nevedel alebo nepočul UPOZORŇOVAL som ťa aj v AdminChate (môžete si pozrieť môj log, čo som písal)

Co ti na to mám říct :?: :lol: Je pěkný že mi píšeš do A-chatu že řekl nadávku ale když jsem ho neslyšel tak ho asi nebudu upozorňovat. Kdyby byl na serveru klid a nemusel jsem každou chvíli někoho řešit tak bych si klidně uložil video a podíval se.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DrBorgan22
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 654
Registrován: 06 led 2018, 09:55
Bydliště: Pod drnem

Re: Dr.Borgan22 / TTT

Příspěvekod GuHHH666 » 16 črc 2021, 11:05 VIP

Admin byl upozorněn na tsku, ať nehraje když a zároveň nevolá s někým na ts když nezvládá sledovat hru.
Každopádně to že jsi někdo stěžuje na adminy v žádném případě nesmí ovlivnit referenci daného/jiných adminů.

Stížnost Oprávněná.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků