I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené] 30kg cementu na ksichte přehnana reakce

Příspěvekod enTyyUJgusmvD » 15 črc 2021, 20:43

[Server / Nick admina]: 30kg cementu na ksichte jb 2

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/30kgCementu/

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Situace nastala po hvd když jsem je poslal na čáru a jeden mi rebeloval tak jsem jednoho z čáry poslal na vystřel aby to bylo fer a zapl jsem box a řekl jsem že "KDO NEBUDE VYHLEDAVAT BOX MÁ KILL" tady pán adminos stál na miste a koukal na CT....ct ho zabilo že neplní účel modu a tady pán Admin začal rvát " DELÁTE SI ZE MĚ SRANDU?????? nechápu důvod jeho reakce jestli campil u portálu má říct napsat nebo tak jeho reakce je dost mimo..

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: http://mysharegadget.com/446384225

1:2 čas dema 16:45
CSGO JailBreak adminos
CSGO TTT adminos
Uživatelský avatar
enTyyUJgusmvD
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 54
Registrován: 19 úno 2021, 19:57
Bydliště: Černobílej svět

[Vyriešené] 30kg cementu na ksichte přehnana reakce

od Rumcajz » 15 črc 2021, 20:43

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Černobílej svět

Re: 30kg cementu na ksichte přehnana reakce

Příspěvekod Seso » 15 črc 2021, 21:22

Prepac, hrám jb pomaly tolko kolko ty zijes. Preto bolo odo mna hlupe ocakavat, ze niekto ako ty sa bude snazit hrat jb pre srandu a zaroven rozumne. :) Najprv som cakal, ze chces dat box iba nam, co sme sa zapajali do hry. Nasledne, ked bolo jasne, ze chces nech sa idem boxovat aj s rebelantami som ti pisal, ze by bolo fajn aby si doplnil hp. Doplnenim hp som chcel predist tomu, aby ked sa nahodou portnem portalom a on bude pobliz, aby mi nedal 1hit a nezabil ma, v tom pripade by si totiz velmi rychlo letel od ct, ze si si to ako simon nedokazal postrazit. Myslel som, ze ste aj napriek svojmu veku boli dost inteligentni na to, aby ste to pochopili. Preto prisla moja prehnana reakcia, za ktoru sa ospravedlnujem vsetkym ludom co boli v tom case na serveri. Jednoducho som necakal, ze niekto dokaze vyriesit tak jednoduchu situaciu tak otrasne, ako predviedli tieto dve CTcka. Asi som to mal ale cakat od rovesnikov, ktori sa minutu dozadu na serveri hadali a kricali na seba nech ten druhy drzi picu :D
Snazim sa ale ludom davat dalsie sance a tak ma to prekvapilo
Zaver: Reakcia bola prehnana a tak sa ospravedlnujem celemu serveru a hlavne tebe, ze som ta takto skazil a sposobil ti taku traumu, pardon. Je mi to luto, cas uz ale nevratim
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 749
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: 30kg cementu na ksichte přehnana reakce

Příspěvekod enTyyUJgusmvD » 15 črc 2021, 21:41

Seso píše:Prepac, hrám jb pomaly tolko kolko ty zijes. Preto bolo odo mna hlupe ocakavat, ze niekto ako ty sa bude snazit hrat jb pre srandu a zaroven rozumne. :) Najprv som cakal, ze chces dat box iba nam, co sme sa zapajali do hry. Nasledne, ked bolo jasne, ze chces nech sa idem boxovat aj s rebelantami som ti pisal, ze by bolo fajn aby si doplnil hp. Doplnenim hp som chcel predist tomu, aby ked sa nahodou portnem portalom a on bude pobliz, aby mi nedal 1hit a nezabil ma, v tom pripade by si totiz velmi rychlo letel od ct, ze si si to ako simon nedokazal postrazit. Myslel som, ze ste aj napriek svojmu veku boli dost inteligentni na to, aby ste to pochopili. Preto prisla moja prehnana reakcia, za ktoru sa ospravedlnujem vsetkym ludom co boli v tom case na serveri. Jednoducho som necakal, ze niekto dokaze vyriesit tak jednoduchu situaciu tak otrasne, ako predviedli tieto dve CTcka. Asi som to mal ale cakat od rovesnikov, ktori sa minutu dozadu na serveri hadali a kricali na seba nech ten druhy drzi picu :D
Snazim sa ale ludom davat dalsie sance a tak ma to prekvapilo
Zaver: Reakcia bola prehnana a tak sa ospravedlnujem celemu serveru a hlavne tebe, ze som ta takto skazil a sposobil ti taku traumu, pardon. Je mi to luto, cas uz ale nevratim


Doplňovat při boxu?? You are ok?.. no cením omluvu a příště nějak slušně ..a jak si říkal Campil u portů máš napsat jako admin třeba pojď před cely nebo nebudeš tam Campit.a ne ze kdyby tě zabil tak dostanu move ... Ale cením omluvu...
CSGO JailBreak adminos
CSGO TTT adminos
Uživatelský avatar
enTyyUJgusmvD
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 54
Registrován: 19 úno 2021, 19:57
Bydliště: Černobílej svět

Re: 30kg cementu na ksichte přehnana reakce

Příspěvekod enTyyUJgusmvD » 15 črc 2021, 21:43

Seso píše:Prepac, hrám jb pomaly tolko kolko ty zijes. Preto bolo odo mna hlupe ocakavat, ze niekto ako ty sa bude snazit hrat jb pre srandu a zaroven rozumne. :) Najprv som cakal, ze chces dat box iba nam, co sme sa zapajali do hry. Nasledne, ked bolo jasne, ze chces nech sa idem boxovat aj s rebelantami som ti pisal, ze by bolo fajn aby si doplnil hp. Doplnenim hp som chcel predist tomu, aby ked sa nahodou portnem portalom a on bude pobliz, aby mi nedal 1hit a nezabil ma, v tom pripade by si totiz velmi rychlo letel od ct, ze si si to ako simon nedokazal postrazit. Myslel som, ze ste aj napriek svojmu veku boli dost inteligentni na to, aby ste to pochopili. Preto prisla moja prehnana reakcia, za ktoru sa ospravedlnujem vsetkym ludom co boli v tom case na serveri. Jednoducho som necakal, ze niekto dokaze vyriesit tak jednoduchu situaciu tak otrasne, ako predviedli tieto dve CTcka. Asi som to mal ale cakat od rovesnikov, ktori sa minutu dozadu na serveri hadali a kricali na seba nech ten druhy drzi picu :D
Snazim sa ale ludom davat dalsie sance a tak ma to prekvapilo
Zaver: Reakcia bola prehnana a tak sa ospravedlnujem celemu serveru a hlavne tebe, ze som ta takto skazil a sposobil ti taku traumu, pardon. Je mi to luto, cas uz ale nevratim


A ještě abych nezapomněl proč jsi řval po mně když ti ct dalo kill a říkalo co nemělo chci taky neco k tomu slyšet...
CSGO JailBreak adminos
CSGO TTT adminos
Uživatelský avatar
enTyyUJgusmvD
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 54
Registrován: 19 úno 2021, 19:57
Bydliště: Černobílej svět

Re: 30kg cementu na ksichte přehnana reakce

Příspěvekod Slungyy » 31 kvě 2022, 16:22

Nikdo ani neviresil?
Uživatelský avatar
Slungyy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 01 zář 2021, 19:50
Bydliště: Krchov

Re: 30kg cementu na ksichte přehnana reakce

Příspěvekod Slungyy » 01 čer 2022, 16:17

Slungyy píše:Nikdo ani nevyresil?
Uživatelský avatar
Slungyy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 01 zář 2021, 19:50
Bydliště: Krchov

Re: 30kg cementu na ksichte přehnana reakce

Příspěvekod KhalDenny » 01 čer 2022, 22:23 VIP

Ahoj,
nemusíš spamovať ten príspevok, stačila prvá správa.
Bohužiaľ sa nejak táto sťažnosť prehliadla, za čo sa ospravedlňujeme.
Demo už neni k dispozícii, predsa je to skoro rok. :cry:
Vyriešené.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků