Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] unban x

Příspěvekod DarKBoss » 16 črc 2021, 12:14

je pěkné že jsem dostal ban, ale 2x ho dostat fakt nemusím dík


https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... A201023127


jeden od barryho(the churaq), teď od AA


je to ten samey mfk, ale jinak chci od barryho dukaz za mfk dik (beztak ho nemá lmao)
lol k kys


daark<3
Uživatelský avatar
DarKBoss
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 110
Registrován: 04 dub 2019, 19:42

[V] unban x

od Rumcajz » 16 črc 2021, 12:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: unban x

Příspěvekod ericek111 » 16 črc 2021, 13:34

hadam, ze si dostal ban za nahlasenie v AA za mfk 2021-07-06 15:10 (neslo forko)

https://www.youtube.com/watch?v=kMjxBHmoDJg

barry nic mit nemusi lmao, ten ta zabanoval za iny mfk

predlzene na 4d
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: unban x

Příspěvekod DarKBoss » 17 črc 2021, 08:18

dobrý a teď ať barry da sem dukaz za ten ban co mi dal, cuz mi dal ban za to, ze jsem řekl ze jsem dal ten den mfk( čímž jsem myslel tenhle) a napral mi ban ( samozřejmě oprávněný co si budem) ale 2x ho snad dostat nemusím ne
lol k kys


daark<3
Uživatelský avatar
DarKBoss
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 110
Registrován: 04 dub 2019, 19:42

Re: unban x

Příspěvekod BarryAtua » 17 črc 2021, 11:53

DarKBoss píše:dobrý a teď ať barry da sem dukaz za ten ban co mi dal, cuz mi dal ban za to, ze jsem řekl ze jsem dal ten den mfk( čímž jsem myslel tenhle) a napral mi ban ( samozřejmě oprávněný co si budem) ale 2x ho snad dostat nemusím ne


nemám tušení, za co jsem tě banoval, dema si neukládám, takže jestli po mně něco potřebuješ, dej sem pls gotv, já se na to klidně podívám
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33

Re: unban x

Příspěvekod Gustik » 17 črc 2021, 12:44 VIP

Pokud si do týdne od obdrzeni banu nepozadas o unban, tak se bere jako oprávněný. Beri si to ani nepamatuje, ale to se není čemu divit, ma paměť jako zlata rybka. A demo/video k tomu taky nemá…

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků