I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod josep » 16 črc 2021, 20:30

Název tématu [Server / Nick admina]: Džefy/Bogdan
Odkaz na Steam profil admina: dzefy https://steamcommunity.com/id/afffffffff/ Specter https://steamcommunity.com/profiles/76561198966999627
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]:Za celé dve mapy tttčka padlo viacej mutov/banov/kickov ako sa celé dva týždňe ttčka to, že si tam džefy kickuje a banuje každého kto sa trošku chytí jeho upadnutého ega. To že verejne prezentuje, že je gay a dá si túto fotku na steam https://ctrlv.link/jwRj tak si, myslim že sa nemusí reprezentovať ako princezna a hrať si na city.
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:
ttt_apehouse_gs2
4:10-4:30 džefy napíše že lukyne nikdo se nam ohledne randomu neozval tak jakoby sa aj mohol ozvat ked mal mute xd
8:35-8:45 mnou nepochopený kick na lukyna
11:15-11:30 Myslím si, že každý hráč či už je to lukyn alebo každý iný hráč má právo vedieť dôvod jeho kicku.
14:00-14:20 neriešite reporty či už je to každý iný hráč alebo lukyn. Popravde týpek dostal za názor kick ale maj aj pravdu.
15:00-15.15 Úplne bezdôvodný kick keď to môže mať na fotke a ešte tu lgbt komunitu aj propaguje a reprezentuje sa ako gay tak čo ho majú ostatný oslovovať princezna? Pár kôl predtým lukyn dostal mute za nič ani som nezaznamenal za čo
18:00-18:15 Zase mute na 10min za názor a za pravdu v ktorej sa on reprezentuje
18:30-18:45 vyhráža sa mu mutom za to že nič nepovedal a nasraný hneď v zápäti odpovedá dalšiemu hráčovi ako na psa
18:45-19:00 Týpek sa normálne spýta Džefy ty si admin on mute odpovie že: Nie a týpek že docela trash a instant kick kick úplne za nič
ttt_mcvillage_b3-c
12:00-12:10 Týpek sa normálne spýta džefy koľko je podľa teba pohlaví a kick wtf?
14:35-14:50 Akože beru ten týpek je gay priznáva to na verejnosti tak my sa máme ostatný prispôsobovať? Nech to aspoń nedáva najavo a za péro do držky 12h mi tiež nepríde normálne ale pohodka.
15:45-16:00 asi cca proste lukyn dostane 12h mute za to že ho oslovuje ta džefy ved preboha ked tam ma napísane tá džefy tak to asi nebude ten džefýk
16:45-17:00 takže podľa džefyho od dneska dávame 12h mute za chovanie WP DŽEFY!
ttt_drybone_swamp_v1d
0.25-0:45 typeček si spamuje vesolo voice provokuje a vyjde iba s upozornením
0:50-1:00 za džefynka zase šup mute ja neviem či už tomu chlapcovi šlape na hlavu alebo idk
1:50-2:05 akože týpek za to, že mu to pekne napíše a napíše mu pravdu bez provokácie a nadávok kick? https://ctrlv.link/ffNe
akože dalej som tú mapu ani nekúkal ale myslím si, že toto čo som vyčasoval bude určite dostatok minimálne na preskúšanie alebo na prípadny vyhadzov admina/adminov nemám prístup k logu aby som zístil, kto presne dával tie kicky. Ale hoši toto ste prehnali poslednú dobu bolo takýchto kickov a mutov viacej preto som sa už konečne rozhodol a našiel si čas na niečo takéto napísať je to pre dobro viacerých ttt hráčov.
+PS: chcem aby toto riešil Gustik nezaujíma ma názor Guha s ktorým sa džefy kamárati chcem aby to vyriešil Gustik, pretože Guh nič nevyrieši.
+Kto súhlasi poprosím o podpis pod príspevok ďakujem, že ste si našli čas na prečítanie tohoto celého. Ďakujem Joseph pre zlepšenie TTT serveru.
+linkujem sem všetky dema (stačí kliknúť a automaticky sa to stiahne)
http://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/TT ... gs2.dem.gz
http://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/TT ... 3-c.dem.gz
http://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/TT ... v1d.dem.gz
josep
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 13 říj 2019, 18:47

[Zamítnuto] Džefy/Bogdan free kicky a muty

od Rumcajz » 16 črc 2021, 20:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod SneapCz » 16 črc 2021, 21:03

Souhlasím s touto stížnosti taky mám podobné pocity z toho
Jediné světlo mého života, je světlo v lednici.
Uživatelský avatar
SneapCz
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 47
Registrován: 24 kvě 2018, 14:53

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod SpecterCZ » 16 črc 2021, 21:05

Musím souhlasit s Josephem, že styl kickování/mutování a banování za každé menší sprosté slovíčko či jinak nevinně myšlenou narážku na admin team mi příjde dost ulítlé vzhledem k tomu, že za 2 hry padlo 22 trestů zcela zbytečně a vyhroceně jenom, kvůli ublíženému egu Džefyho...

Já chápu, že to může být pro danou osobu kontroverzní, ale opravdu se mi nelíbí styl, kde se tohle bere nad pravidla serveru, která ve většině případů porušena nebyla a hráči tak byli trestání pouze za porušené Džefyho ego.
Uživatelský avatar
SpecterCZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 22
Registrován: 03 srp 2020, 14:07

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod pozzin1 » 16 črc 2021, 21:27

Souhlasím s touto stížnosti taky mám podobné pocity z toho.
„Užívejte si života. Mrtví budete dlouho.“

Uživatelský avatar
pozzin1
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 252
Registrován: 14 říj 2017, 18:36
Bydliště: Zlín :D

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod NotTera » 16 črc 2021, 21:44 VIP

Souhlasím s pozzinem
https://imgur.com/a/MvmIZtP
Uživatelský avatar
NotTera
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 183
Registrován: 02 úno 2019, 20:54
Bydliště: Praha

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod Lukyn10 » 16 črc 2021, 22:27

Souhlasím s touto stížnosti taky mám podobné pocity z toho.
Uživatelský avatar
Lukyn10
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 23 črc 2019, 20:42

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod DrBorgan22 » 16 črc 2021, 23:01 VIP

Zdravím,
Podíval jsem se rychle na ty různý časy ale ani jsem se nenašel, asi tam někde jsem ale nechce se mi to všechno číst.
Každopádně si myslím že všechny upozornění, kicky a bany byly správně.
Když už si jen pročítám co píšeš o daných hráčích za co byli potrestáni tak mi příjde vše v poho.
Voice chat a celková komunikace na serverech slouží od toho aby se řešila hra a né hovadiny.
Je jasný že se může odbočit od tématu ale né tak, že se bude někdo urážet.
A co se týče toho, co jste řešili na serveru, tak bylo-urážení ostatních, provokace a stížnosti na naše adminování.
Ty si nevybíráš kdo ti to bude řešit. S největší pravděpodobností ti to vyřeší TTT SA, kteří mají stejnou kompetenci jako všichni ostatní co řeší stížnosti, ale to už není moje věc.
Každopádně vyzývat ostatní, aby se sem podepisovali jak nějaká petice nebo co je úplnej nesmysl a ničemu ti to nepomůže ;)
To je z mého vyjádření vše a přeju pěkný zbytek dne :D
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DrBorgan22
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 654
Registrován: 06 led 2018, 09:55
Bydliště: Pod drnem

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod josep » 17 črc 2021, 06:13

ahoj bogdan tvoj názor na túto sťažnosť po tom čo si napísal a nevidel si to ma absolútne nezaujíma,pokiaľ si to aspoň pozrieš čo by si podľa mňa mal pozrieť keďže niektoré muty/kicky tam boli aj tvojem. A k tomu podpisovanie ja som k tomu nikoho nenútil podpisujú sa tu iba hráči, ktorí s tým súhlasia.
josep
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 42
Registrován: 13 říj 2019, 18:47

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod DrBorgan22 » 17 črc 2021, 13:41 VIP

Nepíšu to tobě ale těm co to budou kontrolovat ;)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DrBorgan22
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 654
Registrován: 06 led 2018, 09:55
Bydliště: Pod drnem

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod SwisS » 17 črc 2021, 15:42

Souhlas s Joshepem, pozzinem a Terou, lidi by si měli přestat srát na hlavu za to že někdo se cítí ublížený na internetu za každé slovíčko či dokonce za normální otázky či názory, ale tak víme jak je to tady s vlastním názorem, ale radši už nic :lol:
Uživatelský avatar
SwisS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 28
Registrován: 29 črc 2020, 20:15
Bydliště: Palermo

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod Gustik » 17 črc 2021, 17:57 VIP

Kdy se naučíte, že se nemáte jen tak vyjadřovat do topiců? Zítra, případně v pondělí, se na to podívám, nejsem u počítače...
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: Džefy/Bogdan free kicky a muty

Příspěvekod Gustik » 19 črc 2021, 19:07 VIP

Od začátku prvního dema to jsou jen provokace, urážky a objeví se tam i nadávky. Být na serveru i já (teoreticky), tak si buď něco takového ani nedovolíte, nebo by v prvních 10 minutách už měla půlka ban.

Myslet si, že toto budete moct na serverech dělat a ještě si na fóru stěžovat, jak jsou admini špatní, je úsměvné. A přestaňte si pléct pojmy s dojmy. Říkat někomu na serveru, že je kokot (příklad), je porušování pravidel. Nemůžete se pak ohánět tím, že však je to váš názor a můžete to říkat... Nevím vlastně jaký je důvod toho, že máte neustále nějaké komentáře na jeho osobu.

Stížnost zamítnuta.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků