[Z] benvoluto001 / admin / survival

Příspěvekod benvoluto001 » 01 črc 2021, 21:11

1) Nick na serveru: benvoluto001

2 Věk: Stařý děda

3) Aktivované VIP (ANO/NE): ano

4) Denní aktivita: jak kdy 2-3 hodiny

5) Přestupky na Gamesites: Nechal jsem se zabanovat = Ban za cheaty. Podvod v akademii = obcházení perma banu.
A dlouho jsem nevěděl o co šlo, ale zjistil jsem po 4 měsících, že jsem v únoru dostal ban za ničení přírody.
Nechci pohrdat adminy, ale vím, že to bylo neoprávněný. Jelikož šlo o ban na hodinu, ani jsem o něm nevěděl, tudíž jsem se nemohl odvolat.
Šlo o stavbu mostu o jednom blocku. Jenže velká část stavby byla v mé residenci a menší část mimo ni. Opravdu šlo o stavbu, ale to už se nedozvíme, jen jsem se chtěl ospravedlnit.

6) Přestupky mimo Gamesites: Žádné

7) Něco o sobě (minimálně 20 slov): Všichni mě už znáte, jsem dědek, co nemá co na práci, kromě práce a hraní videoher. Jsem starej a mám vystudovanou uměleckou školu.

8) Proč právě ty (minimálně 40 slov): Hraju na gs už dlouho. Server mám hluboko v srdíčku a tak bych se chtěl vrátit k adminovani. Rád bych se podílel na věcech ohledně a teamu. Klasika, starat se o Server a pomáhat hráčům a řešit problémy. Vsak to všichni známe.
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09

[Z] benvoluto001 / admin / survival

od Rumcajz » 01 črc 2021, 21:11

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: benvoluto001 / admin / survival

Příspěvekod TotalusCZ » 18 črc 2021, 12:06

ZAMÍTÁM

A dlouho jsem nevěděl o co šlo, ale zjistil jsem po 4 měsících, že jsem v únoru dostal ban za ničení přírody.
Nechci pohrdat adminy, ale vím, že to bylo neoprávněný. Jelikož šlo o ban na hodinu, ani jsem o něm nevěděl, tudíž jsem se nemohl odvolat.
Šlo o stavbu mostu o jednom blocku. Jenže velká část stavby byla v mé residenci a menší část mimo ni. Opravdu šlo o stavbu, ale to už se nedozvíme, jen jsem se chtěl ospravedlnit.


2. Stavění 1x1 jakýmkoliv směrem bez smyslu. (díry, věže, mosty)


Neznalost pravidel... ?

Pá za necelý měsíc.


No řeknu to takto, jelikož už je to několikátá Zamítnutá žádost, už ani nevím kolikátá a vše je furt stejné, tak to vidím že, by sis spíše měl projít akademií. Ale jinak hodně štěstí.

Protože teď opravdu nevidím, že by si byl Ateamu jakkoli prospěšný či se tam hodil, není potřeba prokazovat něčí neschopnost.


Stále platí, bez té akademie to nepujde.

A omlouvám se za pozdní odpověď ale nebyl jsem teď tolik doma.

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko

Re: [Z] benvoluto001 / admin / survival

Příspěvekod benvoluto001 » 21 črc 2021, 19:13

Děláš si ze mě prdel? Jaká neznalost pravidel? To jsi tak tupý, že nechápeš, že to byla rozdělaná stavba mostu? Neumíš číct, nebo nechápeš text? Část vykukovala byla postavena mimo residenci. Později jsem to znovu postavil, dostavěl a dal do residence. Tak mi tu neříkej nic o neznalosti praviděl. Je mi líto toho, že jsi tak hloupý kluk. :) Pa
benvoluto001
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2019, 15:09

Re: [Z] benvoluto001 / admin / survival

Příspěvekod TotalusCZ » 21 črc 2021, 21:29

Děláš si ze mě prdel? Jaká neznalost pravidel? To jsi tak tupý, že nechápeš, že to byla rozdělaná stavba mostu? Neumíš číct, nebo nechápeš text? Část vykukovala byla postavena mimo residenci. Později jsem to znovu postavil, dostavěl a dal do residence. Tak mi tu neříkej nic o neznalosti praviděl. Je mi líto toho, že jsi tak hloupý kluk. :) Pa


Dostal si varování, tak snad se příště již budeš vyjadřovat "lépe". (Není to poprvé, co mě urážíš atd.) :)

Šlo o stavbu mostu o jednom blocku.


2. Stavění 1x1 jakýmkoliv směrem bez smyslu. (díry, věže, mosty)


Jaká neznalost pravidel?


Myslel jsem si, že to jde vidět celkem hezky... ale tak idk no.
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků