Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyř.] mari

Příspěvekod YeaZ » 26 črc 2021, 17:27 VIP

https://www.gamesites.cz/amxban/jailbre ... p?bid=1547
zničoho nič mi dal ban
demo chcem vidiet
evip hrač som

tento admin neustale ma potrebu si robit na serveru čo chce hrači tam pišu nadavky /utočia na rodinu uražaju a admin jedine čo rieši je že ja napišem vetu že je pribrzdeny
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

[Vyř.] mari

od Rumcajz » 26 črc 2021, 17:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: mari

Příspěvekod YeaZ » 26 črc 2021, 17:42 VIP

http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... ayer=82717
hlstats hrača ktory ma potrebu nadavat ktory predtym žiadal o prava + utočenie na rodinu
http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... ayer=51488
hlstats hrača ktory bol viackrat upozornovani na chovanie a mari jelikož je jeho asi bff tak ho nezabanoval

dandousek začal niečo rozpravat ked bol niekto simon ja som povedal na to tiež niečo a mari jedine čo sprvail je že slaynul mna ale to že dandousek začal tak to už zho nezaujimalo proste kamarata neslayene ale ostatnych bude šikanovat
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: mari

Příspěvekod YeaZ » 26 črc 2021, 17:45 VIP

uznavam nemusel som mat kecy ale celu dobu tam niekoho ma potrebu mari provokovat aby ho nakoniec lentak zabanoval hej za tu vetu čo som povedal pred prehozom čo bola len zbytočna sranda ale mari je tne čo tu je ubliženi a hunti každu vec čo sa stane hlavne že donuti hrača nahlasit vd ked nedal fk aby nemusel zabit dalšich hračov to akože mari ktomu tiež sa vyjadri tiež by ma zaujimalo prečo si to spravil dodam

hltv dodam hned ako bude
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: mari

Příspěvekod Poland » 26 črc 2021, 18:00

Máš to nepřehledné, tak napíšu, co jsem v rámci chatu řešil.

Toto jsou chatové upozornění za všechny mapy, co jsem hrál.

2021-07-26 16:01:55 no se bezte hadat do detskeho koutku, dik. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_guetta_v1
2021-07-26 16:04:37 slusne... Gamesites.cz ^JailBreak #1 jail_guetta_v1
2021-07-26 16:16:49 nepis blbosti. Gamesites.cz ^JailBreak #1 jb_oasis_prefinal2

Následně dostal Shaomin upozornění ve voicu, a kick.

ILM a ty jste dostali ban. ILM za neustále vyvolávání hádek, ty za nadávky na admina.

Ty si dostal 12, no domluvil jsem ti to na 6, jelikož mi to přišlo jako over.
Dovaogēdys! Āeksia ossēnātās, menti ossēnātās, qilōni pilos lue vale tolvie ossēnātās, yn riñe dōre ōdrikātās. Urnet luo buzdaro tolvio belma pryjātās!

JB + ALL admin
JB AA
Uživatelský avatar
Poland
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 08 led 2016, 20:04

Re: mari

Příspěvekod YeaZ » 26 črc 2021, 18:02 VIP

mi pride over banovat za niečo čo je sranda a dandouskovy nedat ban vobec ked podstate robil to čo ja ... vyjadri sa k tomu čo si spravil na mape new galaxy že si povedal ilm aby nahlasil vd ked fk nebol aby si ty nemusel dat dalšie killy dakujem
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: mari

Příspěvekod Poland » 26 črc 2021, 18:08

K Dandouškovi, ten dostal upozornění v chatu na mapě guetta a galaxy včetně ILMa, kteří do sebe jeli. Pak na mapě galaxy jste dostali oba slovní upozornění ve voicu, nacož Dandousek už mlčel, ty si však musel mít pořád kecy. Zde si dostal slay. Pak jsem ti řekl, že za další mluvení budeš mít přehoz. O pár kol dál, když Dandoušek simonoval si zase měl nutkání rušit řečmi typu "buď ticho, nebo tě přehodím" apod. Zde si dostal přehoz a následně ban.

Vše ode mě.

Tvoje hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... player=467
Dovaogēdys! Āeksia ossēnātās, menti ossēnātās, qilōni pilos lue vale tolvie ossēnātās, yn riñe dōre ōdrikātās. Urnet luo buzdaro tolvio belma pryjātās!

JB + ALL admin
JB AA
Uživatelský avatar
Poland
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 08 led 2016, 20:04

Re: mari

Příspěvekod YeaZ » 26 črc 2021, 18:16 VIP

mat rovnaky meter na každeho ti asi nič nerozprava ? ja som nepokračoval na mape new galaxy jediny kto pokračoval v tedy bol dandousek ja som si tam pisal z pusinkou ale prečo nepovieš situaciu kde nadržiavaš ktoru spominam druhy krat a furt nemaš na nu ani vetu mhm chodim ti sem to hltv asi to bude lepšie
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04

Re: mari

Příspěvekod Poland » 26 črc 2021, 18:21

A když už si musíš teda rejpat do každé věci, tak k situaci v galaxy.

Byl hráč, co měl nahlášenou nevýhodu za nepřímou cestu. Stejný hráč dostal druhou nevýhodu, jelikož opustil blok. Hráče s nevýhodou jsem poslal do náhody, šli tam však všichni hráči a ne jen on.

ILM v tu chvíli jednoho z nich zabil a zbylé nechal žít. Já byl v tom momentě zmatený a nejistý, zda mi bylo rozumět a tak jsem řekl, ať nahlásí VD tomu jednomu a že je nebudeme zabíjet, ať nepadne MFK. Což v dané chvíli bylo nejlepší řešení, jelikož jsem si sám sebou nebyl jistý.

Pokud mi bylo rozumět a všichni hráči i tak splnili příkaz, který nebyl určen pro ně, tak ano, VD hráč dostat neměl.

Každopádně v tom nebylo nic hlubšího. Čili pokud ti tato jedna možná chyba v mém hlídání serveru skrze 4 mapy zkazila hru, tak se omlouvám.

A ano Yeazi, nemáme metr na všechny stejně. To opravdu ne. Admini jsou na serveru často a tak mají ponechanou volnou ruku nad tím, jak danou situaci a řešit a jak nejlépe postupovat. \Pošlu ti milerád topic do PM, kde to jasně HLA vysvětluje.

Už finally ode mě vše. ;)
Dovaogēdys! Āeksia ossēnātās, menti ossēnātās, qilōni pilos lue vale tolvie ossēnātās, yn riñe dōre ōdrikātās. Urnet luo buzdaro tolvio belma pryjātās!

JB + ALL admin
JB AA
Uživatelský avatar
Poland
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 08 led 2016, 20:04

Re: mari

Příspěvekod Vonbrauncz » 26 črc 2021, 18:46

Ban mi přijde celkem přísný i na 6 h, nicméně tebe rozhodně neuškodí, takže ti ho nechám. Příště bych byl rád, aby byl admin v podobných situacích o trochu tolerantnější

Vyř.
Uživatelský avatar
Vonbrauncz
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1320
Registrován: 18 čer 2015, 17:43

Re: [Vyř.] mari

Příspěvekod YeaZ » 26 črc 2021, 19:40 VIP

ja se omlouvam panove už budu zticha když se bude niekto hadat /nebudu reagovat nech nemam taky z toho problemy ptm zbytočne vznikaju hroty :cry:
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků