I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] NL~ paya

Příspěvekod wolfisko » 28 črc 2021, 11:01

NL~ paya/Furien 1

chtěl bych si stěžovat na admina payu, protože dal 2 muty na 6h dá se říct zbytečně, každej napsal max 2 nadávky a od admina stylena dostali poslední varování [mute dal mě-f1; wolfisko a RealSmexymatelko]

a ještě napsal urážku na admina Stylen důkaz: https://ctrlv.cz/nYLO

byl bych rád kdyby jste ho nějak potrestali,protože takové [s prominutím] voly nechcem
wolfisko
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 13
Registrován: 13 črc 2021, 16:25

[V] NL~ paya

od Rumcajz » 28 črc 2021, 11:01

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: NL~ paya

Příspěvekod StyleN » 28 črc 2021, 11:21

vyjádřím se k tomu i já protože jsem do toho taky zatažený

Moje vyjádření: hrali jsme klasicky ano padli pár sprostých slov respektivě pouze 1 za dobu co jsem tam byl já pak se připojil pan paya k tomu padla další nadávka to jsem upozornil do chatu, zničeho nic asi o 10m pozdějí padl ban na 6h (chat ban) jak wolfiskovi tak RealSmexymatelko který za tu dobu napsal pouze 1 nadávku. tak jsem se do admin chatu zeptal paya jako co děla ? a on to obhajoval tak že wolfisko prý nadává furt ale životě jsem na serveru neviděl tohoto hráče s nickem RealSmexymatelko aby nadával
v tu dobu pak jsem já byl ve spectu kde jsem spectil hráče který měl prý mít AB (nemá ho) a paya mi napsal: když už jsi v tom spectu tak aspoň srovnej ty týmu. na to jsem já mu napsal že teď aktuálně nemohu že něco řeším. on asi neudržel svoje nervíky na uzdě a napsal na sklo tohle: https://ctrlv.cz/nYLO což tahle správa není aspoň za mě jako dobrá vizitka :| za mě se admin zachoval špatně a ne s chladnou hlavou.


Toť moje vyjádření a popsání co stalo, já na 100% souhlasím s wolfiskem a tohle ten admin přehnal :)
přeji hezký zbytek dne
Uživatelský avatar
StyleN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 51
Registrován: 03 úno 2021, 10:43

Re: NL~ paya

Příspěvekod akafukaelaluka » 28 črc 2021, 11:42 VIP

tak dobře když už se k tomu mám vyjádřit

1. Stylen

Jestli sis nevšiml tak ti rád pošlu banlist hráče wolfisko který dostal x banů na chat za nadávky klasické, opakované a do rodiny, nepříjde mi normální tohoto hráče trestat na 10 min když pak začne znova, naprosto hloupé obhajování že to je ban přehnaný,
pokud si tam hráči jdou zahrát tak se jdou pobavit a né aby jim nějaké 17 leté z prominutím dítě nadávalo,

to co se týče toho skla se omlouvám to mělo být do admin chatu, ale ty si příjdeš po nějaké době, a sorry já nestíhám řešit 20 zpráv na steamu přijd sem a tam a tam. tak sorry ale jsi ve spectu tak neříkej že nemáš 2 minuty čas přehodit teamy



2. wolfe
ty jakožto problémový hráč na serveru furien se vůbec ale vůbec neumíš chovat pokaždé co příjdu rozjíždíš tvoje provokace nadávky a urážky na hráče a nebo na mě zamysli se trošku nad svým chováním :) protože tvoje chování je otřesné !!! ¨


https://www.gamesites.cz/amxban/classic/search.php zde se podívejte na wolfa banlist

viz hráčovo http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65649/ ... 543&page=4



Dále se vyjadřovat nebudu, HLSA či HLA se sem vyjádří.

S pozdravem Martin :-)
Uživatelský avatar
akafukaelaluka
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 460
Registrován: 11 říj 2017, 20:00
Bydliště: Gamesites.cz, ts.gamesites.cz

Re: NL~ paya

Příspěvekod OoCoCoLaOo » 28 črc 2021, 11:51

Ahoj, "hrali jsme klasicky ano padli pár sprostých slov respektivě pouze 1" no dobrý ale jestli si pamatuješ stylen s skipframes teda co? tak jsi mi dal za 2 sprostý slova respektivě možná i 1 ban na 10 minut..? a tady budeš řešit své bff kamarády že dostali ban na 6h borecc. :D :D
Uživatelský avatar
OoCoCoLaOo
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 36
Registrován: 28 srp 2018, 14:34

Re: NL~ paya

Příspěvekod StyleN » 28 črc 2021, 12:01

OoCoCoLaOo píše:Ahoj, "hrali jsme klasicky ano padli pár sprostých slov respektivě pouze 1" no dobrý ale jestli si pamatuješ stylen s skipframes teda co? tak jsi mi dal za 2 sprostý slova respektivě možná i 1 ban na 10 minut..? a tady budeš řešit své bff kamarády že dostali ban na 6h borecc. :D :D



Když už tohle řešíš tak ti to upřesním jak to bylo
Byla mapa de_aztec 2 kde si nadával hráči a pak začal mě když jsem tě kicknul tak si dostal ban a snažil ses to udělat tak aby i ten druhý hráč co ti nadával akorát že do PM což admin tohle řešit nemůže PM se dají vypnout a vyřešil si to tak že si mě skrz to vyhodil z klanu skrz to že si nevychovaný fakan a myslel sis že když máte Admina v klanu že nad tím přimouřím oko
Uživatelský avatar
StyleN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 51
Registrován: 03 úno 2021, 10:43

Re: NL~ paya

Příspěvekod StyleN » 28 črc 2021, 12:03

akafukaelaluka píše:tak dobře když už se k tomu mám vyjádřit

1. Stylen

Jestli sis nevšiml tak ti rád pošlu banlist hráče wolfisko který dostal x banů na chat za nadávky klasické, opakované a do rodiny, nepříjde mi normální tohoto hráče trestat na 10 min když pak začne znova, naprosto hloupé obhajování že to je ban přehnaný,
pokud si tam hráči jdou zahrát tak se jdou pobavit a né aby jim nějaké 17 leté z prominutím dítě nadávalo,

to co se týče toho skla se omlouvám to mělo být do admin chatu, ale ty si příjdeš po nějaké době, a sorry já nestíhám řešit 20 zpráv na steamu přijd sem a tam a tam. tak sorry ale jsi ve spectu tak neříkej že nemáš 2 minuty čas přehodit teamy



2. wolfe
ty jakožto problémový hráč na serveru furien se vůbec ale vůbec neumíš chovat pokaždé co příjdu rozjíždíš tvoje provokace nadávky a urážky na hráče a nebo na mě zamysli se trošku nad svým chováním :) protože tvoje chování je otřesné !!! ¨


https://www.gamesites.cz/amxban/classic/search.php zde se podívejte na wolfa banlist

viz hráčovo http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65649/ ... 543&page=4



Dále se vyjadřovat nebudu, HLSA či HLA se sem vyjádří.

S pozdravem Martin :-)



A co ten druhý hráč ? Který dostal ban na 6h jen tak za 1 nadávku když životě jsem ho tam neviděl Hmm odpověz
Uživatelský avatar
StyleN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 51
Registrován: 03 úno 2021, 10:43

Re: NL~ paya

Příspěvekod akafukaelaluka » 28 črc 2021, 12:05 VIP

tak jo chytráku,


viz jeho hlstats příště zapni mozek už http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65649/ ... ayer=49382
Uživatelský avatar
akafukaelaluka
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 460
Registrován: 11 říj 2017, 20:00
Bydliště: Gamesites.cz, ts.gamesites.cz

Re: NL~ paya

Příspěvekod StyleN » 28 črc 2021, 12:10

akafukaelaluka píše:tak jo chytráku,


viz jeho hlstats příště zapni mozek už http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65649/ ... ayer=49382




Koukni se na jakých mapách to bylo, jedná de_dust2_2006 a další de_dust 2 což je nová mapa.

Více se tu s tebou hádat nebudu.
Uživatelský avatar
StyleN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 51
Registrován: 03 úno 2021, 10:43

Re: NL~ paya

Příspěvekod dominikkriz2323 » 28 črc 2021, 22:19

Co se týče banů, tak za mě to bylo zbytečný dát oběma hráčům ban na 6 hodin.

Když to vezmeme od hráče f1; wolfisko, tak ano, už obdržel několik banů za nadávky, ale nevidím v tom chatu nic hrozného v tu dobu za co byl zabanovaný, navíc admin nerozhoduje o tom, že ten hráč je problémový, tak za maličkost mu udělí delší ban. A v tomto případě nebylo nic, co by bylo na 6 hodinový ban. Ale na druhou stranu si myslím, že ti ten ban neuškodil a radím ti, abys adminy neprovokoval, když se ti nebude něco zdát, vždy můžeš přijít sem na forum a neřešit to na serevru s adminem.

Hráč RealSmexymatelko napsal 2 nadávky, co jsem se tak díval, tak dostal upozornění do chatu od admina Stylen, od admina NL~ paya jsem žádné upozornění neviděl a přesto hráče zabanoval na 6 hodin za nadávky a když by se řídil tím pravidlem, že už má dotyčný hráč několik banů v banlistu, tak to by nemohl, protože tohle je jeho první ban za nadávky, takže tomu banu vůbec nerozumím, za co byl udělen.

S adminem hodím řeč.

Stížnost oprávněná.
25.5 2015 CS ADMIN - ALL FURIEN
9.8 2015 CS ADMIN - ALL JAILBREAK
14.9 2015 PŘÍSTUP DO BL
4.12. 2015 CS:GO ADMIN - ALL FURIEN
29.9.2019 CS HLSA- FURIEN
Uživatelský avatar
dominikkriz2323
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 3368
Registrován: 19 led 2015, 13:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků