Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Hurican / Jailbreak

Příspěvekod z1on » 11 črc 2021, 21:30 VIP

Nick na serveru: Hurican

SID: STEAM_0:1:565885245

Sekce, na které chci práva: Jailbreak

Věk: 23

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=159962

Bany, které jsem dostal:
Dostal jsem pouze jeden ban za FK, za který jsem se mu pak zde na fóru omluvil a uznal svojí chybu.

Něco o mně:
Zdravím každého, kdo si udělal čas a podíval se na mou žádost o administrátora. Moje jméno je Tomáš a je mi 23 let. Momentálně ještě nikde nepracuji, ale dělám si nástavbu v oboru automechanik, jsem vyučený autolakýrník, tak jsem si řekl, že se mi v životě bude určitě hodit i toto. Mezi moje zájmy patří starání se o mojí milovanou přítelkyni, hraní počítačových her a ze sportování nejvíce miluju ježdění na bruslích jak kolečkových, tak ledních. Celoročně chodím na brigádu v oboru stavebních prací, kde jsem cca 3 roky pracoval jako zaměstnanec, než jsem se rozhodl jít zase do školy.

Proč právě já:
Jelikož jsem ještě student, který chodí pouze na odborné předměty, tak bývám dost často aktivní. Přibližně 5 let zpět jsem dělal administrátora na konkurenčním serveru, který už dáááávno nefunguje, takže už vím, jak se v určitých situacích zachovat. Dokážu si zachovat chladnou hlavu a každou situaci vyřešit v klidu a s pochopením druhé strany. (Samozřejmě když někdo dá MFK tak není co řešit.)

Zkušenosti s CS:GO:
Counter Strike hraju už hrozně dlouho, začal jsem s 1.6, kde jsem mimochodem taky hrál vaše Jailbreak servery a na tajňačku s klukama ve školě na hodinách informatiky po LANu. Pak přišlo CSGO, kde se mi podařilo dosáhnout nejvyššího ranku a kde mám momentálně něco přes 3 000 hodin.

Případné poznámky:
Budu doufat, že nikdo nebude brát v potaz to, s kým serveru znám/bavím, bral bych tohle jako zodpovědnost a myslím, že už mám dostatek rozumu.
Uživatelský avatar
z1on
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 dub 2021, 13:20

[Zamítnuto] Hurican / Jailbreak

od Rumcajz » 11 črc 2021, 21:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Hurican / Jailbreak

Příspěvekod Heppsak » 23 črc 2021, 09:59 VIP

Poprosím adminy o reference.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: [Reference] Hurican / Jailbreak

Příspěvekod Heppsak » 28 črc 2021, 13:27 VIP

Ahoj,
přišlo mi minimální množství referencí, což znamená, že tě admini moc neznají.

Zkus se před adminy ukázat tím, že budeš hrát v CT, pomáhat hráčům a chovat se slušně.
Za měsíc si můžeš zkusit požádat znovu. Mezitím zkus dále nahlašovat do PP, ať je vidět zájem.

Zamítnuto

e. Požádat si již můžeš za 14 dní.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků