Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriešené] žádost o unban na Jailbreak 3

Příspěvekod honzaTDM » 29 črc 2021, 10:39

1. neoprávněný ban/Jailbreak 3/Kozel/Global
2.1. Název topicu -> Server / Admin / váš nick (server - kde jste ban dostali a admin - který vám ho udělil)..
2. =========== GAMESITES.CZ VYPIS BANU ===========
[=] Dostal jsi trest od admina: Kozel
[=] Na serveru: website
[=] Doba trvani trestu: 1440 minut
[=] Duvod trestu: Freevote/PP
[=] Zabanovany nickname: Global
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:0:417655189
[=] Zabanovana IP:
[=] Pro unban jdete na: http://www.gamesites.cz/unban
=========================================
3. hráli jsme jail break,pak se napojil TopBio,ten se napojil k CT,já poslal vězně na blok,pak jsem řekl:vrat se zpátky z k zadní stěně,pak se topbio začal s náma hádat,že jsme neřekl sloveso i když jsem řekl,tomu věznovi dal zato kill,pak jsme se tam trochu rozhádali a pak nám topbio začal nadávat,tak jsme mu dali vote abychom se už nehádali.
Poznámka:admin mi dal ban mimo server tudiž nebyl svědkem,co se stalo,a protože topbio mě demo,tak nešlo slyšet,co říkal.tím pádem jak dostal vote,tak si admin kozel myslel(neberte si to osobně admin team),že to bylo schválně.
honzaTDM
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 23 bře 2017, 17:18
Bydliště: anonymní

[Vyriešené] žádost o unban na Jailbreak 3

od Rumcajz » 29 črc 2021, 10:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: anonymní

Re: žádost o unban na Jailbreak 3

Příspěvekod Kozlak » 29 črc 2021, 10:50 VIP

free-vote-a-nadrzovani-t246884.html

Pleteš se, díval jsem se i na HLTV. Vote je na serveru od toho, abyste mohli votnout někoho, kdo kazí úmyslně hru (MFK, pouští hudbu atd.,) nebo cheatuje. Ne od toho, abyste votli hráče, se kterým jste se jednou nepohodli. Btw. to sloveso si tam opravdu nedal ;) Vote tu opravdu není od toho, abyste votli někoho, kdo vás na něco správně upozorní a vy se kvůli tomu začnete s ním hádat. Nechápu, proč se nejste schopni ignorovat, pokud spolu máte nějaký problém. Topbio se ovšem taktéž nezachoval adekvátně a neměl vám rozhodně nadávat, za ty nadávky by dostal na serveru 10 minut, což se skrz PP nebanuje.

HLTV
6:42 situace se slovesem
8:51 vote
Primum non nocere.
Uživatelský avatar
Kozlak
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1494
Registrován: 22 říj 2020, 12:20
Bydliště: Plzeň

Re: žádost o unban na Jailbreak 3

Příspěvekod eXtr3mer » 03 srp 2021, 21:53

Podľa dema si v príkazoch niekoľkokrát nepovedal sloveso. Nabudúce skús rozprávať až pár sekúnd po tom čo stlačíš mikrofón. TopBio mal teda pravdu, bohužiaľ jeho následné správanie bolo nevhodné, za čo dostal dodatočne mute. Vote bolo z vašej strany tiež dosť prehnané, preto ste dostali ban :) Nič z toho sa nemuselo stať keby ste všetci reagovali o niečo rozvážnejšie...

Vyriešené
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků