[Z] Žádost o akademika

Příspěvekod alexandriic » 30 črc 2021, 21:48

Nick ve hře: [oficiálněLOW] alexandr
Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561199142763118/
Věk: 14
Steam ID: STEAM_0:0:591248695

Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=162647

Proč chci akademika: Jednou bych chtěl být adminem ale nemám na to věk, takže si žádám o akademika, ale taky bych ho chtěl protože už hodně chytám někoho kdo neovládá tak moc pravidla takže bych takhle chtěl i pomoct. A taky si uvědomuju že to bude těžší protože jsem byl takový zlobivý takže i pár banů mám ale už jsem se poučil...

Něco o mně: Jmenuji se Alexandr říkájí mi také Saša a nebo Splaška :D, Je mi 14 let a chodím do 8 třídy Základní školy. Bydlím v Moravskoslezském kraji přesněji poblíž Frýdku-Místku. Rád hraju fotbal a jezdím na kole(BMX). Fotbal hraju od mých 5 let a na BMX jezdím teď půl roku. Mezi mé koníčky také patří hraní CS:GO a GTA V v CS:GO hraju tedka hodně často JailBreak ale občas si s kámošema zahraju kompety. Na jailbreak mám momentálně rand Gold Nova Master, ale už jsem si dával i resetrank na goldech, takže si myslím že pravidla ovládam velmi dobře.
Moje prohřešky na GS nebo jinde: Mám 4 bany za MFK a 1 za Neschopnost CT ban za Neschopnost si uvědomuju a ty za MFK to se můžu jen omluvit protože byly úmyslné, ale už to nebudu dělat.
HAM
Uživatelský avatar
alexandriic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 02 dub 2021, 11:21

[Z] Žádost o akademika

od Rumcajz » 30 črc 2021, 21:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o akademika

Příspěvekod Heppsak » 30 črc 2021, 23:02 VIP

Ahoj,
v chatu máš spoustu nadávek a tvůj poslední ban byl nedávno. Jsem rád, že jsi se ke všemu přiznal, ale ty 4 dvoudenní bany opravdu nevypadaj hezky.

Jestli se 2 měsíce budeš chovat slušně a vydržíš bez banu, tak dostaneš šanci.
Za tu dobu nezapomeň udělat pár nahlášení do PP, ať je vidět snaha.

Zamítnuto

e. Našel jsem v tvým chatu zlatej důl, požádat si tedy můžeš až za 4 měsíce, né 2.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků