Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] ᵗʳᵃˢʰshirai - 若い神 / AIM servery/awp lego 2 only

Příspěvekod shirai » 18 črc 2021, 14:10

Nick na serveru: ᵗʳᵃˢʰshirai - 若い神

SID: STEAM_0:0:243839707

Sekce, na které chci práva: aim servery

Věk: 16

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_187068 ... ayer=24207

Bany, které jsem dostal: žadne (zatim :D)

Něco o mně: Moje jmeno je Pavel aka Pablo xd. Je mi 16 bydlim v ČR ve městě Jablonec Nad nisou (5 let) jinak jsem ukrajinec ale moc ten přizvuk slyšet nejde.
Na to že mi je 16 vypadam na 13 a voice mam taky jak 13lety kido :D. Bavi mě hrat AWP lego only a dostavat nervy z kidu co držej uhel na spawnu celou hru :).
Mam celkově 2500 h. na cs a poznat legit hrače od Jožka 20h. aim goda dokažu :D.

Proč právě já: Bavi mě hrat na gamesites a chci pomahat zlepšit a clearnout komunitu od cheatru, toxic hraču co nadavaji do rodiny a dalšich braindeadu
(no a taky furt jsem otravoval er_Paka že někdo cheatuje tak on mi řekl či nepřemyšlel jsem nad adminem :D)

Zkušenosti s CS:GO: 2500 h. 700 ze kterych jsou servery komunity, mm rank - LE.
Co jsem se naučil za tolik h. - na WASD se chodi, na SPACE se skače, na B se kupuje a na E se planti bomba a defuje :O

Případné poznámky: Mam doporučeni od adminu jako er_Pako,Hatake kakashi,Lacht4n3k,Pitrs.
shirai
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 úno 2021, 00:05

[Zamítnuto] ᵗʳᵃˢʰshirai - 若い神 / AIM servery/awp lego 2 only

od Rumcajz » 18 črc 2021, 14:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ᵗʳᵃˢʰshirai - 若い神 / AIM servery/awp lego 2 only

Příspěvekod tibcrois » 18 črc 2021, 15:00 VIP

shirai píše:Nick na serveru: ᵗʳᵃˢʰshirai - 若い神

SID: STEAM_0:0:243839707

Sekce, na které chci práva: aim servery

Věk: 16

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_187068 ... ayer=24207

Bany, které jsem dostal: žadne (zatim :D)

Něco o mně: Moje jmeno je Pavel aka Pablo xd. Je mi 16 bydlim v ČR ve městě Jablonec Nad nisou (5 let) jinak jsem ukrajinec ale moc ten přizvuk slyšet nejde.
Na to že mi je 16 vypadam na 13 a voice mam taky jak 13lety kido :D. Bavi mě hrat AWP lego only a dostavat nervy z kidu co držej uhel na spawnu celou hru :).
Mam celkově 2500 h. na cs a poznat legit hrače od Jožka 20h. aim goda dokažu :D.

Proč právě já: Bavi mě hrat na gamesites a chci pomahat zlepšit a clearnout komunitu od cheatru, toxic hraču co nadavaji do rodiny a dalšich braindeadu
(no a taky furt jsem otravoval er_Paka že někdo cheatuje tak on mi řekl či nepřemyšlel jsem nad adminem :D)

Zkušenosti s CS:GO: 2500 h. 700 ze kterych jsou servery komunity, mm rank - LE.
Co jsem se naučil za tolik h. - na WASD se chodi, na SPACE se skače, na B se kupuje a na E se planti bomba a defuje :O

Případné poznámky: Mam doporučeni od adminu jako er_Pako,Hatake kakashi,Lacht4n3k,Pitrs.


Zdravím,

Nejradši bych ti to zamítl opět na měsíc, protože jsi měl jistý instrukce z předešlý žádosti + jsi psal skinnymu, co je potřeba, aby jsi uspěl a stejně jsi se na to vykašlal a teď doufáš, že to nějak projde.. :roll: Měsíc na to kašleš a pak doufáš v zázrak (navíc ještě neuplynul měsíc od poslední žádosti).

Mrknul jsem se do chatu a nadávky skoro žádný, ale ten spam a sem tam trashtalking by sis mohl odpustit.

Každopádně díky adminům, kteří se za tebe zaručili (viz pako a pitrs), tak máš 2 týdny na to, aby jsi nahlásil hříšníky do pp ( píšeme ti to už po 3x, tak doufám, že tomu už rozumíš) a taktéž by jsi mohl uklidnit chat v tom slova smyslu, že bys nemusel furt spamovat (je ti 16 ne 12, tak by ses na to mohl chovat)..

Za 2týdny mi napiš buď sem nebo na steam a domluvím se co dál.

V případě jakéhokoli dotazu mě neváhej kontaktovat buď zde na webu či na steamu.
Přeji příjemný zbytek dne.
Obrázek
Uživatelský avatar
tibcrois
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 438
Registrován: 08 srp 2020, 22:14

Re: [Zamítnuto] ᵗʳᵃˢʰshirai - 若い神 / AIM servery/awp lego 2 o

Příspěvekod fgdfgd544 » 31 črc 2021, 23:07

Ahoj,

2 týdny uplynuly a u tebe není vidět jediná známka snahy. I přesto, že jsi měl 2 týdny na dodělání PP, jsi nic neudělal. A pak je tady mute ban za nadávky, takže není co řešit. Můžeš to zkusit znovu za 2 měsíce.

Zamítnuto.
fgdfgd544
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 29
Registrován: 18 led 2016, 20:23


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků