Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Scripty ničia vaše servery, a dalšie nedostatky

Příspěvekod YellowFlash » 03 srp 2021, 00:07

Zdravím, po dlhej dobe som začal občas hrávať csko, samozrejme ako dlhodobý priaznivec vaších serverov som si chcel zahrat aj tu.

Je pravda že najčastejšie hrávam bhop a jump kde nevidím nič zlé, naopak, chválim že tam vidím viac máp ako keď som hrával takže v tomto smere som spokojný, no na druhej strane na iných serveroch vidím totálny úpadok.

Samozrejme sa to dá očakávať hrá má svoj vek, ale to neznamená že ako jeden z najväčších CZ/SVK zprostredkovavatelov
serverov by ste mali prestať zlepšovať kvalitu vaších serverov.

Najväčšie problémy som začal vnímať už pred rokmi, ako hráč knife serverov som začal vnímať vzostup scripterov, najma takzvaný "ddrun" script (double duck script ) v podstate ide o bezchybný begrip, ktorý zvyšuje rýchlosť hráčov, podľa nastavení na serveroch, na takom knife si hráči dokázali už v 2016+ prejsť celú mapu behom sekúnd a pritom nemali žiadny skill, bhop script, niečo podobné až na to že cez 300+ units pre strafe sa s nim nedá ísť okrem serverov na to určených. Preto som prestal hrávať knife a myslím si že nie som jediný ktorého to odradilo, normálni hráči ktorí budovali skill či už v bhope, knife alebo aj inde boli zničený týmito uživatelmi scriptov.

Dnes som si zahral public (dust2 only) a na moje prekvapenie čo nevidím... ddrun po spawne typek na dust2 z terackeho spawnu na longu behom par sekund.... to nemyslite vážne... ja hrávam bhop 10+ rokov ale tak rýchlo by som sa tam nedostal, to že tým znevýhodňujete aj vaších VIP hráčov ktorý majú aj na začiatku kola vyšiu rýchlosť je ďalšie mínus a nespokojnosť hráčov... na iných serveroch som toto nevidel len u vás čo ma mrzí.. to vážne je povolene sa takto ľahko zvýhodniť pomocou scriptu ? V minulosti ste dávali perma bany za bhop script dnes si tu behajú so scriptami na publiku a nič sa nedeje... Nepovedal by som ani pol slova ak by daný hráč mal skill v bhope a vedel si tým pomôcť.. nič neporušuje...

Moja otázka na kompetentných, plánujete s týmto niečo vôbec robiť alebo sa mam zmieriť s tým že si mam hľadať náhradu ? Uvítal by som spravodlivosť, netvrdím že chcem aby daný hráči mali perma ban, len využívajú medzery v nastaveniach a vašich pravidlách, no ak si myslíte že týmto prospejete k spokojnosti obyčajných hráčov tak na to zabudnite, preto si myslím, že by bolo fajn to fixnuť. Na iných serveroch som sa stretol s tým že toto je riešene formou "stunu" keď sa niekto pokúsi begripovať a naberať strafovaním rýchlost.

Na záver, áno je možné aby hráč dokázal robiť ddrun aj bez scriptu, v podstate ide len o bezchybný begrip (dorbý timing) a strafovanie do toho, no z daleka to neni take jednoduche a hrači čo hraju bhop možno aj 100aa hns to vedia potvrdiť.. Ja osobne som skúšal ale aj napriek tomu že mam dosť skúseností s bhopom, tam robím často chyby a v konečnom výsledku ma to skôr zdržuje ako boostne. ďakujem za prípadne vyjadrenie.
Uživatelský avatar
YellowFlash
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 36
Registrován: 25 srp 2013, 16:41

Scripty ničia vaše servery, a dalšie nedostatky

od Rumcajz » 03 srp 2021, 00:07

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Scripty ničia vaše servery, a dalšie nedostatky

Příspěvekod Adyys » 03 srp 2021, 00:43

Zdravím.

YellowFlash píše: len využívajú medzery v nastaveniach a vašich pravidlách


Všeobecná pravidla serverů:
1. Je zakázáno cheatovat na serverech.
2. Je zakázano používat scripty.

Pokud na serveru uvidíš někoho, kdo tyto pravidla porušuje, můžeš na server zavolat admina, nebo můžeš sám hráče nahlásit do PP.

YellowFlash píše:Samozrejme sa to dá očakávať hrá má svoj vek, ale to neznamená že ako jeden z najväčších CZ/SVK zprostredkovavatelov serverov by ste mali prestať zlepšovať kvalitu vaších serverov.


S tím musím tedy souhlasit. :)
„Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“ - Albert Einstein
Uživatelský avatar
Adyys
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 179
Registrován: 04 črc 2020, 20:08
Bydliště: Deathrun

Re: Scripty ničia vaše servery, a dalšie nedostatky

Příspěvekod bobbyfischer » 11 srp 2021, 11:10

tak s tym nieco rob ty amater ked s tym suhlasis.
bobbyfischer
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 01 říj 2018, 06:14

Re: Scripty ničia vaše servery, a dalšie nedostatky

Příspěvekod Krejzyn » 11 srp 2021, 13:30

bobbyfischer píše:tak s tym nieco rob ty amater ked s tym suhlasis.
Tak mi vysvětli jak s tím má něco udělat, pokud vidíš hráče cheatovat na serverech zavolej admina nebo ho dej na forum. Dík :)
Nick ve hře Eighteen415465
ʟᴏᴠᴇ ʜᴜʀᴛꜱ ツ
Uživatelský avatar
Krejzyn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 srp 2021, 13:19
Bydliště: Fun Server


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků