Zde pište své přihlášky, pokud se chcete stát součástí našeho týmu

[Z] Žádost o pořadatele soutěží

Příspěvekod Wawle » 15 srp 2021, 08:39 VIP

Steam nick (odkaz na steam) - Wawle
Věk - 14
Jak dlouho hraji na GS - Na GS hraji od roku 2015, no aktivně zde hraji od roku 2018.
Proč chci být pořadatel soutěží - Protože mě baví organizovat jakékoliv soutěže, jak na internetu, tak ve škole. Dokážu poradit či vysvětlit většinu věcí. Mám hodně času každý den a chtěl bych ho alespoň nějak smysluplně využít.
Zkušenosti s pořádáním soutěží - Na jiném nejmenovaném portálu jsem byl pořadatel soutěží + admin.
Poznámky - Žádné nemám
Link na GSLIGU - klik (Na GS lize mám napsané, že mi je 13, protože jak jsem si zakládal účet, tak mi 13 bylo. No teďka když jsem to chtěl změnit tak mi to nejde.. Prý, že nemám k tomu oprávnění).
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

[Z] Žádost o pořadatele soutěží

od Rumcajz » 15 srp 2021, 08:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Žádost o pořadatele soutěží

Příspěvekod Tokop » 15 srp 2021, 13:29 VIP

Strategie zkusím to všude, ono to určitě někde musí vyjít nefunguje a akorát si tím škodíš. Nedokážu si tě představit jako pořadatele soutěží, protože jsem tě snad na žádné soutěži ani nezaregistroval.

Zamítnuto.
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 549
Registrován: 30 srp 2017, 01:37

Re: Žádost o pořadatele soutěží

Příspěvekod Wawle » 15 srp 2021, 16:47 VIP

Tokop píše:Strategie zkusím to všude, ono to určitě někde musí vyjít nefunguje a akorát si tím škodíš. Nedokážu si tě představit jako pořadatele soutěží, protože jsem tě snad na žádné soutěži ani nezaregistroval.

Zamítnuto.


Jakoby Lolko a csgo turnaje.. Tam těch pořadatelů se zeptej..
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: [Z] Žádost o pořadatele soutěží

Příspěvekod Tokop » 15 srp 2021, 17:21 VIP

Samozřejmě, tak je dobré pokud ses účastnil alespoň něčeho, ale stále je toho málo a chce to alespoň něco v rámci konkrétní sekce. Těch věcí je několik. Nesplňuješ podmínky, neúčastnil ses v poslední době ničeho, co bys pořádal v případě přijetí, zamítnutí v akademii s důvodem nadávek, ban v posledním měsíci, hledáme pořadatele, kteří se vyjadřují na úrovni a určitě to nemůže být někdo, kdo dostává jakékoliv bany v rámci Gamesites, lock.
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 549
Registrován: 30 srp 2017, 01:37


Zpět na Nábor pořadatelů soutěží

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků