Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

uplnyzmätok

Příspěvekod Tyranizator » 18 srp 2021, 22:49

Dajte admina niekomu kto ten mod aj realne hrá lebo toto je neskutočné akých neschopných neaktívnych adminov máme.
Žijete nereálne životy, začnite žiť skutočný
Tyranizator
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 21 dub 2015, 20:14

uplnyzmätok

od Rumcajz » 18 srp 2021, 22:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: uplnyzmätok

Příspěvekod Septon » 19 srp 2021, 00:23 VIP

Jsou prázdniny, co čekáš.

Že všichni se stáhnou z dovolených? Špička začne až v půlce září. Stále je tu možnost že si sám můžeš požádat o práva. Nikdo ti v tom nebrání. Ovšem nad tím se musíš rozhodnout jako svobodný člověk, zda - li si nad tím postavíš vlastní hlavu a nebo budeš ovlivněn strachem, že se proti tobě někdo oboří že jsi řádový admin na serveru na kterým aktivně hraješ a znáš povahu lidí.

Navíc jsem si našel práci, která je flexibilní a mohu na ten server dohlédnout. Jen si musí moje tělo zvyknout na ranní vstávání, protože to mám teď tak, že přijdu domů, natáhnu se a koukám že je 23 večer. A to už tam nikdo není a tak mi nezbývá nic jiného než to dochrápat do pěti do rána a zase do práce.

Co se týká adminů, co nejsou aktivní tak nejsou neschopní. Važ slova. Většina z nás se kvůli vám mohla přetrhnout když byl na server bordel. Většinou jste nám kázali jak nějakému psisku a chyběl tam určitý základ zdvořilosti. Například chudák Venca který lítal z JB na TTT a z TTT opět na JB.

Krásný příklad: Ahoj. Na serveru máme problém tak jestli máš momentálně volných 10 minut času tak jestli by jsi to mohl na TTT omrknout. Děkuji.

Když já osobně jsem byl nabrán, měl jsem času na rozdávání a rozhodl se dělat pořádek na TTT. Ale musíš pochopit, že čím víc člověk stárne, tím vícero povinností přibývají, jako v mém případě. Od brigády po hledání práce + odbornému školení k mému oboru. Ano jsou tu i starší admini jako já ale mají ustálený život. Buď ten čas tráví že s kámošema hrajou na serverech a nebo se s přáteli vidějí 1x až za 2 týdny kvůli práci a tak samotu zahánějí tady. Aspoň tak mi to přijde. (Nechci tím urazit kolegy)

Další bod je kámen úrazu. Když by jsme měli v náboru mlaďocha který by byl 24/7 na TTT jak já, tak budete nadávat že tam je furt a nemáte pauzu od dodržování pravidel. Když nabereme někoho staršího a inteligentního tak opět budete nadávat, že je neschopný se tam objevit 4x do týdne na 3 hodiny. Přičemž má svůj život, přítelkyni (Nebo manželku s dítětem) a práci.

Další bod k náboru. Nábor admina bych srovnal defakto k práci realitního makléře. Ne každýmu ten byt můžeš dát/pronajmout.

Dejme tomu, že o byt má zájem 20 lidí ale 90% z nich jim ho nemůžeš dát. Buď přijdou na prohlídku na hulváta, napití, zdrogovaní a nebo vůbec. Což nás vede k posledním dvoum kandidátům kterým to můžeš nabídnout.

Takže při náboru (Což víš) se hledí na chování na serveru, dosažení hranic nastavené aktivity pro daný server a celkové prezentaci člověka na forum a taky prohřešky. Uvedu ti tu pár příkladů a rovnou mi při odpovědi můžeš napsat koho by jsi vybral.


Žadatel číslo 1. - Splňuje podmínky, na serveru se chová normálně, žádné bany, na fórum se chová jako hulvát

Žadatel číslo 2. - Nesplňuje věkovou podmínku (O 1 rok), na serveru bezproblémový, 1 ban na chat na 10 minut (řádně poučen), na fórum se chová na úrovni

Žadatel číslo 3. - Splňuje podmínky, na serveru se chová jak hulvát, 10 banů na chat, na fórum dělá ze sebe svatého

Si myslím že je tu jasná volba.

Každopádně to vypadá že máš spoustu na hraní i psaní na fórum ohledně naší neschopnosti. Tak přilož ruku k dílu ZDE
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem

Re: uplnyzmätok

Příspěvekod Dandeenka » 19 srp 2021, 14:55 VIP

Tyranizator píše:Dajte admina niekomu kto ten mod aj realne hrá lebo toto je neskutočné akých neschopných neaktívnych adminov máme.


Jak řekl Newt, jsou prázdniny a do toho nejsou skoro žádná koronavirová opatření, co čekáš. Nemůžeš lidi nutit, ať si odpustí letní brigády, dovolené, hezké počasí venku s kamarády a spousty dalšího. ;) Každopádně pokud by nějaký aktivní zájemce byl, který by splňoval kritéria, určitě by už admin byl. ;)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Uživatelský avatar
Dandeenka
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 947
Registrován: 15 dub 2015, 16:49
Bydliště: Pilsen

Re: uplnyzmätok

Příspěvekod xwiid » 19 srp 2021, 15:08 VIP

Tyranizator píše:Dajte admina niekomu kto ten mod aj realne hrá lebo toto je neskutočné akých neschopných neaktívnych adminov máme.



Ak si až taký múdry, požiadaj si o admina a ukaž, že ty si ta spravedlnosť ako vypisuješ na serveri ;)))
První facka, pak panika - prosím hoši mam strach
Okej budeme v pohodě,
jen nám řekni, kde to máš
Uživatelský avatar
xwiid
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 350
Registrován: 11 úno 2020, 19:30

Re: uplnyzmätok

Příspěvekod Septon » 19 srp 2021, 15:57 VIP

Dandeenka píše:
Tyranizator píše:Dajte admina niekomu kto ten mod aj realne hrá lebo toto je neskutočné akých neschopných neaktívnych adminov máme.


Jak řekl Newt, jsou prázdniny a do toho nejsou skoro žádná koronavirová opatření, co čekáš. Nemůžeš lidi nutit, ať si odpustí letní brigády, dovolené, hezké počasí venku s kamarády a spousty dalšího. ;) Každopádně pokud by nějaký aktivní zájemce byl, který by splňoval kritéria, určitě by už admin byl. ;)


+ 1
Mohl bych si koupit cokoliv, jen čas ne.

- Clint Eastwood
Uživatelský avatar
Septon
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 505
Registrován: 06 pro 2017, 19:50
Bydliště: Pod Karlovým mostem


Zpět na Trouble in Town servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků