Vše ohledně kategorie serverů: Zombie Servery

Zombie Classic

Příspěvekod iXi » 11 črc 2016, 20:52

Poznáte to. Ak nemáte 12 rokov samozrejme.

Spawn CT a T normálne na spawnoch. Výber zbraní ľubovoľne (ako na deathmatchoch). Po 10 sekundách nakazený jeden hráč. Zombie mal myslím 150 hp a život sa mu postupne doplňoval ak mu niekto ubral. Klasický skin chudý panák deravé brucho.
Klasické mapy de_dust , de_dust2 , cs_italy, de_inferno atď. prípadne zm_snowbase , zm_snowbase2 , zm_toxic_house, či dokonca si ešte ku koncu pamätám de_dust_winter ... a ešte nejaký dust upravený...
Server pre 30 ludí.

Proste klassa, ľudí to bavilo, ale pre dnešné deti len všetko, XP, schopnosti, schopnosti, efekty, atď., grafika, guny m4 a ak z iných hier ako CoD a podobne.

Strašne rád by som hral classický zombie.A schovku takisto.

Schovka proste T si vyberú v menu v číslach rôzne skiny, peniaze, pohár, bedňa roznej velkosi, kopa harampádí, policajné auto,

mapy ako de_lidl, ale aj klasické de_cbble, de_dust2, de_aztec, de_inferno, de_nuke atd atd.
Ctčkari majú len knife a naháňa sa, proste pravá schovka.

Strašne mi to chýba a verím že viacerým.
iXi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 14 led 2015, 22:21

Zombie Classic

od Rumcajz » 11 črc 2016, 20:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Zombie Classic

Příspěvekod LuckONE » 11 črc 2016, 22:33 VIP

Moc sa mi tvoj návrh nepáči...Mňe sa to vydí ako to je tera!....a meniť to nechcem! :) PS: ale to je len môj názor! ... iní majú svoj...
"Nie je možné poraziť človeka, ktorý sa nikdy nevzdáva." - Babe Ruth.

CS1.6 Admin -> 27.11. 2020
Ex CSGO Admin -> 19.3. 2022 -> 26.9.2022
Uživatelský avatar
LuckONE
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2501
Registrován: 20 čer 2015, 20:58
Bydliště: Tvrdošín

Re: Zombie Classic

Příspěvekod iXi » 14 črc 2016, 19:50

LuckONE píše:Moc sa mi tvoj návrh nepáči...Mňe sa to vydí ako to je tera!....a meniť to nechcem! :) PS: ale to je len môj názor! ... iní majú svoj...


Jo no. Aj na to že F1tka bude bez dotankovávania paliva si ľudia zvykli, aj keď si to nevedeli predstaviť. Takisto na ten otrasný zvuk motorov v F1. Kto nepoznal lepšie príde mu dobré to na čo je zvyknutý.

Ale dovolím si odporovať. Pripojím sa na hoc ktorý zombie, tak tam sú rôzne skiny, úplne odveci, skiny zbraní,... tučný zombie s vela hp , chudý s rýchlosťou a podobné schopnosti atď. Je to strašne preefektované.

To čo bolo napočiatku, bolo viac skutočnosť než teraz... mne sa to proste hnusí... tam tí zombie lietajú, musíš strielať pol hodinu aby si ho zabil, granáty takisto také že to je laser, alebo že zombík horí, nemôže sa hýbať a podobne.

Keď môžu byť servery na kde jaké somariny, tak aj takýto by mohol byť. Neviem, ale som presvedčený že by sa našli ľudia, čo by radi tento "mód" ako ten súčasný.
iXi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 14 led 2015, 22:21

Re: Zombie Classic

Příspěvekod LuckONE » 14 črc 2016, 22:07 VIP

iXi píše:
LuckONE píše:Moc sa mi tvoj návrh nepáči...Mňe sa to vydí ako to je tera!....a meniť to nechcem! :) PS: ale to je len môj názor! ... iní majú svoj...


Jo no. Aj na to že F1tka bude bez dotankovávania paliva si ľudia zvykli, aj keď si to nevedeli predstaviť. Takisto na ten otrasný zvuk motorov v F1. Kto nepoznal lepšie príde mu dobré to na čo je zvyknutý.

Ale dovolím si odporovať. Pripojím sa na hoc ktorý zombie, tak tam sú rôzne skiny, úplne odveci, skiny zbraní,... tučný zombie s vela hp , chudý s rýchlosťou a podobné schopnosti atď. Je to strašne preefektované.

To čo bolo napočiatku, bolo viac skutočnosť než teraz... mne sa to proste hnusí... tam tí zombie lietajú, musíš strielať pol hodinu aby si ho zabil, granáty takisto také že to je laser, alebo že zombík horí, nemôže sa hýbať a podobne.

Keď môžu byť servery na kde jaké somariny, tak aj takýto by mohol byť. Neviem, ale som presvedčený že by sa našli ľudia, čo by radi tento "mód" ako ten súčasný.


Ak sa ti niečo nepáči...nemusíš hrať...Gamesites neni povinný vyhovieť jednému hráčovi(zatiaľ si sám) skiny zbraní mi až tak nevadia...zombíci sú aký sú...a ak narážaš ma bigra(zombi) tak to je jeho vlasnosť(mať veľa HP). Keď zm lieta(tak prestaň doň ho strielať...(a pol hodinu to isto netrvá!) Lenže musíš pochopiť že Gamesites prechádza 2ročnymi veľkémi updatmi a ( ja si myslím že to je aj dobre)....lebo 2 roky je dosť dlho hrať furt jeden ZM Mód. Ale necháme hádať sa sem nejdem... (mne sa to vydí ako to je teraz!)
A počkaj si kým sa ti sem vyjadrí vedenie GS: čiže zrejme Dwandy. :)
S pozdravom LuckONE! 8-)
"Nie je možné poraziť človeka, ktorý sa nikdy nevzdáva." - Babe Ruth.

CS1.6 Admin -> 27.11. 2020
Ex CSGO Admin -> 19.3. 2022 -> 26.9.2022
Uživatelský avatar
LuckONE
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2501
Registrován: 20 čer 2015, 20:58
Bydliště: Tvrdošín

Re: Zombie Classic

Příspěvekod Ifkoun » 24 srp 2021, 16:25

Neni sam, uz nejakou dobu se snazim taky dohledat jestli jeste neni nekde tenhle starej mod zombiku a ne tyhle novodoby kraviny. chapu ze to nekoho bavit muze ale proc nenechate jeden server po staru. vsadim se ze by se naslo dost lidi ktery to bavilo. i s tou tabulkou nejlesich hracu jakto byvalo. u toho musel clovek premyslet poznat mapu a vedet kam si sednou. nebo s kamosema jsi proste si pomahal nekam vylezt a podobne. to samy za zombii...a ne strilet nekonecny naboje pokladat mini a podobny kraviny...proste tehdy to bylo lepsi a melo to nejakej smysl...ted nema...pochopim ze vsichni chteji vydelavat...a tak proste tam dejde jen ze vip budou mit ciste skyni zbrani a hadru i takovy veci si lidi koupi. ale nechte to uplne po staru jak to byvalo. to by byla pecka...s mel bych partu lidi se kterou bych to hral..ale tyhle novy veci...to je otresny. je mi 30 a proste stary dobry veci nahradily kraviny totalni. opet nic proti. a muj pravopis nereste prosim nikdy jsem v tom nebyl dobrej. a pokud takovej server udelate budu opravdu vdecny. a snad jen aby to fungovalo bych byl ochotnej dat do toho obcas nejaky prachy.
Ifkoun
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 srp 2021, 11:51

Re: Zombie Classic

Příspěvekod YamaL » 24 srp 2021, 21:14 VIP

Buďme rádi , že nechali CPL ONLY ;)
Uživatelský avatar
YamaL
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 1487
Registrován: 05 čer 2016, 19:47
Bydliště: Zombie servery

Re: Zombie Classic

Příspěvekod YeaZ » 24 srp 2021, 21:20 VIP

YamaL píše:Buďme rádi , že nechali CPL ONLY ;)



aspon sa boti možu zabavat navzajom
<01:15:13> "Love#": ja mam Heisenbergera
<01:15:26> "Rajty": A strafo rosenberga
Uživatelský avatar
YeaZ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 695
Registrován: 14 srp 2017, 20:04


Zpět na Zombie Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků