Potřebujete poradit? Ptejte se zde

NOVÝ STEAM - CYHBÍ SOUBORY NEJDE SPUSTIT CSKO 1.6

Příspěvekod kubiczek25 » 27 srp 2021, 11:26

Rozhodl jsem se jelikož jsem dostal permu na 1.6 si koupit steam csko .... bohužel bylo špatné rozlišení tak jsem se díval na tutoriály že mam smazat nějaký soubor kde se to nastavení nachází ... bohužel poté už jsem csko nespustil tak jsem to zkoušel pořád do kola nic méně s mi podařilo spustit csko condition zero příbehovku ..... no ale normalní csko mi píše že "FAILED TO INITALIZE AUTHENTICATION INTERFACE .... EXITING" nevím co s tím ... zkoušel jsem tam dávat soubory z nonsteamu ale bogužel píše to furt to samé ... také jsem mazal komplet soubory co se týče 1.6 csko ale jak říkám spustí se je ncondition zero .......
kubiczek25
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 25 bře 2021, 17:56

NOVÝ STEAM - CYHBÍ SOUBORY NEJDE SPUSTIT CSKO 1.6

od Rumcajz » 27 srp 2021, 11:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: NOVÝ STEAM - CYHBÍ SOUBORY NEJDE SPUSTIT CSKO 1.6

Příspěvekod kubiczek25 » 27 srp 2021, 11:50

[quote="kubiczek25"]Rozhodl jsem se jelikož jsem dostal permu na 1.6 si koupit steam csko .... bohužel bylo špatné rozlišení tak jsem se díval na tutoriály že mam smazat nějaký soubor kde se to nastavení nachází ... bohužel poté už jsem csko nespustil tak jsem to zkoušel pořád do kola nic méně s mi podařilo spustit csko condition zero příbehovku ..... no ale normalní csko mi píše že "FAILED TO INITALIZE AUTHENTICATION INTERFACE .... EXITING" nevím co s tím ... zkoušel jsem tam dávat soubory z nonsteamu ale bogužel píše to furt to samé ... také jsem mazal komplet soubory co se týče 1.6 csko ale jak říkám spustí se je ncondition zero ...... + když to odinstaluji a znovu chci nainstalovat tak se to pouze updatene
kubiczek25
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 25 bře 2021, 17:56

Re: NOVÝ STEAM - CYHBÍ SOUBORY NEJDE SPUSTIT CSKO 1.6

Příspěvekod Alfondra » 27 srp 2021, 12:23

Čau, posílám krátký tutoriál na YT, který by měl pomoct. Odkaz
Asistent šéfredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Alfondra
Redaktor
Redaktor
 
Příspěvky: 53
Registrován: 01 úno 2018, 21:32

Re: NOVÝ STEAM - CYHBÍ SOUBORY NEJDE SPUSTIT CSKO 1.6

Příspěvekod Adyys » 27 srp 2021, 14:50

Veškeré své nastavení nalezneš v .cfg souboru. Jestli jsi ale do těch souborů začal matlat s nonsteam soubory, tak to radši celé přeinstaluj.

Mimochodem vážně sis to csko koupil jen proto, abys obcházel ban, který jsi nedávno dostal na ns a ještě to zde takto napíšeš veřejně na fórum? :D
„Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“ - Albert Einstein
Uživatelský avatar
Adyys
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 179
Registrován: 04 črc 2020, 20:08
Bydliště: Deathrun


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků