Všechno ostatní, co se jinde nehodí

Sebeobrana

Příspěvekod Wawle » 20 srp 2021, 20:55 VIP

Zdravím,
V tomto týdnu v mým městě, už po 4, Romští obyvatele napadli normálního 14ti letého kluka, který šel jenom tak po městě.
Ano, případ řeší PČR a sociálka, ale zajímalo by mě, co by jste vy volili na sebeobranu, nejste-li vycvičeni vyloženě na takové situace. Já vycvičený nejsem, no a nebudu lhát, ale taky už tady po mě šla taková Romská 4 členná skupinka, ale měl jsem u sebe jenom 50 Kč, tak mě nechali jít.
Uvažoval jsem, že bych si koupil klasický teleskopický obušek, který není nijak dle zákona omezený věkem, nebo mě napadnul pepřák..
Jasné, všechno má svoje výhody a mínusy, ale zajímal by mě Váš názor, respektive co by jste si koupili Vy. ;)

Teďka nedávno jsem jel s kámošema na kole, no začaly na nás pořvávat 10ti letí Romové které jsem znal, ale jenom od vidění.
Začali jsme se s něma hádat, ale potom na mého kámoše vytáhnuli něco takového, no kámoš mu to normálně vyrazil z ruky a vysmál se mu do ksichtu.

Prostě co by jste volili vy, teleskopický obušek nebo pepřák? :?
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Sebeobrana

od Rumcajz » 20 srp 2021, 20:55

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Sebeobrana

Příspěvekod Thesixtic » 29 srp 2021, 20:40

:evil: :evil: :evil:





KID Sixtic
Uživatelský avatar
Thesixtic
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 221
Registrován: 17 črc 2020, 08:01
Bydliště: Liberec


Zpět na Flame

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků