I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Stížnost oprávněná] M i m k a ♋ / neschopnost simona/Admina

Příspěvekod prostemamban » 27 srp 2021, 12:52

Nick admina: M i m k a ♋

Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=142844

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Mimka nesmyslně postaví dámu nad atrakcí kde vás to táhne pryč, grabne jednoho hráče který umře, poté druhého u kterého si všimne že to asi nepůjde a poté řekne ať si tam zkusí vyskočit přes tramopínu...

1)Kdyby Mimka grabla 1 hráče u kterého by zjistila že to nepůjde, tak to pochopím.

2)Je slyšet smích několika lidí z jejího voicechatu, nevím jestli to Mimka udělala schválně nebo ji to nějakej chytrák poradil na ts, ale to už není moje věc.

3)Vrchol neschopnosti že tam pošle ještě další hráče, jako by se nepoučila z 2 co zabila. Mimochodem jsem neslyšel žádnou omluvu, a jestli dala VD, což by za mně neměla protože je zabila atrakce, tak prosím. :)

Důkaz o jeho pochybení: https://youtu.be/H8usucwmKUM
prostemamban
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 srp 2021, 12:25

[Stížnost oprávněná] M i m k a ♋ / neschopnost simona/Admina

od Rumcajz » 27 srp 2021, 12:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: M i m k a ♋ / neschopnost simona/Admina

Příspěvekod Mimka » 27 srp 2021, 16:39

Ospravedlňujem sa a aj som sa už, že to úmyselné nebolo. Bol to môj nápad, vymyslieť niečo nové, čo ešte nebolo. Trošku to spraviť inak ako obvykle. :/ Nevedela som, že tá atrakcia na mape má speed aj v tej výške, myslela som si že až po dopade na ňu. Kým som grabla druhého hráča, nevšimla som si, že ten prvý zomrel. To som sa hneď aj ospravedlnila, len cez ten hluk to nebolo možno bolo počuť. Tak som to chcela skúsiť s trampolínou, nech to niekto skúsi no mám pocit, že dotyčný tam vyskočil hneď ako som to dopovedala dobrovoľne. Potom som videla, že tá atrakcia zrejme nepôjde... Tak som ich odviedla inam. :roll:

Za ten smiech sa ospravedlňujem tiež, žiaľ, nie som v izbe sama a za mnou boli ďalšie 3 osoby :?

Mrzí ma to, ale aspoň viem, že takéto atrakcie nemajú zmysel. Budem sa snažiť vymyslieť niečo, kde ich neohrozím :lol: :o
be good
be here now
Uživatelský avatar
Mimka
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 73
Registrován: 17 bře 2021, 19:23
Bydliště: Slovensko, Zvolen

Re: M i m k a ♋ / neschopnost simona/Admina

Příspěvekod prostemamban » 27 srp 2021, 17:07

Mimka píše: To som sa hneď aj ospravedlnila, len cez ten hluk to nebolo možno bolo počuť.


Ne neomluvila...

Mimka píše: No mám pocit, že dotyčný tam vyskočil hneď ako som to dopovedala dobrovoľne.


Řekla jsi: Zkůste tam skočit takto... (což je príkaz pokud se nepletu)

Mimka píše: Za ten smiech sa ospravedlňujem tiež, žiaľ, nie som v izbe sama a za mnou boli ďalšie 3 osoby


Ano jistě, příště alespoň nelži. Je zřejmé že se začnou smát, ve tvém voicechatu, kvůli tomu co jsi udělala...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jen se vyjadřuju k tomu co Mimka napsala. A vše co jsem napsal se dá doložit v demu. Děkuji.
prostemamban
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 srp 2021, 12:25

Re: M i m k a ♋ / neschopnost simona/Admina

Příspěvekod Mimka » 27 srp 2021, 17:12

Prvotný moment rozosmial aj mňa, samozrejme, klamať nebudem. Ale úmyselné to nebolo. Nechcem sa za to doťahovať, a hej neospravedlnila som sa asi ani počas kola, neviem..... Ale aspoň tu áno..
be good
be here now
Uživatelský avatar
Mimka
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 73
Registrován: 17 bře 2021, 19:23
Bydliště: Slovensko, Zvolen

Re: M i m k a ♋ / neschopnost simona/Admina

Příspěvekod Gustik » 30 srp 2021, 22:08 VIP

Prvního chápu, druhého ještě taky, protože to bylo hned potom, co tam hodila prvního, ale již je tam neměla posílat přes trampolínu. Případně říct, že tam jde dobrovolně a možná na smrt. Adminka byla potrestána.

Stížnost oprávněná.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků